Posílání vzkazů - informací o chybách a problémech

(Ale také odpovědna na dotazy ohledně nepochopitelných hlášek systému)

Nové Dynamické Dívčiny jsou teprve ve stádiu zrodu, proto nevylučujeme výskyt chyb častěji než dvakrát za deset let. :-)

Pomocí následujícího formuláře nám tedy můžete o chybách referovat. Ale nejdřív si prosím přečtěte seznam doposud známých a neodstraněných chyb pod tímto formulářem.

Také pomocí následujícího formuláře nás můžete informovat o svých problémech s registrací, přihlašování odběru novinek... zkrátka všechno, co se týká technického zajištění Neposlušných Dívčin. Otázky k obsahu prosím pokládejte ve fóru.

Všechny naše formuláře jsou odesílány pomocí našeho serveru. Můžete je tedy používat i na počítačích, kde není nainstalovaný poštovní program (např. internetové kavárny), a v případě, že poštovní program nainstalovaný máte, nemusíte se obávat, že by odeslaná zpráva zůstala např. ve vašem firemním mailboxu.

Pod formulářem budeme shromažďovat vaše nejčastější otázky a odpovědi na ně.

Váš email, pokud chcete, abych vám odpověděli:
Váš vzkaz:


Rady k registraci

Po zadání registračních údajů vyčkejte pár minut, než dorazí ověřovací dopis do vámi zadané schránky. U většiny serverů je to otázka 10 minut. Osobně jsme to testovali na centrum.cz, seznam.cz. Varujeme před serverem post.cz, protože ten zprávy doručuje s několikahodinovým zpožděním a některé nedoručuje vůbec :-(

Údaje v ověřovacím dopise můžete opsat, nebo použít aktivního odkazu. V žádném případě jako kód nezadávejte svoje přihlašovací jméno nebo heslo. Aktivaci je možno dokončit pouze s kódem, který dorazil na vaši adresu.

Pozor, pokud provedete registraci znova se stejným jménem a adresou, dojde k zapomenutí dříve odeslaného registračního kódu a budete muset počkat, až dorazí poslední dopis. Nevíte-li váš aktuální registrační kód, použijte horní formulář, údaje vám ručně vyhledáme a zašleme a vaši adresu.Systém mi hlásí, že registrace byla dokončena, ale mě se to nějak nezdá

Registraci je možno dokončit dvěma způsoby:
1. způsob - Na stránce Registrace uživatele (2/3) - Aktivace konta www.divciny.com/registrace/index.php?operace=aktivace zadat svoji emailovou adresu a kód, který na adresu přišel.
2. způsob - Kliknout v mailovém programu (či v okně prohlížeče s webovým rozhraním k emailovému účtu) na odkaz ve tvaru:
http://www.divciny.com/index.php?operace=aktivace&adresa=muj@mail.cz&id=123456789012345678

Oba způsoby jsou naprosto rovnocenné. Takže je pochopitelné, že když kliknete na aktivní link - způsob dvě, tak později při pokusu zaregistrovat se způsobem jedna získáte jen informaci o tom, že registrace už proběhla.Zapomněli jste heslo?

Použijte formuláře - zadejte svoji adresu nebo přihlašovací jméno a heslo vám bude zasláno.Jsem zaregistrovaný, ale když zadám jméno a heslo při vstupu do fóra pro registrované, řekne mi to, že zde nemám právo číst.

Zkontrolujte si systémový čas a nastavení cookies.
Pro správnou funkci fór je třeba mít povolená cookies.Seznam známých a neodstraněných chyb

Kupodivu zatím nic. Uvidíme, jak dlouho to potrvá :-)Nová registrace, Aktivace, Přihlášení / odhlášení odběru novinek, Zaslání zapomenutého hesla.

Máte problém s registrací, s aktivací, ...? Zeptejte se!
Objevili jste chybu? Informujte nás.