Tom Sodergren

Na mém vlastním jméně tolik nezáleží, na internetu si říkám Tom. Abych se odlišil od jiných Tomů či Tomíků, zvolil jsem si později internetové příjmení Sodergren. Líbí se mi, protože vystihuje mou povahu vnějškově chladného a nepříliš upovídaného Seveřana s laskavým srdcem.

Již brzy mi bude třicet let a mám pocit, že za svůj zatím mladý život jsem toho stihl hodně. Matematické i literární nadání, které mi v dětství a mládí vyneslo mnohá prestižní ocenění, mne předurčilo k takřka hvězdné kariéře vrcholící absulotoriem dvou vysokých škol (technika a filozofie) a dvouletou praxí v kryptografickém centru armády Spojených států amerických.

No abych nepřeháněl, můj poněkud horší zrak mi nedovolil usednout do kokpitu stíhaček a ani bych o to nestál a na naší základně žádné nebyly :-) To už ale přicházím ke své fyzické podobě. Říká se, že matemačtí géniové vypadají ze všech lidí nejhůř, tak to já vypadám ještě zachovale, zaručeně se nevyděsíte, kdybyste mě potkali. Jen mé černé vlasy se k mému oblíbenému Severu příliš nehodí :-)

Ale už k tématu nejdůležitějšímu. Proč jsem se rozhodl ujmout se bezprizorních Neposlušných Dívčin? Za prvé jsem sadista a Dívčiny mi přirostly k srdci. Za druhé ze svých armádních let miluji přímost, čest a kvalitu, drásalo mě proto, že mé oblíbené stránky vinou nedostatku času předchozích vlastníků pustnou a stávají se semeništěm křiváků a slintajících nádrženců. Vystavil jsem si proto smělý cíl, během několika málo týdnů přepracovat systém tak, aby znemožnil publikování těmto individuím, zároveň však všem ostatním přinášel kvalitně drsné zážitky.

Každý vlastník bude pravděpodobně vytvářet stránky o tom, co jej baví. U mě proti minulým provozovatelům nedojde k výraznějším změnám - mezi mé oblíbené fantazie patří násilí na ženách a těsně popubertálních děvčatech, brutální mučení žen, tvrdé výprasky, bolestivý anální sex, toho všeho se dočkáte v míře vrchovaté. Rovněž slibuji zachovat rozsah stránek pouze směrem, kdy je ubližováno ženám, ubližování mužům mě neoslovuje.

Abyste se nevyděsili, tak jsou to pro mě jen fantazie, jinak jsem mírný člověk a se všemi svými partnerkami jsem souložil a bil je pouze tehdy, pokud to vedlo k jejich naprostému uspokojení :-) V USA mě také velice bavilo praktikovat anální sex, aniž by to bylo pro partnerku bolestivé či jakkoliv ponižující - ženy v USA a obzvláště v armádě mnohdy tento druh sexu preferují, výborně si zasouloží a nemusí se starat o antikoncepci, nemusím připomínat, že těhotenství by jim vážně narušilo kariéru. Je zajímavé to porovnat s českou republikou, kde jsou ženy usedlejší a bezprostředně po začátku aktivního sexuálního života touží po dětech a anál je pro ně zpravidla nepřijatelný. Naopak v Čechách mám bohaté zkušenosti s udělováním opravdu tvrdých výprasků, to Američanky se nechají maximálně s úsměvem plácnout, tvrdé mrskání do krvavých jelit jim je cizí.

Kromě jednoho dalšího zážitku, kdy jsem mladé holce dělal fisting, a dalšího, kdy jsem profláknutou masochistku bodal nožem do prsou a pohlaví (přiznám se, že to jsem měl poněkud obavy, ale bylo to na přání té ženy, která byla zoufalá, že jí žádný normální člověk nechce splnit její sen, psychopatů se bála), žádné další zkušenosti nemám. Možná vás napadne zeptat se, proč dosud nemám žádnou stálou partnerku. Důvodem jsou jednoznačně mé vysoké až nesplnitelné nároky na životní přítelkyni a o něco jiného než celoživotní partnerku ani nemám zájem, samozřejmě s výjimkou erotických zážitků. Mohu se zamilovat jen do dívky, která je velmi inteligentní, přitom však tichá, poslušná, oddaná, silně submisivní, silná masochistka. Fascinuje mě, že se kvůli mě zřekne svých ambicí a bude pečovat o domácnost a později o rodinu, má starost je vydělávání penízků. Narozdíl od toho, že přítelkyni pro erotiku bych nikdy neudělal něco, co se jí nebude líbit, tak své životní lásce bych několikrát do roka ublížil tak, aby ji to opravdu zranilo, ať už psychicky nebo fyzicky. Jedině z toho, že v situaci, kdy jí každá kamarádka řekne "jdi od něj", ona se ale vybrečí a zůstane a bude mě milovat stále, jedině z toho může pramenit můj hluboký respekt a obdiv k jejímu hrdinství, který nás sváže nejsilnějším poutem. Vím, že to zní možná zvráceně, ale jsem si jist, že jedině takto to může fungovat. Vím, že je téměř nemožné takovou dívku najít v dnešní době, pak zůstanu sám, ale nepřestanu věřit, že jednou to vyjde.