Začalo pršet

Začalo pršet

V místnostri bylo příjemné šero…Stála pouze v černých děrovaných punčocháčích po stehna, se svůdnými krajkovými podvazky, s nohami široce rozkročenýma. Její malá pevná prsa se chvěly a bradavky stále tvrději tuhly. Měla zavřené oči, víčka se jí třásla a ústa měla lehce vyšpulená a pootevřená. Otevřeným oknem zavanul do místnosti chladný vzduch…Najednou ucítila jazyk na své vlhké kundičce. Mezi jejími nohami klečel on. Měl taky přivřené oči, jednou rukou uchopil její pevný kulatý zadeček a druhou rukou opatrně zajel mezi její hladká stehna do vyholeného klínu a mocně tam vrazil prst. Z úst se jí vydralo slabé zasténání. Mokrý a ulepený ho vytáhl z její roztoužené mušličky a přisála se svými rty na její klitoris. Místností zaznělo opět zasténání. Začal ji lízat, sát a dráždit její citlivý poštěváček a když slyšel vzdechy, přidal na intenzitě…Poslední lačné přisátí a pak… Na jazyku ucítil nasládlou chuť. Stojící dívka vykřikla v orgasmu, řasy se jí třásly pomalu opadávajícím vzrušením, ústa měla suchá a rozbolavělá, jak se do nich kousala zuby, klín a stehna celá ulepená a mokrá.

Začalo pršet…skelný pohled z okna odkryl šero a šedost dne. Tučné kapky omývaly silnice a chodníky. Pomalu přivřel oči a pokynul hlavou k jejímu roztomilému obličeji. S nevinným výrazem a napjatým očekáváním se na něj podívala a pomalu k němu zamířila. Šla k dřevěnému stolku uprostřed místnosti. Upřeně se na ni díval. Byl vzrušený už při té podívané, a tak jednal prudce a intenzivně. Opřela se o stůl tak, že se její prsa nakláněla nebezpečně přes okraj stolu a zavřela oči. Chvíli pozoroval, jak jí začínají bradavky opět nabíhat, pak vzal tenký prut, kterým zkusmo švihnul do vzduchu – bezděčně se otřásla, když ucítila prudký závan vzduchu. Přistoupil k ní aniž by tušila, kdy ucítí první šlehnutí. Vzduch se zachvěl a první silná rána dopadla na její vytrčené bradavky. „Aááách,“ zasykla bolestí, ale to už přišla další rána.

Šviiih – „auuuu,“ a třetí a čtvrtá hned za ní –

Sviiiist „achhh, to bolí,“ vyhrkla.

A pak další a další…První malá kapka jí vytekla z kundičky a začala pomalu stékat po hebkých stehnech směrem ke kotníkům. Chtěla se zvednout, ale prudce ji opřel zpátky o stůl. Sama od sebe roztáhla nohy široce od sebe a vystrčila zadek. Když uviděl ty její rozkošné bělostné půlky vystrčené a pobízejícík výprasku, neváhal. Začal ji silně švihat. Místností se začaly opět ozývat výkřiky a sténání, mísící se se zvuky řemene dopadajícího na rozkošné dívčino pozadí. Rudé pruhy pomalu nabíhaly na pevném zadečku. S nezaměnitelným prásknutím se do její prdelky zakousnul řemen a ona nemohla nic než zasténat“ „achhhh, bolí, bolí…..“

Fascinovaně hleděl na další stékající lepkavé kapky. Chtěl je zachytit dřív, než stečou k lýtkům, a tak ponořil svůj jazyk do sladkého jezírka v její touhou vlhké mušličce. Začalo toho být na něj moc… Otočil ji, položil ji na stůl a roztáhl nohy. Měla stále přivřené oči, jen své tělo přestávala pomalu ovládat. Vzal do ruky tenký pásek a přejel s ním po jejím nejintimnějším místě. Vzdychla. Stačila pootevřít ústa, a pak už jen ucítila, jak ji šlehá přes kundičku.

Svissst – prásk – „achhh, děkuji pane,“ oslovila ho…

Sviiist – prásk – „auuu, bolí, prosím víc!“

S každým dalším šlehnutím její vzrušení narůstalo. Mocně s e napřáhl a pořádně ji udečil přes naběhlé stydké pysky:

„Aáááááááách,“ vykřikla jako šílená Byla tak rozechvělá vzrušením a blížícím se orgasmem, že si pomalu ani nevšimla, když si přisunul její jemné hladké nohy a lehce zajel svým penisem do její horké roztoužené kundičky. Zasykla, když narazil na její, po výprasku velmi citlivé, pohlaví. Podpírala se rukama a sama se nasunovala na vzpřímené mužství, které jí tak dráždilo, ačkoli ji to na zbité mušličce spůsobovalo nesmírnou bolest. Uviděl ji, jak si dráždí klitoris a mne si ho jednou rukou.Vrazil ji facku, ale nechal ji aby ve své činnosti pokračovala Nechtěla aby přestával. Prudce se do ní vsouval a vysouval. Nádherně vzdychala až ho to víc a víc dráždilo. Chytila ho pevně za jednu půlku zadečku a přisouvala víc do sebe. Druhou rukou držela jeho rameno a občas se přisunula. Zkousla jeho rameno něžně svými zuby. Nemohla se ho nabažit. Oba přiráželi a vzdychali. Vyvrcholila nejprve ona a zapřenýma nohama se v orgasmu nadzvedávala. Když viděl její tělo v extázi, vyvrcholil a postříkal jí bříško a pupík mléčnou tekutinou, kterou jí jemně slízal. Ani ona neodolala a jazykem slízávala poslední kapičky vzrušení na jeho penisu. Převalil se přes ní a položil se mezi její roztažené nohy. Jen tak ležel a líbal jí celý obličej. Vtiskla mu nádherný dlouhý polibek na tvář, příjemně zarostlou malými chloupky vousů… Venku přestalo pršet…

Návrat do seznamu povídek