Vyhraná sázka

Celý příběh se odehrál letos v zimě. Jezdím z Olomouce do Brna do školy, do kruhu chodím s jednou holkou, která je stejně jako já z Olomouce. Většinou jezdíme v pátek domů spolu. Ani nevím, jak to začalo, snad jsme se chtěli před zkouškami nějak motivovat a nakonec jsme se domluvili, že kdo bude mít po zkouškách z tohoto semestru horší průměr, tak dostane od toho druhého klasických 25 na holou. Na většinu zkoušek jsme jezdili spolu, takže o nějaké to hecování nebyla nouze. Já to bral z počátku spíše jako legraci, ale Lenka to evidentně myslela vážně. Nakonec i mě se ta představa líbila čím dál víc a to v obou rolích. Koneckonců vždy jsem chtěl něco takového zkusit a navíc Lenka byla docela pěkná a fajn holka, tak proč ne. Lenka ráda vymýšlela průběh exekuce, zvláště když jsem měl pořád o něco horší průměr já.

Nakonec jsme se domluvili, že poražený bude muset celou exekuci sám připravit a vítěze vyzvat, aby mu udělil výprask. Bude muset připravit na výběr 4 trestné nástroje z nichž si vítěz posléze 2 vybere k provedení exekuce. 15 ran bude jedním nástrojem přes pozadí se spodním prádlem a 10 bude na holou.

Poslední zkouška byla ze statiky, já šel ráno a Lenka ji měla až odpoledne. Sedli mi otázky a odcházel jsem s Ačkem. Hned jsem se Lence na koleji pochlubil a rychle si spočítali, že ona nesmí dostat horší než B, jinak jsem vyhrál já. To čekání na její výsledek bylo horší, než kdybych tam měl jít znovu, ale celkem jsem si věřil, statika nebyla její silná stránka. Nakonec mi kolem 3tí přišla SMS, kde mi gratulovala k vítězství a oznámila, že prolezla jen těsně za E. Asi hodinu po té mi volala, jestli jedu dnes domů a že pokud ne, tak mě čeká v šest u ní na koleji a mohl bych jí hned potrestat výpraskem, ať to zbytečně neoddalujeme.

Chvíli po šesté jsem byl u ní. Otevřela mi a já zůstal hned ve dveřích trochu zaskočen, normálně bývá spíše sportovně pohodlně oblečená, ale dnes měla na sobě bílou poloprůhlednou blůzku pod kterou se jí rýsovala podprsenka těsně obepínající její prsa, krátkou červenou kostkovanou sukýnku, jen těsně pod zadeček a silonky, na nohách měla černé lodičky a na hlavě po obou stranách typické holčičí copánky. Vždy jsem ji vnímal spíše jako kamarádku, ale teď to byla dokonalá sexy holka. Sedli jsme si ke stolu, měla nachystané menší občerstvení a láhev vína, chvíli jsme si povídali, ale dnes to trochu drhlo, oba jsme byli myšlenkami jinde.

Lenka to vycítila a otočila naši debatu směrem k jejímu výprasku. Otočila se a ze skříně vyndala: řemen, čerstvě utržený proutek, vařechu a taková ten erotický bičík. Řekla ať si dle dohody vyberu 2 nástroje a ať ji potrestám a že můžu pořádně přitlačit, že nechce žádný symbolický výprask, ale pořádný trest ať si pamatuje, že se má pořádně učit. Hned se mi zalíbil ten proutek a jako druhý si nakonec vybral ten bičík.

Oznámil jsem ji její trest: „ Nejdříve dostaneš 15 ran tímhle vlastnoručně utrženým proutkem, lehneš si na postel a pod zadek si dáš polštář, tohle bude přes kalhotky. Poté si kalhotky svlékneš, stoupneš si doprostřed místnosti a ohneš se, že se budeš rukama dotýkat špiček nohou, v této pozici dostaneš 10 ran bičíkem. Všechny rány budeš sama počítat. Za každou chybu a za každé neudržení pozice pak dostaneš trest navíc.“

Lenka řekla, že souhlasí a hned si sundala sukni. Samozřejmě jsem ji po očku sledoval a opět byl velice mile překvapen, místo očekávaných kalhotek měla jen velice úsporná bílá tanga. Srovnala polštář a zaujala svou pozici. Zkusmo jsem švihl proutkem a chtěl zahájit výprask, když jsem si všiml, že si vlastně nesundala silonky. Hned jsem ji na to upozornil a oznámil ji, že si tím vysloužila trest na víc. Zkoušela to usmlouvat, že když má ty tanga a že tak to vlastně bude vše na holou a podobně…Neuspěla a silonky musely dolů. Párkrát jsem si švihl proutkem do vzduchu a přitom se kochal pohledem na její dokonalé pozadí a užíval si její bezbrannosti.

Napřáhl jsem se a první rána dopadla na její pozadí. „jedna“

Další nápřah „ dvě“

„tři“

„čtyři“

Rány jsem si užíval a nikam nespěchal.

„pět“

Rány dle mě nebyly nijak slabé, ale Lenka přesto kromě počítání nevydala jinak ani hlásek, rozhodl jsem se ještě přitvrdit.

„šest“

„ssssss sedum“

„sssssssss osm“ už se začíná pěkně kroutit a doprovázet pěkným sykáním…

„ssssssssssss devět“

„aaaaůůůů deset“ trefil jsem těsně pod zadeček, sice nechtíc, ale mělo to úspěch, kroutila se aspoň pět vteřin, ale pozici udržela

„ssssssssss jedenáct“

„aaaaaaůůůůů dvanáct“

„aaaaaaaaůůůůůůů třináct“

„aaaaaaaaaaaůůůůůůůů čtrnáct“ opět pod zadeček, tentokrát chtěně…nevydržela a ruka instinktivně putovala na zadek, samozřejmě, jsem ji oznámil doplňkový trest.

„aaaaaaůůůůů patnáct“

První část trestu je za námi, nechal jsem ji chvíli odpočinout, sám se trochu napil vína a poté ji vyzval, ať si svlékne tanga a připraví se na druhou část trestu. Lenka se přišla také napít, otočila do sebe na ex decku vína a před mýma očima si svlékla tanga, na chvíli jsem měl dokonalý výhled na její perfektně vyholené přirození, na nic však nečekala, kousek popošla a ohnula se dle instrukcí. Krásně na mě vyšpulila zadek a oznámila mi, že je připravená.

Vzal jsem bičík a párkrát s ním přejel po jejím úchvatném zadečku.

Na nic jsem čekal a poprvé ji lehce švihnul. Trochu se napružila a nic…..zapomněla počítat, což jsem jí hned připomenul a oznámil jí, že ta přijde trest..

Další rána „dvě

„tři“

„čtyři“

„aauu pět“

Další silnější… „šest“

Další níže „aaaauuuu sedm“

Další na mé oblíbené místo pod zadeček „aaaaaaaaůůůůůůů osm“ přitom neudržela ruce a pohladila si pozadí….to bude další trestík

„aaaauuuu devět

A poslední „aaaaaůůůůů deset“

Po desáté ráně jsem jí dovolil, aby se narovnala, šla se občerstvit a když tak ráda plánovala, tak ať si vymyslí dodatečný trest za své prohřešky při výprasku.

Nějaké nápady z ní nakonec vypadly, ale bylo to takové jednotvárné…jako třeba 5 navíc řemenem apod… Já si však chtěl co nejvíce užít…nějak se mi to začalo líbit a dost mě to vzrušovalo. Lenka to vycítila a dala mi na jevo, že sex mezi námi nebude, že chce zůsta

Nakonec jsem rozhodl o jejím dalším trestu takto:“Milá lenko, za ponechané silonky bude tvým trestem, že ti na zbytek trestu zase nějaké to oblečení odeberu, takže zbytek trestu podstoupíš zcela nahá... Za každé porušení předepsané polohy při výprasku dostaneš 2x2, tedy 4 rány vařechou přes zadek, polohu si můžeš vybrat sama. A za nepočítání dostaneš na závěr 5 ran rukou na zadek, přehnutá přes moje kolena.“

Lenka trochu protestovala, hlavně se jí nelíbilo, že by měla být zcela nahá, ale nakonec souhlasila. Vyzval jsem ji ať se tedy svlékne a připraví se k potrestání vařechou..

Trochu neochotně si začala rozepínat blůzku a pak si otočená ke mně zády svlékla i podprsenku. Měla krásné pevné dvojky a všiml jsem si, že měla úplně naběhlé bradavky.

Přišla ke stolu, kousek posunula nějaké věci a položila se na desku stolu. Vzal jsem vařechu a už nijak silně jsem jí vyplatil čtyři rány. Dl Lenka je počítala a jen občas trochu sykla.

Posadil jsem se na židli a ona se mi hned položila na kolena. Tento závěr jsem zvolil spíše, abych si mohl její zadeček pěkně pohladil a hezky zblízka si jí prohlídnout. Pěkně jsem jí pohladil a a pak nečekaně plácl, takto jsem si s ní chvíli pohrával, až jsem vyčerpal všech pět ran.. Lence jsem povolil vstát, vytáhla ze skříně župan, který si oblékla a chvíli jsme si povídali, hlavně o našich pocitech při výprasku.

A hned začali vymýšlet nějakou další sázku…

 

Autor: radekk3@seznam.cz ; výhradní vlastník autorských práv, práva poskytnuta pro server www.divciny.com

Návrat do seznamu povídek