Velikonoční hry

Jmenuji se Lucie, je mi dvaadvacet a bydlím v malém městečku nedaleko od Prahy. Neřekla bych, že jsem submisivní, ale je fakt, že výprasky mě hodně vzrušují. Začalo to až po mých osmnáctých narozeninách. Na jednom výletě s partou na Moravu jsem poznala Janu. Hrozně jsme si sedly a začaly spolu trávit hodně času. Jana je moc fajn holka, dobře se s ní povídá a je s ní sranda. Ale dlouho jsem vůbec netušila, že Jana ráda dostává výprasky a vydrží opravdu hodně. Dozvěděla jsem se to až pár týdnů před velikonocemi v roce 2010. Rozešla jsem se s klukem, asi měsíc jsem smutnila a nikam moc nechodila, a Janino pozvání na večeři mi přišlo vhod. Měla jsem už samoty až po krk. Tak jsme se zapovídaly, že se nebezpečně přiblížila hodina, kdy jsem musela odejít, abych stihla autobus domů. Jana mi nabídla, abych přespala u ní doma, měla garsonku v centru. Ráda jsem přijala a daly jsme si ještě skleničku. Později jsme si obě zalezly do Janiny postele a chvilku pokračovaly v běžném tlachání, když se Jana najednou zeptala, jestli se těším na velikonoce. Po pravdě jsem odpověděla, že ani nevím. Poslední Velikonoce jsme trávili s mým bývalým přítelem a když jsem teď sama, pojedu asi k rodičům. Nijak zvlášť mě to tam netáhlo. Jana řekla, že ona taky neví, jestli se těší nebo ne, protože poslední dobou jsou pro ni Velikonoce vždy krásné i hrůzostrašné zároveň. Tomu jsem za mák nerozuměla, takže jsem požadovala vysvětlení. A Jana začala vyprávět.

Jana kdysi chodila s jedním klukem, jmenoval se Matěj, který ji občas dal na zadek. Byla to hra na škádlení, různé sázky, začalo to naplácáním a pokračovalo to až ke skutečným výpraskům prutem nebo páskem. Jana zjistila, že ji to vzrušuje, však také brzy při těch hrách přišla o panenství. Jenže se s Matějem rozešla. Když se pak přiblížily Velikonoce roku 2006, bylo jí 17 a nostalgicky vzpomínala na ty minulé, kdy jí Matěj našvihal na holou. Neznala žádné kluky, kteří by se toho odvážili a ani nečekala, že se někdo takový objeví. Bydlela s rodiči v rodinném domku a v pondělí žádné koledníky nečekala. Ani nenamalovala vajíčka. Proto ji překvapilo, když u branky zazvonili tři kluci. Jmenovali se Lukáš, Eda a Tomáš a byli o dva tři roky starší než ona, což v jejím věku byl dost výrazný rozdíl. Jana je znala od vidění a líbili se jí. Zvlášť Lukáš. Ihned se rozhodla vzít příležitost za pačesy a vydráždit kluky k pořádné akci. Byla už zvyklá na pořádné výprasky od Matěje a představa, že dostane od téměř neznámých kluků ji hodně vzrušovala. Rodiče nebyli doma a Jana se rychle převlékla do krátké sukně. Chtěla tím kluky vyprovokovat k pořádnému mrskutu přes kalhotky. Netušila, že ti kluci jsou ještě otrlejší než Matěj a taky dost zkušení. Když jim Jana přišla otevřít v krátké sukni, bylo jim jasné, co Jana chce. A taky jí to splnili mírou vrchovatou. Začali jí švihat spíš symbolicky přes sukni, ale jen proto, aby ji zahnali do domu mimo zraky případných zvědavých sousedů. Tam ji první chytil Eda, přehnul si ji přes koleno a vysázel jí pořádných deset ran přes kalhotky. To samé zopakoval pak Tomáš a nakonec Lukáš. Tihle kluci měli pádnější ruku než Matěj, ale Jana si ten výprask celkem užívala. Jenže tím to neskončilo. Kluci za vyšlehání samozřejmě chtěli vajíčka a ty Jana neměla. Takový prohřešek samozřejmě kluci nehodlali nechat nepotrestaný a rozhodli, že Jana dostane od každého 20 ran a navíc na holou. To Janu vyděsilo. 30 přes kalhotky, to šlo v pohodě vydržet, ale 60 na holou, a navíc na sešvihaný zadek, to snad nemyslí vážně. Nakonec se jí to podařilo usmlouvat alespoň na 15 od každého. Musela se ohnout přes křeslo a vystrčit na kluky holý zadek. Ta situace ji natolik vzrušila, že by byla bez problémů zvládla i těch 60 ran. Po pomlázce klukům nabídla pohoštění a tátovu slivovici a tím začalo dlouhodobé kamarádství. S Lukášem to brzo přerostlo ve vážný vztah.

Ani ve snu by mě nenapadlo, že její pozvání na velikonoce s tím úzce souvisí. I já jsem tentokrát měla poznat, jak chutná pořádný výprask prutem na holou. Žádné decentní vyšlehání pomlázkou přes kalhoty nebo sukni, jaké jsem do té doby zažila. V průběhu několika let před tím hrály Jana s Evou s kluky hru, která postupem času dostávala svá nepsaná pravidla. Tři kluci, Lukáš, Eda a Tomáš chodily každé velikonoční pondělí k Janě na koledu. Postupem času už nakonec ani nešlo o žádné velikonoční tradice, i tu pomlázku nahradily pružné vrbové pruty různých délek a průměrů a hlavně rákoska. Jana mi vyprávěla, že tihle tři kluci jí chodí o velikonocích vymrskat už 5 let. Když přišli poprvé, bylo jí 17 a kluci se jí zalíbili, protože se do pomlázky nebáli opřít. Janě je ještě provokovala, za což si vysloužila přídavky a bonusy. První rok se ještě kluci neosmělili natolik, aby jí dali na holou, ale kalhoty jí nakonec stáhli a pořádně jí nařezali přes kalhotky. Druhý rok je Jana šokovala, když jim přišla otevřít v noční košilce. Kluci to správně pochopili jako výzvu a Jana dostala od každého deset ran přes kalhotky. Pak se musela ohnout přes opěradlo křesla, sama si vyhrnout košilku a stáhnout kalhotky. Pak dostala od každého ještě 15 ran na holou, prý za provokování.

Následující Velikonoce pak Jana s Lukášem přijali pozvání na Edův ranč. Bylo to zemědělské stavení na samotě a Jana si dovedla představit, co jí tam v pondělí čeká. Alespoň si to myslela. Na ranči byla i Eva se Simonou. Eva chodila s Edou a byla tu už podruhé, Simona patřila k Tomášovi a prožívala premiéru podobně jako Jana. Víkend probíhal skvěla, chodilo se na výlety do přírody, večer se hrály hry a všichni se dobře bavili. O pondělí se moc nemluvilo, jen kluci občas holky popíchli drobnou narážkou, například: „Posaď se Evičko, dokud ještě můžeš“ a podobně. Taky naznačovali, že chystají nějaké překvapení. Tím překvapením se nakonec ukázal být balíček žolíkových karet. Kluci navrhli, aby si dívky vylosovaly, jaký výprask dostanou. Každá si měla vytáhnout dvě karty. První určovala nástroj – káry pomlázku, listy menší prut, piky větší prut a srdce rákosku. Druhá karta určila jen počet karet, který má dívka následně vytáhnout, aby určila počet ran. Káry dvě karty, listy tři, piky čtyři a srdce pět. Losovalo se samozřejmě třikrát, pro každého z kluků zvlášť, aby si každý přišel na své. Při pohledu na rákosku se Janě zatajil dech. Ještě s ní nedostala, ale předpokládala, že to bolí víc než prutem. Kluci naznačovali, že se jedná o návrh a holky můžou odmítnout. Pak prý dostanou obvyklý velikonoční mrskut na holou. Ale Janu to zaujalo a ostatní holky neprotestovaly, takže taky souhlasila. Kromě toho si byla jistá, že by si moc nepomohla, kdyby chtěla klasický mrskut. Tam byl počet ran zcela na uvážení kluků a Jana si byla jistá, že by ji nešetřili a za to, že jim zhatila plány, by jí seřezali opravdu důkladně. První losovala Eva, jako nejstarší. Bylo jí tehdy 21 let. Karty jí namíchal Eda. Náš hostitel bude tedy první vyplácet. Nejprve vytáhla pikovou dvojku. Takže má dostat silným prutem. Druhá karta jsou listy, což znamená, že bude tahat tři karty. Jsou to čtyřka, desítka a osmička, to dává dohromady 22 švihanců přes zadek. Eda pokynul Evě, aby si svlékla kalhoty i kalhotky a horní polovinou těla si lehla na balík slámy a mírně pokrčila kolena. Tak byl její nahý zadeček ideálně vystaven silnému vrbovému prutu. Eda Evu nešetřil, švihal jí vší silou a Jana jen doufala, že je to proto, že je Eva jeho holka a že k ní bude mírnější. Po výprasku Eva Edovi poděkovala a šla si odpočinout.

Na řadě byla Simona, která tahala karty od Huga. Vytáhla si taky piky a druhá karta byla káry, takže jen dvě karty. Devět a tři, Simona dostane jen 12 ran prutem. Za chvíli už ležela na balíku slámy s nahým zadkem a Tomáš jí přes něj švihal. Rány dopadaly s podobnou razancí jako před chvílí u Edy s Evou a Janu šimralo v podbříšku.

Simona, podobně jako Eva vyrážela ze sebe tlumené auuuu a nesla výprask poměrně statečně. Janě neuniklo, že na rozdíl od Evy, Simona sebou víc házela a občas dala nahlídnout na svou hezkou mušličku.

Pak už přišla na řadu Jana. Lukáš jí podal balíček karet a ona si vytáhla listy. To se jí trochu ulevilo, tenčí proutek je určitě lepší než rákoska. Vylosovala si pak ale srdce, což je pět karet. To už tak slavné nebylo. A hned další karta je eso, ajajaj, to je už 15 ran a ještě přijdou čtyři karty. Dvojka, devítka, sedmička a čtyřka, to dělá celkem 37 ran. To je nářez. Co se dá dělat. Jana musela na balík a na jejím holém zadku se roztancoval proutek. Štípal jako čert, ale Jana to zvládla bez zaváhání. Už věděla, že za porušení nepsaných pravidel, jako je nedodržení předepsané pozice nebo sprosté slovo si kluk, který zrovna vyplácel, mohl stanovit libovolný počet ran navíc.

Tím skončilo první kolo.

Ve druhém kole Eva tahala od Huga a vytáhla si rákosku. Navíc 26 ran. Jana byla zvědavá, jak to Eva zvládne. V prvním kole byla statečná, ale teď už má zadek pokrytý dvaadvaceti rudými šlinci a čeká ji rákoska. Poloha se nezměnila, Eva musela zase na balík a rákoska zasvištěla vzduchem. Jana se nemýlila, tohle bylo silnější kafe. Eva zasténala už po první ráně a postupně její výkřiky sílily. Po dvacáté první ráně se neudržela mírně se narovnala a pravou rukou se chytla za zadek. „Za to dostaneš trest navíc“ suše jí oznámil Tomáš. Posledních pět ran už Eva zvládla. Tomáš jí řekl, že dodatečný trest jí oznámí až po skončení třetího kola.

Takže šla na řadu Simona. Vylosovala si 32 ran pomlázkou a také ona měla co dělat, aby si nevykoledovala něco navíc. Křičela sice méně než Eva ale dost sebou házela.

Jana si vytáhla kartu od Edy a hlasitě si oddechla. Byla to pomlázka. 22 ran zvládla bez větších problémů, ale zadek po nich měla v jednom ohni a těžko si dokázala představit, jak zvládne třetí kolo.

K třetímu losování přistupovala Eva už značně roztřesená, protože na zadku měla už 48 jelit. Musela se asi v duchu modlit, aby jí nepadla znovu rákoska. Naštěstí pro ni to byl tentokrát jen tenčí proutek. Ale dvacet jedna ran na takhle sešvihaný zadek rozhodně není žádná procházka. Eva křičela, ale vydržela. Jenže byl tu ještě ten bonus, na který teď došla řada.

Tomáš vstal a vystřídal Lukáše. Za nedodržení pozice dal Evě na výběr ze dvou možností.

Buď dostane ještě dvacet rákoskou přes zadek a nebo 12 ran tenčím proutkem přes prsa. Jana si byla jistá, že dvacet ran rákoskou použil Tomáš schválně, aby si Eva vybrala radši trest přes prsa. Měla je opravdu hezká, velká a přitom pevná. Eva byla nejdřív trochu v šoku a Janu napadlo, jestli nevypadle z role a neodmítne dál pokračovat, ale vzpamatovala se a vybrala si, jak jinak, výprask přes prsa.

Tomáš jí přikázal, aby si svlékla všechno oblečení od pasu nahoru. Kalhotky si musela stáhnout ke kolenům a ruce dát za hlavu. Pak k ní přistoupil s proutkem. Švihal střídavě přes levé a pravé ňadro, těsně kolem bradavek šikmo z leva u zprava. Eva křičela, ale držela předepsanou polohu a brzy byl výprask u konce. Eva si utírala slzičky a kluci jí gratulovali, že to tak statečně zvládla. Eda jí pak objal a utěšoval.

Simona tahala od Huga a vytáhla rákosku. Tak teď si ji vyzkouší tedy i ona. Jana doufala, že jí to nepotká, ale byla na druhé straně strašně zvědavá, jaké to je, a tlak v podbřišku sílil. Simona vytáhla druhou kartu a zbledla. Srdce – bude tahat pět karet pro výprask rákoskou. To je fakt hustý. A hned první je eso, pak zas královna. „Do prdele“, ulevila si Simona, to už je 27 a ještě tři karty mají přijít. „To bude bonus za sprosté slovo, spokojeně zahalekal Tomáš. Simoně poklesla kolena a tahala dál. Sedm, šest a tři, celkem tedy 43 ran rákoskou na zadek, který již byl bolavý od prutu a pomlázky. Simona si klekla před kluky a zkusila obměkčit. „Prosím, to nevydržím, tolik ne!!“ Tomáš se zamyslel a pak řekl. No možná, kdybys takhle klečela nahá, dalo by se uvažovat o snížení trestu.“ Simona přemýšlela jen chvilku. Stejně už na kluky vystrkovala holý zadek i mušličku. Za chvíli tam klečela nahá. Tomáš jí za to slevil deset ran. Pak jí Simon poručil, aby si lehla zády na balík slámy a nohy si přitáhla k břichu a držela je rukama pod koleny. Simona z toho byla dost vykolejená, protože ta poloha byla dost ponižující. Simona sice tiskla nohy k sobě, co to šlo, ale pak začal výprask a Simona hned zapomněla na stud, vykřikla a hned po první ráně šly nohy od sebe. Jak sebou házela poskytovala klukům ty nejlepší pohledy na svou prcinku. Navíc po patnácté ráně začala křičet, že to nevydrží a prosit o smilování. Tomáš jí dal možnost přijmout zbývajících 18 ran přes mušličku místo přes zadek. Od každého z kluků 6. Simona nakonec souhlasila. Musela doširoka roztáhnout nohy a Tomáš jí švihnul přes mušličku. K jeho cti je třeba říci, že to udělal mnohem mírněji než když švihal přes zadek. Taky Eda se mírnil, i když byl důraznější než Tomáš a Simona křičela o poznání hlasitěji. Lukáš výprask dokončil v podobném stylu jako Eda, ale poslední ránu vedl šikmo přes štěrbinku, což vyvolalo pořádný křik a pár vzlyků. Pak už to měla Simona za sebou, ale ještě tu byl bonus za sprosté slovo. Světe div se, dostala stejnou nabídku, jako před chvíli Eva. Simona víc váhala, ale jak Janě později prozradila, váhala, jestli nemá hru ukončit. Pak ale zvítězila zapracovala zvědavost a vzrušení. Nechala si dát taky 12 ran přes prsa, jako Eva.

Poslední, kdo ještě nedostal svůj díl byla Jana. Vytáhla si bohužel rákosku. Takže to nakonec pozná taky. Ach jo. Alespoň si nevytáhnout moc ran. Vytáhla jen listy, což není nejhorší začátek. Jenže spodek je za 11, pak sedmička a nakonec dokonce eso. V poslední chvíli se zarazila, aby taky neřekla sprosté slovo. Zadek už jí pořádně bolel a teď má dostat 33 ran rákoskou. Jana se nechtěla snížit k prosbám o milost, tak snížení trestu čekat nemohla. Lehla si břichem na balík a vystrčila zadek. Rákoska opravdu bolela o poznání více než prut. Jana křičela a kvílela, ale vydržela. Později mi přiznala, že jí to pak mrzelo a celý další rok snila o tom, jaké by to bylo vyfasovat jako bonus výprask přes prcinku

Od dalšího roku se velikonoce na ranči staly tradicí. Holky se trochu postupem času zocelily, však si taky všechny více či méně užívaly výprasků od svých partnerů i průběhu roku. Velikonoční výprasky byly ale vždy událostí, která běžné výprasky mnohonásobně převyšovala. A jak rostla odolnost holek zvyšovaly se i výprasky. Změnil se taky systém losování. Výprasky přes prsa a přes mušličku prolomily tabu a měly velký úspěch, samozřejmě hlavně u kluků. Proto kluci vymysleli systém losování takto: Už se nelosovalo o typ nástroje, ten si volil exekutor podle svého uvážení, kromě případů, kdy dívka vytáhla piky, což znamenalo vždy rákosku. Barvy znamenaly různé partie dívčích tělíček, listy zadeček, piky opět zadeček, ale rákoskou a dívka musí být zcela nahá, srdce označují prsa a nejhorší barva jsou káry, ty představují mrskání přes mušličku!!! Karty jsou rozděleny na dvě hromádky, první obsahuje karty od 2 do 5. Ty určují počet karet, které si musí dívka vytáhnout z druhé hromádky, v níž je zbytek karet, tedy hodnoty 6 a výš. Karty neobsahující čísla mají hodnotu 10, spodek 11, dáma 12, král 13 a eso znamená 15 ran.

Loni holky vyprovokovaly kluky k sázce. Byly si jisté, že vyhrají, což by jim vyneslo značnou úlevu při pondělním výprasku – v prvním balíčku by byly jen dvojka a trojka a čtyřka s pětkou by se přesunuly do balíčku, který určuje počet ran. Jenže ony nakonec tu sázku prohrály a to znamenalo, že naopak do prvního balíčku přibyla šestka a sedmička a druhý balíček začínal až osmičkou. Holky si až v pondělí v plné míře uvědomily, do čeho se navezly. Hned první výprask vyšel na 78 ran rákoskou. To bylo moc a začalo se smlouvat. Nakonec se dohodly tak, že pro tentokrát zůstanou počty při starém, ale holky mají rok na to, aby našly holku, která bude ochotná a schopná vydržet pondělní výprask. Alespoň pro začátek v mírnější podobě výhodnějším losováním. Za tento ústupek si navíc kluci vymohli, že za každou šestku dostane dívka, která ji vytáhla navíc 10 ran přes mušličku a za sedmičku zase dvacet přes prsa. Holky si teda tou svou prohranou sázkou pěkně zavařili. Pro loňský rok jim vynesla pěkných pár výprasků navíc za šestky a sedmičky – Evě 15 přes mušličku a 20 přes prsa, Simoně 15 přes mušličku a Janě dokonce 40 přes prsa (celkem 77) a 15 přes mušličku – a navíc ten zvýšený trest je čeká letos, pokud neseženou k sobě čtvrtou dívku.

Janino vyprávění na mě mělo neobyčejný účinek. Už při první zmínce o výprasku na holou jsem ucítila šimrání v podbříšku. Jak se výprasky stupňovaly, stoupalo i moje vzrušení a když došlo na mrskání přes mušličku, cítila jsem, že začínám vlhnout. Když mi pak začalo postupně docházet, že ta čtvrtá dívka mám být já, nemohl jsem se udržet. To vzrušení bylo už nad moje síly. Přerušila jsem Janu v jejím vyprávění a pokusila se vysvětlit, že potřebuju na záchod, ale moje rudé tváře a roztřesený hlas mě prozradily. „To můžeš, ale nechceš se uvolnit hned tady a teď?“ zeptala se Jana a už sunula ruku pod moji noční košili. A tak jsem se jí poddala a nechala se laskat až do absolutního a fantastického orgasmu. Jana mohla být spokojená, měla mě jistou. Po tomto zážitku mě už nic nemohlo odradit od toho, abych se nechala seřezat jako žito. Dokonce jsem se v tom opojení rozhodla, že odmítnu úlevy, které kluci slibovali pro novicku. Téměř jsem doufala, že dostanu pořádně i přes mušličku. Samozřejmě, že jsem měla obrovský strach, ale vzrušení a zvědavost vyhrávaly na celé čáře.

Pokračování příště….

Návrat do seznamu povídek