Velikonoce 2007

Vstával jsem ten den brzo ráno, abych toho stihl obejít co nejvíce. Nechodil jsem mrskat ženy a dívky kvůli alkoholu jako většina mých vrstevníků. Mě se na tom líbilo to, že jim prostě můžu beztrestně zmalovat pozadí.
Z domu jsem odcházel v 6. 30 a těšil se, že ještě dívky budou rozespalé, nepřipravené a v nejlepším případě ještě neoblečené. Jako první jsem zazvonil u mé spolužačky ze základky Petry. Bylo jí 18 jako mě a byla to opravdu kočka. Byla po mamince štíhlá vysoká blondýnka s pěknýma trojkama a krásným kulatým zadečkem. Vždycky se mi ve škole líbila ze všech holek nejvíc. Její maminka byla sice starší(37)ale pořád byla hezká a protože měli dost peněz tak i dobře udržovaná.
Otevřela mi právě maminka Petry, která na sobě měla lehké letní šaty, protože na dnešek hlásili vemi teplo. Hned jsem jí začal mrskat a vůbec jsem jí nešetřil. Bylo vidět, že má pod šatama jen tanga, takže přes ty lehké letní šaty musela moje rány pěkně cítit. Dost jsem se divil, že ve svém věku nosí tanga. Ale postavu na to měla.
Když jsem přestal s mrskáním, tak mě pozvala dál a nalila mi panáka teqily. Říkala že tak brzy ráno žádnýho koledníka nečekala a že chtěla jet s manželem na chalupu, než začnou koledníci chodit a že už na ní manžel čeká venku v autě ať jdu nahoru a vymrskám obě holky.
Petra totiž měla ještě o 2 roky mladší sestru Romanu. Byla to tmavovláska s menšíma prsama ale jinak měla krásnou sportem vypracovanou postavu s úžasným malým zadečkem. Taky měla jako její sestra krásný modrý oči.
Vyrazil jsem tedy po schodech nahoru do pokoje Petry. Potichu jsem vstoupil bez zaklepání. Petra se právě ohýbala do skříně pro kalhotky a byla úplně nahá. Její zadeček přímo vybízel k tomu, abych jí ho pěkně sešvihal.
Počkal jsem ještě chvilku než si vybrala kalhotky a ohla se úplně k zemi, aby si je mohla obléci. Rychle jsem k ní přistoupil, jednu ruku jsem jí položil na záda, aby se nemohla narovnat a začal jsem jí pěkně švihat přes její vyšpulenou prdelku. Po desáté ráně se jí začal zadek barvit do ruda, přestože byla krásně opálená ze solárka. Mrskal jsem jí dál a nic nedbal jejího povyku. Pomalu jsem svoje rány přesouval níž přes stehna až k lýtkům a nazpět k jejímu zadečku. Švihal jsem jí vytrvale asi 10 minut, když jsem si všimnul, že se její hladce vyholená kundička začíná otvírat a hezky se leskne jejíma štávičkama.
Můj těšitel mi stál celou dobu, ale při tom pohledu ještě více ztvrdnul a málem mi protrhnul šortky. Přestal jsem Petru vyplácet a nechal jí ať se narovná. Chvilku těžce dýchala, ale po pár minutách na ní bylo vidět, že se z toho vzpomatovává. Potom se zeptala "chceš vajíčko nebo panáka?" Odpověděl jsem jí jasně :"Tebe" Zajiskřilo jí v očích a než jsem se nadál, tak jsem měl šortky u kotníků a Petra držela v ruce mého těšitele. Pěkně ho sála a lízala a hrála si přitom s koulema. Bylo to božský. Když jsem cítil, že už bych to nevydržel, tak jsem jí chtěl odtáhnout, abych se neudělal. Ona se ale nenechala tak jsem se jí udělal do pusy. Všechno semeno spolykala a ještě mě pěkně vysála.
Potom jsem jí položil na postel a ona přede mnou roztáhla ty svoje krásný opálený nohy. Chodila určitě do solárka, protože měla opálenou i kundičku. Neměla jí ale vyholenou, protože jí měla naprosto hůadkou a bez jedinného chloupku. Zeptal jsem se jí jak to dokázala a ona odpověděla že brazilskou depilací. "To tě ale muselo pěkně bolet". "Ne, já jsem si to užívala stejně jako když jsi mě švihal přes zadeček".
Všiml jsem si že má na stole pomůcky do školy. Zvláště mě upoutalo pravítko. Natáhl jsem se pro něj a začal jí s ním švihat na vnitřní straně stehen. Vůbec se nebránila a bylo na ní vidět jak moc se jí to líbí. Postupně jsem se dostal až k její kundičce a začal jí plácat i přes ní. Pěkně se na mě otevřela a začala z ní vytékat její šťávička. To už jsem nevydržel a začal jí lízat. Pěkně jsem si jí vychutnával a potom mě něco napadlo. Natáhl jsem se na stůl pro silnou fixu, kterou jsem tam předtím viděl a párkrát jí zasunul do kundičky aby byla taky vlhká. Potom jsem jí pomalu začal tlačit do jejího análku. Bylo na ní vidět, že jí to bolí, ale nevzdávala to. Hrál jsem si přitom s jejím pošťeváčkem. Po chvíli se uvolnila a fixa zajela do análku až po mé prsty.
Začal jsem s fixou pohybovat a naznačil jí, ať se přetočí na břicho a vystrčí zadeček. Držel jsem pevně fixu, aby jí nezajela do análku, protože potom už bych jí nevyndal.
Když se otočila a vyšpulila na mě svůj překrásnej zadeček, začal jsem jí souložit fixou a zároveň jí plácal pravítkem po zadečku. Po chvíli jsem tuto hru ještě vylepšil zasunutím těšitele do její kundičky. Jak jsem byl nadrženej, cítil jsem že už zase budu, ale i Petra začínala přirážet jako zběsilá. Pak jsem si všimnul oblin jejích ňader a začal jsem jí přes ně plácat pravítkem. Urychlilo to její orgasmus a ona se začala chvět a svírat mého těšitele poševními svaly. To už jsem nevydržel a vystříkal jí kundičku spermatem.
když se trochu uklidnila, vytáhl jsem jí fixu z análku a hladil jí rudé šmouhy na zadečku a prsou.
Potom jsem vstal a začal se oblékat. Koukala na mě a zeptala se "ty už jdeš pryč?"
"Jdu vyšvihat ještě tvojí sestřičku, můžeš jít se mnou"

O tom ale až někdy jindy

Návrat do seznamu povídek