Varování

Tak ahojky Martinko.

Pěkně tě vítám. Povídám radostně a s úsměvem. Tak jak jsi se měla a jak bylo na Angličtině. Ptám se zájmem. Začneš mi povídat o práci o tom jak je pěkně co jsi viděla ve městě co jsi četla ale od té Angličtiny se pořád snažíš vyhnout. Tak se zeptám přímo. Byla jsi tam jak jsi dopadla. Netváříš se na tuto už přísněji položenou otázku příjemně. Očička ti jezdí po pokoji vyhýbáš se pohledu přímo do očí. Najednou odpovídáš. Nebyla Petře poslala jsem mail a omluvila se. No to jsem si mohl myslet Martinko, ale takhle to nebudeš moci dělat do nekonečna víš to. Snažím se tě pokárat ale nejde mi to pořád se usmívám. Víš co jsem ti slíbil, že dostaneš výprask pokud se budeš ulejvat. Abys jsi si to zapamatovala. Najednou trošku ztuhneš a znervosníš. Nevíš zda to myslím vážně nebo z legrace. Ale nee ne ne odpovídáš a hotovo ne dodáš.

Tak to tedy ne hádat se s tebou nebudu dostaneš tady a teď. Jasné Martinko pěkně tvůj zadeček pocítí štípance.

Ale ne Péťo snažíš se laškovat. To ne. Ale ano a na HOLOU!

Jdu si sednout na pohovku. A uvelebím se tam Ty stojíš a nejistě na mne koukáš. No tak Martinko pojď ke mne blíž a řekni po pravdě jestli zasloužíš. Tiše špitneš ano.

Svlékni si kalhoty a postav se doprostřed místnosti. Chvíli jsi nejistá stojíš a nechce se ti ale na konec si kalhoty stáhneš a stojíš cudně klopíš očka a čekáš co bude dál.. Klekni si na kolena a předpaž ruce. Vstávám jdu k tobě a prohlížím si tě. Bojíš se a zároveň jsi nedočkavá co bude dál. Jdu do skříně a vytahuji z ní rákosku.(bambusová hůlka koupená v Baumaxu) A tak abys ji zahlédla. Najednou vidím v tvých očích hrůzu. Pokládám ti ji na předpažené ruce. Já vím že ji nepoužiji, ale ty nemusíš vědět všechno. Neberu ti to myslit si že s ní dostaneš na holou. Jen dodávám pokud ti spadne dostaneš pět navíc. Snažíš se říci NE máš chuť toho všeho nechat vstát a odejít, ale nejsi schopna nic dělat ani promluvit. Hrdlo se ti nějak sevřelo. Jdu si sednout Chvilku sedím a pozoruji tě je to pěkný pohled. Vychutnávám si to. Vstanu dávám do kazeťáku romantické ploužáky a trošku to zesílím.

Dodám to proto aby výprask neslyšeli sousedi rákoska dost švihá a potom ten tvůj jekot nemusí slyšet celý barák)) V muzice se to ztratí.) Jdu do kuchyně pro židli postavím jí před tebe.Vezmu ti rákosku. Ruce si zase připaž dodávám. A několikrát šlehnu do vzduchu. Jen to hvízdne.Otevřeš ústa polkneš na prázdno. S prosebným hláskem řekneš to ne . Rákoskou ne. Myslíš že je to neadekvátní s ní dostat? Ptám se Ano je to tvrdé to ne to moc bolí. To jsem si nezasloužila.Prosím prosím jen tou rákoskou ne. Odměkčuješ mé srdéčko. Dodám dobře pro tentokrát ji zase schovám. Ale moc dobře víš že ji mám a kdykoliv ji mohu použít na zlobivý zadeček. Sednu si na židli a koukám ti do očí . Máš je pěkné velké upřímné ale i takové raráškovské. Tak už vstaň a dojdi si pro polštář. Polštář si položím na kolena aby tě nic netlačilo a bylo to ohnutí pohodlné. Pojď blíž. Když na holou tak na holou a zajedu ti pod blůzku rukama chytím lem kalhotek a začnu je pomaloučku stahovat dolu koukám se ti do očí . strašně se stydíš a červenáš. Tak a kalhotky jsou pod zadečkem . Tak Martinko určitě to znáš z mládí jak se správně ohnout. Podbřiškem leháš na polštářek špičkami nohou a dlaněmi se opíráš o zem. Rukou ti vyhrnu košilku a upravím stažení kalhotek. Naskytne se mi nádherný pohled na tvůj zatím bělostný zadeček. Pořádně ho vyšpul Martinko a pohladím ti ho. Přejedu po něm jen lehounce se dotýkám nehty pokožky. Dlaní zajedu mezi půlky zadečku a přejíždím až k páteři pěkně pomaloučku sem tam a potom ho pěkně pohladím. A z ničeho nic plácnu a znova a znova silněji a silněji pěkně jsi se lekla a sebou škubla. Plácám a snažím se ani jedno místečko nevynechat. Přestávám a hladím ti trošíčku načervenalý zadeček.

Hladím ti stehna tam co přechází do zadečku. Trošku roztáhni nožky. Dlaní se ti beru do rozkroku. Chci ti pohladit a podráždit i tu tvou lasturku, buchtičku nebo jak se také říká kundičku. Je trošku vlhká. Že by se ti to líbilo. Pomyslím si. Prstíkem přejíždím pomaloučku směrem k páteři. U análku se trošku zastavím lehounce ho prstíkem objedu a trošku zatlačím prstík dovnitř, ale jenom mírně jen tak bříškem prstíku a chviličku ho tam tak nechám potom povolím a jedu pomaloučku dál. Až tam kde začíná páteř tam to místečku na které když se sáhne zamrazí po těle. Tohle se ti evidentně líbí i když se stydíš ale mírně vzdycháš. Ale je třeba se ještě vrátit k plácání aby tvůj zadeček pocítil a ty jsi si si zapamatovala, že je třeba pilně studovat.

Nečekaně plácnu na jednu z těch pěkně vystrčených půlek. Až to pěkně mlaskne a zadeček se celý zavlní. Plác plác plácám pokud možno na stejné místo a v co nejrychlejší frekvenci. Tohle už dost štípe. Ty se vrtíš a začínáš se vzpouzet. Tak to ne Martino budeš hodná nebo vážně vezmu na tvůj zadeček rákosku a to budou jiné šlehance!
Přísně dodávám. Vyberu si zase jinou půlku a plácám zase několikrát na stejné míst potom trošku níže a zase kousek vedle snažím se pokrýt ranami celý tvůj pěkný zadeček. Už je na něm vidět že červená. Přestávám pohladím ho jestli je patřičně zahřátý. Ještě ne. Martinko ještě zasloužíš a bud zticha nebo to bude vážně horší. Horší to je kdybys si po výprasku nemohla sednout víš Martinko. Tohle je jenom naplácání a ne výprask.)) Dodávám s úšklebkem.

A věnuji se zase rozehřívání tvého zadečku. Začínáš kňourat a prosit o odpuštění. Ale ještě několikrát plácnu. Z ničeho nic přestanu. Vstaň Martinko. Měla jsi to zapotřebí co? Ptám se Ty jen mlčíš a studně klopíš očka asi se dost stydíš. Já vím bylo to trošku ponižující ale i to je třeba Takto mladou dámu sem tam potrestat. I tělesný trest má své přednosti.))) Koukám se na tvůj načervenalý zadeček snažíš se ho hladit. Asi tě to trošku svědí a pálí.)) Mám chuť tě ještě nechat chvilku klečet v koutě ale slituji se s tebou. Vím, že dnes už není dalšího trestu třeba.

Lehni si na bříško Martinko. Vyhrnuji ti něžně blůzičku. A políbím ti zadeček. Celý ti ho něžně líbám. Trošku to chladí. Jdu do koupelny a namočím houbičku do vody. Jdu a něžně ti s ní přejedu zadeček. Hodně to chladí. Až se prohneš. Přitulím se k tobě. Políbím tě na ústa.

Přeji si, aby tento okamžik nikdy neskončil.

Návrat do seznamu povídek