Učitelka angličtiny

Pozoroval ji. Vzrušovalo ho dívat se před trestem na ni. Oba ve vzduchu cítili to napětí a vzrušení.

Byla oblečena tak jak si to přál - vyzývavě: Měla průsvitnou blůzku, pod níž byly jasně vidět její velká prsa, které jen ve spodní části zakrývala malá podprsenka, podpírající a zároveň tlačící prsy k sobě. Díval se jak se prsy pří chůzi pohupují nahoru a dolů a jak málem vypadly z odvážně rozepnuté blůzky, když se sehnula ke stolku stojící před ním. Udělala to úmyslně i když to nebyl její styl,, věděla, že si to přeje. Chtěla jej vzrušovat a dráždit a našla vždy dost způsobů, jak mu poodhalit intimní části svého těla.

Jeho pohled sjel od pasu dolů a ani to nebyl špatný pohled: Kratičká sukně těsně kryjící její větší zadeček a odhalující trochu silnější ale zato dlouhá stehna oblečená v červené punčochy. Punčochy se síťovým vzorem končily podvazky viditelné již při mírném předklonění a konečně stejně červené minikalhotky ostře se zařezávající do půlek zadečku, dle jeho instrukcí, o číslo menší než by byla správná velikost.

„Myslím, že je čas,“ řekl. „Jsi připavena?“

„Ano pane“. Již před jeho příchodem vytáhla ze skříně v ložnici nástroje a rozložila je pečlivě na komodu.

Každý nástroj důvěrně znala o každém by mohla dlouze vyprávět jaké pocity a následky zanechávají.

Jezdecký bičík s rozšířeným koncem z tlusté kůže, kožené důtky s pleteným koncem sloužící také jako dildo s mnoho prameny, zmenšenina předchozích důtek určené na prsa a pohlaví, půl metru dlouhé umělohmotné pravítko. Co si asi dnes vybere, přemítala. Napadlo ji, jaký nástroj by si asi vybrala ona. Nemá žádného favorita. Některé nástroje má však ráda více jiné méně. K jejím jednoznačně oblíbenějším patří mrskání prsů malými důtkami – prsa má zvlášť citlivá, když pramen zasáhne bradavku – to je bolest a slast zároveň!!! Zvláště když je bradavka ještě mnohem více citlivější předcházejícím připínáním kolíčků.

Odcházejí do ložnice. Přikazuje ji svléknout blůzku, sukni a podprsenku. Usedá na postel a dívá se na ni jak se svléká. Ona uvolňuje podprsenku a odhaluje prsa v plné kráse. Prsa jsou opravdu výstavní a zcela podle jeho gusta. Pevné trojky s velkými dvorci a ještě většími špunty bradavek, které tak rád týrá pevnými kolíčky na prádlo nebo malými, k tomuto účelu přizpůsobenými důtkami.

Ona si s tázavým pohledem kleká před něj, On souhlasně přikývne. Opatrně vysvobozuje jeho naběhlý penis z kalhot, laská ho rukama a jazykem. Vkládá do úst, náruživě jej zpracovává rty a jazykem. Zatlačuje si jej hluboko do krku, intenzivně tře rukama šourek. Chvílemi vytahuje penis z úst a vkládá mezi prsy, které, se současným pohybem tam a zpět tlačí na něj.

Zanedlouho cítí, že by brzy vyvrcholil a proto jí zastavuje.

Přikazuje jí zaujmout polohu.

Ona má určeno a mnohokrát vyzkoušeno několik pozic: Když ji chce bít přes prsa, postaví se lehce předkloněna s rukama za zády vystrčí hruď dopředu. Při výprasku na pičku si lehne na záda, přitáhne nohy k hrudi a pod koleny spojí ruce.

Tentokrát si kleká na postel a rukama klesá na lokty. Zadnice je teď výš než hlava a je nádherně hladká, kulatá a vystrčená se zaříznutými kalhotkami do půlek a také do pičky, kterou nemilosrdně rozvírají, takže po stranách vylézají stydké pysky.

Přiblíží se k ní a jemně pohladí zadeček, pak se prsty dotkne tenkého pramínku látky kryjícího řitní otvor a pochvu. Zlehka přejíždí nahoru a dolů. Prsty zajede pod proužek kalhotek a masíruje pičku. Reakcí je neznatelné zavrtění zadečku a tichý sten. Dva prsty, ukazováček a prostředníček, v poloze jakoby chtěl střílet z koltu, znenadání zanoří hluboko do pičky. „Áááách. “ona vydechne tlumeně.

On prsty klouže dovnitř a ven a ona už o poznání hlasitěji sténá a zadečkem znatelně přiráží k jeho ruce. Nenechá ji ale vyvrcholit. Vytáhne ruku a nechá ji olizovat mokré prsty.

Stáhne ji kalhotky ke kolenům. Odhalí tak čokoládovou dírku zadečku a pod ní pičku s masitými stydkými pysky.

Z nástrojů si vybírá umělohmotné pravítko. Tento nástroj používá málokdy, ale dnes má na něj chuť.

Přejíždí ji hranou pravítka mezi nohama a stydkými pysky.

Po malé chvilce je pravítko úplně mokré. Spokojeně je změří pohledem – ano : teď je vše připraveno.

Trošku poodstoupí a zvedne ruku s bicím nástrojem. Je napjaté ticho. Oba tento okamžik milují. On si vychutnává co vídí : ženu klečící ve velmi vzrušující poloze na posteli, která je k němu natočena vztyčenou a vystrčenou zadnicí. Je na ni božský pohled. Vyměřuje si první ránu.

Ona v této submisivní pozici odhalující mu vše, pokorně čeká na potrestání. Už teď je hodně vzrušená a vlhká. Hlavu má skloněnou, spíše než vidí jej cítí a snaží se odhadnout, kdy příjde rána.

Plesk – ozve se ostrý zvuk, když se pravítko poprvé zaboří do zadnice. Úder vedl střední silou asi doprostřed půlek. Ihned na bledém zadečku naskočí červený pruh. Ona jen lehce pozvedne hlavu a tiše vzdychne.

Následují další rány, které pokrývají spojitě celý zadek. Rány zasazuje pomalu. Nespěchá. Vychutnává si účinek každé rány a její reakci.

Zadnice je už celá rudá včetně horní části stehen. Přesto lze rozlišit jednotlivé pruhy, částečně se překrývající.

Hlasité Áááááách následuje po každé ráně, při které zvedá hlavu a vrtí zadnicí. Nádherný pohled!!!

Přerušuje exekuci, postaví se před ni a zasunuje penis do jejich úst. Ona jej divoce dráždí. Nechá ji jen malou chviličku a opět pokračuje v bití.

Zesiluje rány. Některé rány se zadečkem zasahují i pičku. Ona křičí již velmi hlasitě. Ví, že může, že to má dovoleno. Nestydí se, je mu naprosto oddána. Uvolňuje ji to a zvyšuje rozkoš neovládat bolest a uvolnit emoce.

Švuch. Áááááá, divoce pohazuje hlavou a tře stehny o sebe, kroutí zadečkem co jí pozice dovolí jako by se chtěla zbavit bolesti. Polohu však drží a po odeznění největší bolesti zas vystrkuje zadek dalšímu trestání.

Švuch. „Ááááááááách“, dostává se do tranzu, „ta sedla“, kříčí jakmile ji to bolest dovolí.

Švuch. „Áááááááááááááách“, „ jen přitlač!!!!“ nabádá jej.

Švuch. Jáááááááááááááááááááá, „zmrskej mi tu zadnici“, vyráží ze sebe.

Jedíné na co se teď soustřeďuje je bolest spalující její zadnici.

Nejprve jakoby z dálky slyší dopadat ránu a pak s malým zpožděním, vždy v trošku jiném místě, se prudce jako blesk začne šířit bolest, která vzápětí zaplaví celou zadnici a rozlézá se dále do těla. Ponořuje se do té bolesti, utápí se v ní, rozpouští. Je to jako očistná lázeň, která z ní smývá všechny myšlenky, pocity, starostí.

On zastavuje mrskání a zabořuje všechny čtyři prsty do úplně mokré pičky. jezdí dovnitř a ven. Ona prudce přiráží. Teď kříčí nepřetržitě: Ááááááááno pane, Ááááááá už budu, prosííííííím. Zaplavuje ji šílená vlna orgasmu, jakoby ji sevřely ocelové kleště. Nemůže dýchat. Má zavřené oči. Rychle se jí před očima míhají červené obrazce, mění se a přelévají.

Nechá ji chvíli vydechnout a prožít orgasmus. Ona je za to nesmírně vděčná. Její tělo se nekontrolovaně třese, tak jak procházejí vlny orgasmu. I v orgasmu dokáže udržet polohu.

Rákoska se znovu zakusuje do měkké kuže. Mrskání pokračuje. Je pro ni nesmírně těžké znovu najít soustředění a rovnováhu. Ale zvládá to. Ostatně není to poprvé.

Švuch. „Ááááááááá

Švuch. „Ááááááááách zpívá vysokým hláskem. Sama to někdy nazývá hodinou zpěvu. A žertem říká, že když ji pořádně řeže dokáže vyzpívat Cé se třemi čárkami.

Švuch. Óóóóóóóó. Chce pokračovat ještě tak dlouho aby jí znovu vzrušil až k vrcholu.

Švuch. „Ááááááááááááááá, „ta byla“.

Cítí, že se mu to daří. Bije ji teď hlavně přes stehna a ona tře stehny zoufale o sebe ještě více než před tím.

Švuch. „Áááááááááááááááách. křičí dlouze.

Odkládá rákosku a přistupuje zezadu k ní. Penis, který zůstal volný po jejím uspokojování ústy celou dobu exekuce, stojí vztyčený.

Přikládá jej k poševnímu otvoru . Ona se na něj nedočkavě nabodává ihned jakmile jej ucítí. Bere si ji zezadu a tvrdě přiráží. Oba křičí. Stačí málo a končí v orgasmu. Svalí se k sobě na postel a hlasitě oddychují.

Dlouho tak tiše leží tělo na tělo a vstřebávají prožitky. Jsou unaveni, usínají.

Když se probudí, vidí ji před zrcadlem jak prsty opatrně zkoumá zadek.

Zadní partie jsou temně rudé až ke kolenům, zadek je úplně modrý, stydké pysky modré a a silně naběhlé. Ví, že sednout si na něj bude alespoň 14dnů velmi bolestivé. Stejně tak ví, že ji to vůbec nevadí. Naopak, na pruhy a modřiny na zadnici je v duchu hrdá, jakou ji věnoval pozornost a při každém sednutí ji bolest vzrušuje a ona znova a znova vybavuje výprask.

 

Pokračování příště.

Návrat do seznamu povídek