S ní

Když se poprvé potkali, v rámci pracovních vztahů, trvalo asi minutu, než se jejich pohledy střetly způsobem, který dal oběma jasně najevo, že je vymalováno. Přestože si povídali o svých životech, práci, zálibách, a po pár sklenkách vína se nechali svést k diskusi o filosofických otázkách dnešního světa, na pozadí či v podvědomí mysleli oba na to, zda a kdy se dříve setkali s někým, kdo je na první dojem takto silně oslovil. Oba měli své vztahy, v zásadě příjemné a v rámci zvyklostí pohodové, ale oběma něco scházelo – proudění energie, nejen při sexu, ale v každém kontaktu či střetu názorů a myšlenek.

Jejich první intimní setkání bylo hravě něžné, jako by jim bylo 20. On byl nadšen její hebkou kůží, úžasnými křivkami jejich boků, zadečku a dmoucích se pevných ňader, vůní čistého těla nezkaženou nesmyslnými parfémy, ona zase obdivovala jeho sportovní postavu se štíhlými nepřebujelými svaly, která dávala tušit, že o sebe dbá a ví, jak na to – jeho útlý pas v kombinaci s širokými rameny a pevným zadkem sice v doplnění s vyholenou hlavou připomínal na první dojem barového vyhazovače, ale jakmile promluvil, byly veškeré obavy tytam.

„Je mi s tebou krásně“, ale co jiného by asi tak chlápek mohl říct žádoucí ženě, kterou momentálně drží pod sebou a jsou spojeni. Zareagovala šibalským úsměvem a vyslala ze svých očí ohníčky, které tolik kontrastovaly s jejím image důstojné dámy v kostýmku, na kterou si málokdo dovolí cokoliv zkoušet, protože se domnívá, že má ctitelů – mnohem lepších – desítky. Přimkla se svou pánví blíže k jeho, zvrátila laškovně hlavu a zaťala své prsty do jeho pevného pozadí. Jeho vzrušení ještě vzrostlo a projevilo se intenzivnějším tlakem vůči její stydké kosti a zrychlením pohybů, které vůči ní prováděl. „Jestli mne budeš takhle škrábat, asi tě budu muset za ty ruce chytit, abych si zítra mohl sednout“, vydechl. „Tak to udělej, ale můžeš mě taky klidně k tý posteli přivázat“, odpověděla. Jejda…Mnoho let snů a fantazií o podobných věcech se najednou jakoby blížily skutečnosti. „Myslím že to není nutné“, usmál se na ni z blízkosti tří centimetrů. Odpovědi se mu dostalo vzápětí: její nehty se ještě silněji zaryly do jeho zadku a začaly se chovat až neurvale a bezcitně, načež se přesunuly na jeho záda a sjely pod silným tlakem od krční páteře až k bedrům. Bylo to překvapivé, cítil rozlévající se teplo ve stopách jejích nehtů, a současně viděl její rozšiřující se zorničky a úsměv, který byl spíše výrazem nadcházejícího orgasmu, než reakcí na něco vtipného. Nezbylo mu než ji za ruce chytit (nemyslíce přitom na to, co zůstalo na jeho zádech) a razantně je zvednout nad její hlavu, kde je pevně přitiskl a držel ji za zápěstí. Reakce byla zcela nečekaná – intenzita jejich přírazů se zvýšila a z hrdla se jí začaly drát dosud neslyšené zvuky. Během deseti vteřin započal její orgasmus, který trval déle, než vydržel vzdorovat svému vzrušení.

„Pusť mě, prosím.“ Lekl se, že to přehnal, ale záhy zjistil, že úlek byl zcela nemístný. Jako had se z jeho uvolněného sevření vysmekla a přesunula svou hlavu k jeho klínu. Vzala jeho stále ještě pulzující vlhký penis do svých úst a velmi jemně jej převalovala na patře a na jazyku. Jakoby se obávala jeho reakce, schovala se za závoj svých měděných vlasů a se rty pár centimetrů od jeho mužství, které jemně objímala hebkou dlaní, řekla mírně nejistým hlasem: „Opravdu bych si přála, aby sis mě vzal bezmocnou a spoutanou, dělej si se mnou co chceš, protože vím, že mi neublížíš, ale už dlouho sním o tom, že jsem omezená, svázaná, třeba ani nic nevidím, nemůžu mluvit, a přitom prožívám tyhle chvíle. Nikdy jsem to nikomu neřekla, měla jsem pocit, že je to nepatřičné, třeba jsem se i bála, že by mě partner odmítl, ale s tebou to chci prožít.“ Neví jak je to možné, ale po dvou minutách po orgasmu nabyl jeho penis opět funkčních parametrů. Posadil se, chytl ji za vlasy, zvedl její hlavu ze svého klína, odstranil prameny jejích vlasů z tváře a podíval se jí upřeně do očí. „I já po něčem podobném dlouho toužím, taky jsem to neměl odvahu někomu říci, a s radostí něco takového udělám. Teď hned.“

„Ve vedlejším pokoji je skříň, vyber si z ní, co chceš.“

Trochu se mu točila hlava, když šel neznámým bytem do sousedního pokoje. Otevřel skříň a protože mu bylo žinantní se v ní dlouze přehrabovat, vzal první kousek který byl k mání – z háčku na dveřích sňal černý hedvábný šál a šel zpět. V polovině cesty se otočil a vrátil se, aby z visící kožené bundy vytáhl úzký kožený pásek. Přišel do ložnice a obě věci jí hodil na záda. Přilehl k ní, objal ji kolem ramen, vnímal její vůni čistého těla, lehce nasládlého potem předchozích chvil. „Víš co máš na zádech, miláčku?“ „Nevím, ale jistě si s tím poradíš“, odpověděla. Vzal černý šál a citlivě, ale pevně jí zavázal oči, tak jak dlouho snil o tom, že to někdy někomu udělá. Otočil ji na záda, posadil se vedle ní a jemnými doteky konečků prstů ji začal hladit od čela, přes jemnou tkaninu na jejích očích, nos, ústa, bradu, krk, až se dostal k jejím krásným ňadrům, na jejichž laskání si dal obzvláště záležet, protože již poznal, že její dvorce i bradavky jsou velmi citlivé a navozují jí silný pocit vzrušení. Začala zrychleně dýchat a její rty se pootevřely, jako by chtěly něco říci. Neřekla však nic, jen vydala nepopsatelný zvuk, který ho utvrdil v tom, že může pokračovat. Vzal tenký kožený pásek, který její bunda musí chvíli postrádat, napjal jej a začal jím jemně přejíždět po siluetě jejího těla od nosu, aby se zastavil u bradavek. Jemně tou strunou bradavky dráždil, chvíli zespodu, chvíli seshora, pak ji položil pod její ňadra, přitlačil ji k tělu a táhl ji nahoru přes její prsa, která pod tlakem té černé linky postupovala nahoru, až už neměla kam, takže se pod ní prosmýkla zpět ke své přirozené poloze, což se neobešlo bez silného kontaktu proužku kůže s jejími bradavkami. Nesykla, ani nevzdechla. Zařvala, nikoliv bolestí, ale projevem nastupujícího orgasmu. Zahodil ten proužek kůže, který se projevil skoro jako kouzelný, a opakovaně do ní vnikl. Přitiskl svou tvář k její, zčásti skryté pod černým hedvábím, a několika rychlými pohyby dokončil to, po čem toužila. Jakmile se dech obou uklidnil, natáhl svou ruku a chtěl šálu z jejích očí stáhnou. „Prosím, ne, nech to tak, a buď na mě něžný i přísný zároveň“, pronesla hlasem, zastřeným a neznámým. „Fajn, miláčku, moc se mi to líbilo a moc rád si s tebou budu hrát, ale prosím, kdyby cokoliv bylo mimo to co chceš, řekni mi to.“ „Neboj se a dělej co chceš. Jestli budeš pokračovat dál podobně jako jsi začal, tak se ničeho nebojím a chci usínat totálně vyčerpaná šukáním s tebou.“ Večer pokračoval dalším krásným a jemným milováním a následným usnutím v těsném objetí.

Znají se dva týdny. Za tu dobu spolu strávili snad 10 večerů, ať už procházkami v podzimních parcích Prahy, nebo v útulných decentních hospůdkách nad dobrotami a kvalitním vínem. Veškeré debaty a diskuse se týkaly výměny názorů a dojmů z doposud nabytých zkušeností, a nikdo by neřekl, že je vnitřně spaluje neuvěřitelný žár. Ani on, ani ona ve svých dosavadních životech rozhodně nestrádali nedostatkem intimností. Avšak jejich první společný večer předznamenal mnohé. Zdálo se mu, že se občas rozskočí. Jak jinak nazvat situaci, kdy se řítí po dálnici rychlostí zcela mimo rámec legálních pravidel, načež zvedne telefon a čte následující sms: „Dnes tě zvu na návštěvu. Nebudu si s tebou povídat, protože mi v tom budou bránit vlastní kalhotky. Prosím, udělej mi to a nakonec si vyber moje prsa. Všechno mi to po nich rozetři a jestli na to máš, tak to potom slízej do sucha.“

Návrat do seznamu povídek