Skryté vlohy

Přicházím domů. V pokoji je slyšet televize, vstupuji dovnitř a uvidím tebe, jak ležíš nahá na gauči, máš široce rozevřené nohy, díváš se na video a masturbuješ. Mám radost, vím, že máš hrozně ráda sexík a můžeš ho mít skoro pořád, proto mě to vůbec nepřekvapí. Cítím, jak mi tuhne penis, ale není se co divit, když vidím tak hrozně roztouženou sexy holku, která si stále rychleji přejíždí třemi prstíky přes růžovou a krásně mokrou kundičku. Přikradu se k tobě zezadu, ale překvapí mě, co uvidím na obrazovce. Žena, která je v předklonu a drží se za kotníky, se nabodává na penis muže, který sedí a po každém přírazu dívku silně udeří dlaní přes zadeček. Dívčin zadeček je hodně červený a každá rána ji asi musí dost bolet, ale ona křičí slastí a prosí muže, aby ji nešetřil a ještě přitlačil. Je to zajímavá a vzrušující podívaná. Stojím nad tebou a oběma rukama ti sáhnu na kozičky, které mají krásně tvrdé bradavky. Trošku se lekneš, otočíš se na mě, ale v tvém pohledu je vidět chtíč a vzrušení. Stále s rukou dráždící kundičku se přehneš přes opěradlo gauče a pohledem mě poprosíš, abych ti dal výprask na holou, jako dává muž dívce na obrazovce. Nenechám se pobízet a zkusmo tě slabě plácnu přes tvůj báječný zadeček. Nelíbí se ti to, chceš, abych přidal na síle. Plácnu tě teda o hodně silněji, až mám strach, jestli to není moc, ale ty jen rozkoší vzdychneš a rajcovně zavrtíš zadečkem. Evidentně potřebuješ dostat pořádně nařezáno. Začnu tě tedy silně vyplácet. Ty se po očku díváš na video, jednu ruku máš pod tělem a hladíš si kundičku a na zadeček ti dopadají rány. Těšíš se na ten okamžik, kdy se moje velká dlaň dotkne tvého zadečku, zanechá na něm červený otisk a vyvolá ten slastný a bolestný pocit. Teď. Jenom vzdychneš. Teď. Nádhera. Tvůj dech se začíná zrychlovat stejně jako pohyby tvojí ruky pod tělem.Brzy budeš. Zvyšuji frekvenci a sílu jednotlivých úderů. Křičíš. Začíná se mi to líbit a biji tě vší silou. Zmítáš se v extázi a prožíváš ten nejkrásnější orgasmus, který je umocněn rozpáleným a červeným zadečkem po výprasku.

Po dvou minutách křečovitých stahů tvého těla zůstáváš vyčerpaně ležet přehnutá přes opěradlo. Nechám tě, aby ses vzpamatovala a jdu si odložit. Když se vrátím, postavíš se a polibkem mě přivítáš doma. Vidím, že na opěradle zůstal mokrý flek od tvojí šťávičky jako památka na tvůj bouřlivý orgasmus. Jsme teď oba nazí, můj penis je už zcela tvrdý a ty mi ho začneš něžně honit. Naše ústa se spojí, něžně se laskáme jazýčky, obejmeš mě kolem krku a přitiskneš se na mě, takže můj vztyčený penis se teď tře o tvoje bříško. Dám ti ruce na zadeček, ale ty sykneš bolestí. Otočím tě, abych zhodnotil výsledek výprasku. Obě polokoule máš hodně červené, krásně kontrastují s bílými stehny. Vidíme, že video ještě jede. Jdeme se posadit na gauč a díváme se společně na obrazovku, na které se právě odehrává scéna, ve které je dívka přehnuta přes trestnou kozu a je na holou nelítostně bita těžkým koženým karabáčem. Křičí bolestí při každém dopadu karabáče, který na jejím zadečku zanechává rudé pruhy, které se po chvíli nalévají krví a získávají fialovou barvu. Je to hrozně vzrušující podívaná, mrknu na tebe, díváš se na obrazovku a jsi jako u vytržení, jednou rukou zcela automaticky masíruješ můj penis a druhou ruku už máš zase na svojí kundičce, dráždíš si tentokrát poštěváček a už vůbec nevnímáš, že sedíš bolavým zadečkem na gauči.

Film pomalu končí, ty se ke mně přitulíš a vysvětlíš mi, že ti video půjčila kamarádka, která je od svého přítele trestána výprasky na holou a doporučila ti, abys to i ty zkusila. Že se ti líbí dostávat výprask, o tom jsem se už přesvědčil. Po tom videu jsi stejně jako já hrozně rozdělaná a svěříš se mi, že bys chtěla zažít něco podobného jako dívka ve filmu. Já nejsem proti, vezmu dvě židle a postavím je opěradly k sobě. Tobě přikážu kleknout si na jedno sedátko, přehnout se přes opěradla a položit předloktí na sedátko druhé židle. Tvůj červený zadeček je tak nejvýš a je připraven na výprask. Chvěješ se vzrušením i trochu strachem z toho, co bude následovat. Oznámím ti, že tě budu mrskat koženým řemenem z mých kalhot. Je dlouhý, tak ho přehnu na polovinu a chytím ho za oba konce. Rozmáchnu se a přetáhnu tě řemenem přes zadeček. Bolí tě to, ale ta bolest je pro tebe hodně příjemná. A další rána je tu, jenom vzdychneš. Jsem hodně vzrušený, začnu tě mrskat stále silněji a s radostí se dívám, jak na tvém zadečku naskakují vodorovné pruhy, které jsou tmavější, než zbytek zadečku po výprasku rukou. Dám ti asi deset ran, ty kroutíš prdelkou a brzy budeš mít další orgasmus. To já ale nechci a začnu tě vyplácet plnou silou. To už je i na tebe moc. Řemen se ti bolestivě zakusuje do zadečku a ty křičíš bolestí při každém jeho dopadu. Tvoje vzrušení pomalu opadne a vystřídá ho pocit palčivé bolesti. Máš pocit, jako by ti někdo přejížděl přes zadeček rozžhaveným železem. Přestanu tě mrskat, nasadím žalud svého penisu na vchod do tvé kundičky a bez varování ti do ní zajedu až po kořen. Jsi hrozně rozdělaná. Stěny tvojí kundičky těsně obepínají můj penis a masírují ho. Začnu tě šoustat. Ty jsi zprvu překvapená, ale pak vzrušení opět převládne nad bolestí a začneš dychtivě přirážet svým zbitým zadečkem a vášnivě jezdit kundičkou po mém penisu. Cítím, že brzo budu, ale ještě nechci, proto vytáhnu penis, z tvojí kundičky. Trošku to mlaskne a já vezmu řemen a pokračuji v tvrdém výprasku tvého nádherného zadečku. Zase začneš křičet, ale tentokrát ti i silné rány přinášejí rozkoš a ty vzdycháš po každé ráně hlasitěji. Opět přeruším výprask a zajedu do tvojí kundičky. Už to ale nemůžu vydržet. Budu stříkat. Obejdu tě a postavím se před tebe. Vidíš, jak se mi na špičce žaludu utvořila míza vzrušení a ukápla na podlahu. Lačně chňapneš pusinkou po mém penisu a strčíš si ho hluboko do krku. Pořád mám v ruce řemen, takže tentokrát z druhé strany tě jím začnu mrskat přes tvůj nebohý zadeček. Snažím se trefit mezi nohy a v momentě, kdy zasáhnu tvůj kaďáček i kundičku, se uděláš. Já jsem ale taky, chytnu tě za nosík a začnu ti stříkat sperma rovnou do pusinky. Je toho moc, nestačíš všechno polykat, takže když penis vyklouzne z tvojí pusinky, tak ti pramínek spermatu vytéká koutky úst na podlahu. Jsi úplně hotová. Jsi zpocená, tvůj pot mi krásně voní. Ležíš pořád ještě přehnutá přes opěradla židlí, nejsi schopna pohybu.

Napustím velkou vanu plnou chladné vody. Odnesu tě do ní a začnu tě pomalu umývat. Musím být hodně opatrný, když umývám tvůj zadeček. Sykáš bolestí, máš ho plný temně rudých jelit, které se přes sebe křižují. Když ti ale zároveň umývám i kundičku a kozičky, tak zapomínáš postupně na bolest. Začínáš být zase vzrušená, koupelový olejíček a jemné doteky mých prstů dělají svoje, dokonce se ti zdá, že bolest ustupuje a umocňuje tvoje vzrušení. Jsi vláčná a do ouška mi zašeptáš: „ Šoustej mě!“ Vlezu si za tebou do vany, ty si klekneš čelem ke mně a dosedneš na můj penis. Nikam nespěcháš, souložíme pomalu, vychutnáváme si jeden druhého. Krásně se uděláme a ty si vyčerpaně lehneš na mě a položíš mi hlavu na prsa. Byl to zvláštní den, nicméně oba už teď přemýšlíme, čím dostaneš napráskáno příště. Rozhodně jsme ale oba v sobě dneska odhalili skryté vlohy.

 

Návrat do seznamu povídek