Schůzka

Moje Mirka umí člověka vždy překvapit. Je o 3 roky mladší než já, ale ve svých sedmnácti letech je velice odvážná. Každé rande je pro mě velké dobrodružství. Na změnu barvy vlasů a účesu jsem si už zvykl. Nikomu nemohu říct jaké vlasy má, protože je má skoro po každé jinak. Ještěže si pamatuji, že než si vyholila všechny chloupky na těle, byla černá. Nyní už ani jediný chloupek neprozrazuje její přirozenou barvu vlasů. Vídáme se nyní méně, protože studuji v jiném městě vysokou. Těším se vždy na sobotní setkání, i když jsem napjatý, čím mě bude šokovat.

Její nedochvilnost je také pro ni typická a tak, když jsem ji uviděl, utíkající přes ulici jen s desetiminutovým zpožděním, nevěřil jsem svým očím! Když jsem si ji stačil prohlédnout, tak jsem se polekal, že je nahá. Pominu-li její zrzavé na krátko ostříhané vlasy, polekal jsem se jejích šatů. Byla to bílá fáčovina ušitá do jakéhosi pytle na gumu. Podprsenku tradičně neměla a její velká prsa zvedaly látku a obkreslovaly její bradavky. Kalhotky byly tak miniaturní, že na první pohled nebyly patrné. Teprve zblízka se dalo poznat maličké srdíčko z bleděmodré krajky hluboko dole v klíně a tenké proužky ho přidržující. Dělala jakoby nic! Vrhla se mi do náručí a líbala mě. Kromě toho, že mě málem propíchla vzrušením tuhými bradavkami, se jí nazvedla látka šatů nad zadeček. Všichni kromě mě se mohli podívat na její překrásnou prdelku jen se zařezaným proužkem od kalhotek. Když jsem se snažil ji stáhnout šaty přes zadeček, tak jí pro změnu vypadla prsa ze šatů. Políbil jsem ji na obě bradavky a snažil se ji rychle obléct. Nevyvedlo jí to vůbec z rovnováhy. Šli jsme se projít.

Celou cestu ke mně domů jsem byl nervózní z pohledů kolemjdoucích, kteří nevěřili svým očí, že vidí na ulici skoro nahou krásnou dívku. Mirka si toho nevšímala. Naopak se mi chlubila, že její šaty se dají spustit až do pasu a vznikne maxisukně. Naštěstí jsem se bál zbytečně, že mi to bude chtít ukázat přímo na ulici! Kroužil jsem kolem ní, jak mlsný kocour. Opravdu nabízela nádherný pohled. Její rozhoupané poprsí jen přikryté závojem látky a tušení vyholeného klínu pod bleděmodrým miniaturním srdíčkem mě neskutečně vzrušovalo.

Každým krokem jsem na ni dostával větší chuť! Těch pár bloků se mi zdálo nekonečně daleko. Konečně jsme ve výtahu. Jedeme jen do 2. poschodí, ale Mirka se shýbá k mému poklopci a vytahuje můj stojící ocas, aby si ho dala do úst. Když vystupujeme, tak se nesnaží mě upravit a naopak si mě vede domů za penis v ruce. Modlím se, abychom nepotkali sousedy. Nervózně odemykám a mizíme šťastně doma.

Mirka neztrácí čas a než se přezuji a pověsím klíčky na háček, je už nahá a táhne mě k posteli. Cestou mě odstrojuje. Ve svém pokoji mám už jen slipy a to ještě už nad koleny. Padá na válendu a roztaženými nohama mě láká ke spojení. Divoce se milujeme. Snažím se zadržovat svoje vyvrcholení, ale její šílená vášeň na mě působí tak, že brzy mám první orgasmus, ke kterému se přidala svůj. Moje vzrušení však neopadá a pokračujeme jen v jiné poloze. Střídáme polohy a prožíváme teprve nyní nejvyšší rozkoš. Mirka se změnila v divokou šelmu a cítím, jak mi drásá nehty záda. Je marné ji chtít v takové chvíli zkrotit. Budu mít zase záda do krve poškrábané!

Trochu mi pomůže, když ji miluji zezadu a nemůže mě škrábat na zádech. Její nevybouřená energie se však projevuje jejím hlasitým projevem. Lituji naše sousedy! Budou si myslet, že ji vraždím jak křičí slastí. Neví o tom! To z ní křičí a projevuje se živočišnost! Miluji ji za její nekomplikovanou přirozenost.

Nedělá si nikdy problémy s maloměšťáckou morálkou. Vždycky je naprosto svá a vždy dokáže překvapit. Její otec je z ní prý šílený, ale už ji přestal tlouct a vzdal snahu ji napravit. Nedávno třeba šokovala návštěvníky zámku v Tróji, když si v zahradě pod zámkem vlezla nahá do prázdného výklenku a dělala sochu. Jakýsi starší pán se špatným zrakem, který si sáhnul na zadeček, údajné sochy, dostal málem infarkt, když mu vlepila políček. Chtěl na ni volat policii.

Promilovali jsme se až k poledni. Bylo na čase myslet na oběd. Odmítla grilované kuře doma a chtěla vyrazit ven. Při vzpomínce na její odění, jsem chtěl raději zůstat doma, ale chtěla mezi lidi a na oběd do restaurace. Nerad jsem se oblékal ven.

Nyní mi předvedla všechny variace jejích šatů, od peleríny kolem krku až po maxisukni. Nejvíc se jí líbila varianta maxisukně s nahým hrudníkem a kalhotkami se srdíčkem na čele. Pochopila sama, že tak jít nemůže!

Stejně mě dostala, protože až na ulici jsem zjistil, že už ani srdíčko nekryje její pahrbek. Odmítla se vrátit. Byl jsem rudý za ní. Všichni chodci se otáčeli jen po ní. Dělala, že to nevidí. Raději jsem už nic neříkal, protože cestou ke mně na moje nesmělé námitky mi dokazovala, že by to mohlo být horší, když si spouštěla horní lem šatů až na bradavky. Byl to zajímavý pohled - stereo východ/západ tmavého sluníčka ze šatů. Přidržoval jsem si ji za zadek, aby nebyl tak celý vidět a navíc mi to dělalo dobře. Cesta do naší hospůdky netrvala dlouho a už jsme si hledali volný stůl v poloprázdné jídelně. Učňovi, který chystal příbory na stoly, spadly všechny na zem, když uviděl pod průsvitnou látkou Mirku. Civěl na ni jak na přízrak! Mirka mu ve své dobrotě pomáhala sbírat rozsypané příbory. Chudák se nemohl odtrhnout od jejího klínu. Při sbírání si Mirka přičapla a roztáhla kolena od sebe. Mladík měl přímo před sebou její vyholenou buchtu. Zapomněl sbírat a jen koukal. Mirka sama vše posbírala a dala mu to do ruky. Nedočkala se ani poděkování, jak byl zcela konsternován. Ledabyle se vrátila ke mně a posadila se naproti mě ke zdi. Její provokativní šaty už nebudily takovou pozornost.

Vybrali jsme si jídlo a číšník přinesl Mirce koktejl, jako poděkování od učně. Neodpustila si jít mu přes celý lokál osobně poděkovat. Nechala se okukovat všemi přítomnými. Jeden pán dostal dokonce facku od spolustolující partnerky, asi manželky! Učeň byl v sedmém nebi a červenal se až za ušima. Mirka se vrátila na kávu ke mně. Dobře najezení jsme se vydali na procházku po korzu. Potkávali jsme celkem málo lidí a já si pomalu přestal všímat jejich reakcí. Raději jsem řešil, kde se pomilujeme, protože jsem měl na ni zase neuvěřitelnou chuť. Asi měla stejné myšlenky, protože mi oznámila rezolutním hlasem, že se musí hned pomilovat nebo se zblázní. Navrhl jsem ji návrat ke mně domů, ale to by prý nevydržela tak dlouho. K mé hrůze to chtěla opravdu hned. Než na ulici, tak jsem ji zavlekl do průjezdu starého baráku. Na nic nečekala a v předklonu se chytila opěradla schodiště a vystrčila na mě netrpělivě zadeček. Za její nestydatost jsem ji zase překvapil já! Zapíchl jsem penis do jejího konečníku a rukou jsem ji chytil zepředu podbřišek, abych prstem dosáhl až na poštěváček. Zavyla jak raněné zvíře, ale hned začala přirážet. Nic jsem z toho neměl, protože jsem se jen rozhlížel, jestli někdo nejde. Mechanicky jsem ji uspokojoval až se jí podlomily kolena při orgasmu. Otočila se ke mně a v kleče mě přivedla k orgasmu i v této situaci. Vyšlo nám to a nikdo nešel kolem. Už viditelně spokojenější cupitala vedle mě a sváděla celý svět svým houpajícím se poprsím a vrtící se nahou prdelkou.

Už jsem na další šoky neměl sílu a tak jsem ji vedl nejkratší cestou domů. Doma si usmyslela, že se musíme jít společně vykoupat. Ve vaně pak po mně chtěla, abych ji počural prsa. Nedala mi pokoj, dokud se jí to nesplnilo. Bez ptaní se postavila a s roztaženýma nohama mi předvedla svůj gejzír. Smála se, jak ji konec čurání stéká po malých pyscích a složitě si hledá cestu ven. Další její experimenty jsem uťal tím, že jsem si ji celou namydlil a zvláště důkladně její otvůrky. Vymetl jsem je namydleným prstem velmi důkladně až kňučela blahem. Netušil jsem, že ji rozdovádím a ona mě znásilní ve vaně. Při jejich divokých pohybech polovina vody vycákala ven z vany, ale ona měla svůj orgasmus zároveň se mnou. Řvala u toho jako, kdybych ji ubližoval! Muselo to být slyšet v celém domě. Budu se stydět potkat někoho z domu! Když jsem si myslel, že má dost a vrátil ji na svou půlku vany, popadla lahvičku se šamponem na vlasy a celou si ji narvala do ještě roztažené kundičky. Masturbovala s ní tak dlouho než se udělala znovu. Tentokrát už byla o něco tišší. Využil jsem její zaujetí orgasmem a utekl z vany se utřít. Mohl jsem ji pak utřít sám. Zabalenou jen v osušce jsem si ji přenesl do postele. Vystrčila na mě zadek a chtěla dostat 25 na holou, že tolik křičela v koupelně, kde je všechno mnohem víc slyšet. Dobře věděla, že ve skutečnosti nikdy bita není, když se takhle sama přihlásí o trest. Její bezbrannost mi nedovolí využít své právo silnějšího a obyčejně ji hned pomiluji zezadu. Dnes jsem měl však docela vztek za to její divadlo v koupelně. Neodolal jsem a začal ji poctivě vyplácet rukou. Nejprve se lekla bolesti, ale brzy se jí to začalo líbit a jen vrtěla svůdně zadečkem v očekávání dalšího plesknutí. Zdálo se mi, že jsem potrestaný víc já, protože mě bolela ruka. Její zadeček krásně zčervenal a musel pěkně pálit, ale pozoroval jsem na Mirce spíš obrovské vzrušení. Když jsem ji šáhl do rozkroku, ucítil jsem úplnou potopu. Využil jsem připravený terén a v poloze jak byla při výprasku jsem se do ní zabořil. Prohnula se v zádech, aby ještě více vystrčila zadeček proti mému čurákovi. Přirážel jsem vší silou a úplně na dno! Po předchozím vzrušení z výprasku byla okamžitě hotová a já stále do ní bušil. Křičela už zase blahem. Nevěděla jestli chce ještě víc, a nebo naopak přestat. Střídavě křičela o smilování a o pokračování. Přirážel jsem pravidelně jako buchar a nevěnoval jejímu křiku pozornost. Jen když mi náhodou penis vyjel z jedné dírky, tak jsem zajel do druhé. Střídal jsem je. Její šílenství dosahovalo vrcholu. Poznal jsem to, když si ucvrkla. Polekala se, co to udělala za hrůzu. Byla to malá loužička a musel jsem se smát, jakou z toho dělá aféru. Div se mi nerozplakala a moc se omlouvala, že to prostě necítila. Byla tak moc vzrušená. Její provinilý kukuč by obměkčil i skálu, neřku-li mě, který ji miluje právě pro její nevyzpytatelné kousky. Utekla na záchod se vyčurat a vrátila se s mokrým hadrem na vyčištění válendy. Vytřela svoji loužičku a šla vrátit hadr do koupelny. Lehl jsem si a čekal na její návrat.

V tom se ozval zvonek u dveří bytu. Snažil jsem se rychle posbírat nějaké svršky, abych se oblékl a šel otevřít. Vzhledem ke svlékání za pochodu to trvalo dlouho. Zvonek se ozval znovu a Mirka, která byla v koupelně blízko bytových dveří, otevřela úplně nahá. Ve dveřích soused z patra pod námi začal koktat, při pohledu na Mirčinu nahou postavu, o vytopeném bytě. Bez začervenání mu vysvětlila, že jsme byli spolu v posteli ne ve vaně. Byl tak zmatený, že se jí ještě omluvil a odešel. Zachránila mě před nepříjemnostmi. Musel jsem ji za to obejmout a líbáním ji rozdováděl, že se musela zase pomilovat. Rád jsem ji vyhověl. Nyní už mnohem klidněji jsme vychutnávali vzájemné intimní spojení. Bylo to něco úplně jiného proti předchozí divočině. Najednou z ní byla něžná přítulná kočička.

Večeřeli jsme dost pozdě, ale včas abychom stihli zajít na taneční zábavu do studentského klubu. Málem jsem zapomněl na její průsvitné šaty, ale rozruch kolem Mirky v sále mě vrátil do reality. Snad všichni s ní chtěli tančit. Nestačila odmítat zájemce a musel jsem s ní tancovat. Její nahota byla opravdu k nevydržení. Přímo jsem cítil jak se mi napínají slipy. Vážně jsem se bál, že budu mít mokré kalhoty. Sledovala moje utrpení a u stolu mě vysála a tím mě zbavila napětí. Byl jsem asi rudý vzrušením, ale díky barevnému osvětlení se to snad ztratilo. Jenže kouřením mého péra se vydráždila a potřebovala pomoc sama. Vyřešila to tak, že si nasedla na prázdnou slánku ze stolu, která měla zhruba tvar mužského údu. Vrtěla se na ní tak dlouho, až dosáhla orgasmus. Její bláznivé nápady pokračovaly tím, že si šla zatančit se slánkou v pochvě. Měla ji tak hluboko, že nebyla zvenčí přes šaty vidět. Nebyla by to Mirka, kdyby ji při divokém rytmu ča-či nevypadla doprostřed parketu. Dělali jsme, že není naše. Po této příhodě už chtěla zase jenom můj penis nebo prsty. Prsty jsem ji nabídl rád, ale jen jsem přilil olej do ohně jejího chtíče. Se smíchem jsme spěšně opouštěli klub. Nevím jak to dokázala a kdy, ale venku jsem svými vlezlými prstíky narazil na jinou slánku v její pochvě. Klidně ukradla slánku na cestu domů. Dávala si pozor, aby ji nevypadla. Slíbil jsem ji trest za krádež. Místo strachu se na výprask těšila.

Domů jsme došli nebývale rychle. Hned mi věnovala slánku ze své dírky, ale chtěla ji nahradit mým penisem. Byla tak nedočkavá, že jsme se pomilovali ve stoje před postelí. Teprve když jsme leželi klidně vedle sebe, začala se domáhat slíbeného potrestání. Strašně se mě nechtělo jí bít a už jen se pohybovat. Nedala však pokoj, dokud jsem jí neslíbil pořádný trest. Tentokrát rákoskou. Máme doma starou už od mého dětství. Nikdy nesloužila svému poslání. Používala se k zapalování svíček na vánočním stromku s přivázanou svíčkou na konci. Tentokrát měla mít premiéru.

Trochu ji polekalo slovo rákoska, ale statečně se položila na bříško a dokonce si vypodložila pod zadečkem, aby byl vyzdvižený výš. Srdnatě jsem ji uhodil. Její aůůůůůů muselo být slyšet až za hranicemi republiky. Nenechal jsem ji vzpamatovat a vysázel dalších 9 ran v rychlém sledu za sebou. Její nářek se trochu ztlumil a ke konci už jen vzdychala, ale zdálo se mi, že se těší na další ránu. Po deseti ranách jsem si myslel, že jí to bude stačit a zbytek ji odpustím. Její zadeček byl pruhovaný jak červená zebra. Bylo mi jí líto a tak jsem ji začal líbat na bolavá místa. Vzdychala blahem a dokonce jsme se pomilovali. Když už jsme se jen vzpamatovávali s prožitého orgasmu, začala prosit o zbytek trestu. Nerad jsem ji poslechl. Zase vyšpulila zadeček k výprasku. Vůbec jsem ji nešetřil a vysázel všech zbývajících 15 ran. Její půlky byly jak karbanátek. Přesto byla zklamaná, že už je konec. Opravdu ji bolest vzrušovala a byla také patřičně promočená v rozkroku. Musela se jít umýt. Vrátila se tak nadržená, že mě vášnivě a divoce znásilnila. Její zadeček byl velmi citlivý na dotyk, ale během soulože jí to vůbec nevadilo tak byla vzrušená. Teprve po zklidnění zjistila, že ji bolí ležet na zádech. Musela se položit na bříško a já ji zadeček natíral olejíčkem. Líbilo se jí to tak, že byla celá mokrá mezi nohama. Musel jsem ji vylízat mušličku. Dosáhla zase orgasmu. Její zadeček však nepřestával pálit. Najednou vyskočila a utekla na balkon. Nevadilo jí, že je nahá! Holou prdelkou se posadila na holý beton. Tím se trochu zchladila její bolavá prcka. Svoji terapii završila sezením v lavóru se studenou vodou ve vaně. Myslel jsem si, že už nikdy nebude toužit po výprasku, ale zase jsem se zmýlil. Moc se jí líbilo, jak ji ošetřuji. Studená voda jí opravdu pomohla. Hned jak jsme byli v posteli vrhla se na mě a znovu jsme se divoce milovali dlouho do noci. Nechtělo se nám spát, i když jsme byli značně unavení po celém dni milostného šílenství.

Ráno jsme se probudili brzy. Mirka mi přinesla kávu do postele ke snídani. Víc než kávu, jsem ocenil její krásné nahé tělo a hned na ni vlezl. Kávu jsem pil už úplně studenou, protože jsem se nemohl nabažit milování s Mirkou. Bylo to moje nejkrásnější probuzení! Pili jsme studenou kávu a vymýšleli, co budeme dělat. Venku se mračilo. Museli jsme jít něco nakoupit k jídlu, jestliže zůstaneme doma. Mirka chtěla jít sama, ale nechtěl jsem přijít o pohled na ni v jejích průsvitných šatech. 3li jsme do samoobsluhy spolu. Nakoupili jsme si plno dobrot a víno. Cestou domů nás zastihla průtrž mračen. Mirka se nemohla dočkat pochoutek z nákupu a mermomocí chtěla jít i v lijáku domů. Za pár minut byly její šaty přilepené na její nahé tělo. Jestli byla skoro nahá v průhledné látce, tak nyní už neskrývala nic. Doběhli jsme domů a raději se neotáčeli po lidech. Byla tak promočená, že jsem ji napustil vanu a musela se zahřát v teplé vodě. Než se rozehřála nachystal jsem pochoutky na velký podnos a donesl jí to k vaně. Vlezl jsem si k ní a hodovali ve vodě. Pořádně jsme vyhládli. Utřeli jsme se vzájemně a zalezli zpět do postýlky. Mazlili jsme se tak dlouho, až zase naše chuť k milování byla nesnesitelná. Dokonce jsme se pomilovali v kuchyni na kuchyňské lince při přípravě oběda. Došlo na grilované kuře. Po obědě Mirku napadlo postříkat mě po těle šlehačkou a pak ji slízávat. Vzal jsem si svůj šlehačkový spray a nazdobil jsem si její bříško a prsa. Zbytek lahvičky jsem ji vystříkal do pochvy a pak ji vylízával. Byla z toho tak vzrušená až se málem počurala. Sotva doběhla do vany a už to nevydržela, vyčurala se do vany. Poctivě ji vymyla, než jsme šli osprchovat zbytky smetany z našich těl. Dal jsem si záležet, když jsem ji mydlil a pak oplachoval. Nezůstala mi nic dlužná! Koupel nás opět rozdivočela a nasedla si na můj penis přímo ve vaně. Bohužel zase prožívala svůj orgasmus velice nahlas! Nedala si říct, že hraje divadlo pro celý dům. Během koitu prostě nevnímala. Mohl jsem ji ucpávat pusu jazykem i rukama, vše bylo zbytečné. O své blaho se dělila s celým domem. Raději jsem se rychle vystříkal a přesunuli se do pokoje. Lehl jsem si a odpočíval po „náročné koupeli“. Zmizela v kuchyni a připravila mísu jednohubek a skleničky na víno. Protože už nepobrala láhev vína, tak se musela vrátit. Přinesla nejen láhev bílého vína s vývrtkou, ale i rákosku. Ano, opravdu si vyprosila výprask na rozloučenou. Prý chce mít vzpomínku na celý týden. Ještě byly vidět na její prdelce vidět stopy po rákosce ze včerejška. Nechtěl jsem o tom ani slyšet, ale bylo mi jasné, že dosáhne svého. Dokonce si poručila 50 ran a vymyslela si, že bude ležet na zádech se zdviženýma nohama za svou hlavu, jakoby dělala kotrmelec dozadu. Bude prý mít víc vystrčený zadeček. Asi nevěděla co mluví, bylo mi jasné, že bude strašně trpět. Jak chtěla, tak se položila. Při pohledu na její rozevřený klín a zvednutý zadeček jsem neodolal a musel jsem se zabořit do její rozevírající se přední dírky jazykem a nakonec jsme se zase milovali s nohama na mých ramenech. Vystříkal jsem se do ní a když jsem z ní slezl, vyřinula se z její dírky velká dávka semene a jejího sekretu. Musela se jít také umýt. Ještě jsem se oplachoval a ona už ležela přichystaná na výprask s nohama za hlavou a vystaveným zadečkem. Litoval jsem, že nemám film ve fotoaparátu. Byla tak legrační a k pomilování! Už jsem nevěděl, jak protahovat čas, abych ji nemusel ztlouci. Sama mi vnutila rákosku do ruky. Nezbylo než ji ukázat, jak byla nerozumná, když chtěla 50 ran. Díky její poloze jsem měl možnost sázet rány na sedací část prdelky a přechod na stehna. Bylo vidět podle jejího naříkání, že jsem se strefil do živého! Hrdost jí nedovolila slevit a tak jsem přece jen trochu ubral na síle. Všimla si toho a donutila ji nešetřit. Párkrát jsem ji ukázal jakou mám sílu v ruce. Jen sykala bolestí, ale neprotestovala. Asi při čtyřicáté ráně jsem si všiml, že je úplně mokrá a z její pochvy se řine její sekret. Byla nesmírně vzrušená a na pokraji orgasmu. Dokonce si strčila jednu ruku do klína a dráždila se kolem své dírky, přestože vedle dopadaly rány rákoskou. Na jejím zadečku by se už nenašel ani milimetr bílého místa. Obě půlky měla v jednom ohni a samý rudý proužek. Místy měla dokonce kůži popraskanou do krve. Po padesáté ráně mi vyrvala rákosku, vrazila si ji hluboko do pochvy a kvedlala s ní jako s vařečkou v hrnci. Její orgasmus nepřeslechli ani sousedé ve vedlejších domech! Měl jsem chuť o ní rákosku přelomit! Raději jsem ji sedla na pusu a nabídl svůj tvrdý pyj. Konečně měla ucpanou pusu a já mohl jazykem šmejdit mezi jejíma nohama. Byla mokrá a potřebovala pořádně vylízat. Její rty na mé předkožce také nezahálely a přiváděla mě k šílenství rozkoše. Bál jsem se podívat na její zbitou prdelku. Zblízka vypadala hodně zuboženě. Moc jsem ji litoval. Myslím si, že ji to opravdu minimálně celý týden vydrží, jako připomínka dnešní neděle. Po orálním sexu jsme dostali chuť na pořádnou soulož. Otočil jsem se a nalehl na ni. Zanořil jsem se a přirážel velmi tvrdě. Vzdychala bolestí, jak si dřela zbitou prcku o podložku, ale nechtěla změnit polohu. Její bolest přecházela v masochistickou radost a vášnivě přirážela a drala si bolavé půlky ještě víc. Její orgasmus byl několikanásobně delší než dříve. Její tělo se zmítalo v extázi. Měl jsem co dělat, abych se na ni udržel! Její křik mi už nevadil, protože jsem se dostal do podobného stavu jako ona. Naše jazyky se proplétaly v ústech a naše pohlaví se spojila v jedno. Její vagína mě masírovala jak ždímačka. Každý její sval malé pánve se stahoval a zase povoloval, aby mi působil nepopsatelnou rozkoš. Díky mnoha předešlým orgasmům jsem dokázal zadržovat ejakulaci opravdu hodně dlouho. Mirka málem zešílela, jak toužila, abych skončil!

Zcela vysíleni jsme padli na postel a zhluboka oddechovali. Neměli jsme sílu se jít omýt do koupelny. Až za chvíli. Mirka se nemohla dočkat až se podívá na svoji zmasakrovanou prdelku. Zatím jen cítila jak moc bolí, ale v zrcadle se jí upřímně zhrozila. Pochválila mě za dobře odvedenou práci. Radši bych slyšel pochvalu za soulož! Zkusila si sednout, ale rány byly moc čerstvé a sedadlo židle tvrdé. Bylo mi ji líto a tak jsem ji položil na posteli zase na bříško a ledem z lednice ji chladil půlky. Moc nechybělo a syčely by při dotyku s kostkou ledu. Zase už byla ve svém živlu, když ji někdo opečovával. Vrtěla svůdně zadečkem a smála se, když ji lechtala stékající voda z půlek do rozkroku. Polekala se, že bude pod ní kaluž a musel jsem přinést pod ní osušku a gumovou plenu. Nyní byla spokojena a nechala si strčit kostku ledu i do rozkroku. Vše nasvědčovalo tomu, že se brzy počurá. Byla natolik rozumná, že jsme se přesunuli do vany, kde předvedla svůj gejzír s vysokým obloukem. Dala mi příležitost zase ji důkladně namydlit a umýt. Než jsem ji umyl záda, už měla v sobě zasunutou lahvičku od šamponu. Měl jsem chuť žárlit! Utěšila mě vykouřením péra ještě v koupelně. Nedopatřením jsem jí postříkal celý obličej. Roztírala si sperma jako pleťovou masku po tvářích a čele. Mohl jsem začít s jejím umýváním znovu. Rychle se opláchla a spěchali jsme do postele. Vykřikla bolestí, když neopatrně dosedla na zadek. Musela pást koníčky. Hladil jsem ji po zádech a na prsech. Snažil jsem se, aby zapomněla na svůj bolavý zadeček. Červenal se ke stropu jako němá výčitka.

Mirka si zatím zkoušela hloubku mého konečníku svými prsty. Dlouho nevydržela být pasivní a vyskočila a klekla si na mě pičkou před ústa. Nechala se vylizovat a rukama drtit bradavky. Zase ji vzrušovalo, když jsem ji působil bolest. Hryzal jsem jí do bradavek a ona křičela slastí. Dlouho nevydržela a posunula se nade mnou níž, aby se mohla napíchnout. Sama si pomohla zavést úd do své dírky. Nadskakovala na mě jak malá holčička na klíně. Svírala mě pevně svými svaly dna pánevního a sama si určovala hloubku pronikání. Vzrušení se zmocňovalo nás obou a ve víru vášně jsem ji plácal rukou po bolavém zadečku a ona křičela ze všech sil, že chce ještě silnější rány. Připadal jsem si jak na dostihu v cílové rovince, kdy jezdec se snaží utlouct svého koně pro maximální výkon. Tak vypadala naše soulož. Mirka vydala ze sebe naprosto vše. Dlouho jsem ji trápil než se dočkala mého orgasmu. Padla na mě, jak mrtvá a chvíli zůstala ležet bez hnutí. Vychutnával jsem její objetí a stále ještě spojení pohlavími. Z nečinnosti nás probudil proud sekretu a spermií vytékající z Mirčiny pochvy na mě. Když se zvedla, měl jsem celé břicho mokré. Mirka běžela do koupelny s rukou mezi nohama, aby nekapala na zem. Smál jsem se jí, ale málem jsem pokapal zem sám. Stoupla si do vany s rozkročenýma nohama a snažila se ze sebe vše vytlačit. Podařilo se jí vyčurat, ale obsah pochvy už bal asi všechen na mém břichu. Využil jsem její mírný předklon a nohy od sebe a zasunul jí do konečníku ukazovák. Masíroval jsem ji zevnitř pochvu. Vzrušila se a znovu ji začala prýštit šťáva z přední dírky. Chytila se rukama za kotníky a v hlubokém předklonu na mě vystrčila zadeček. Vyndal jsem ukazovák ze zadečku a zasunul do přední dírky svého ptáka. Zajel do ní jak po másle. Zuřivě jsem přirážel a ona se snažila udržovat rytmus. Při souloži jsem ji rukama hnětl prsa. Když začala křičet, stačilo ji plesknout přes půlky a hned si uvědomila, že má být hodná holčička. Viditelně trpěla víc než při výprasku rákoskou, když si nemohla pomoci křikem. Raději jsem ji odnesl do postele. Tam si může křičet! Nesl jsem ji v náručí. Visela mi na krku a nohama mě objímala v pase. Už v půlce předsíně se mi napíchla na penis zase a ještě cestou přirážela. V pokoji jsme se svalili do postele a dokončili naši rozkoš až k orgasmu nás obou. Po souloži jsme si uvědomili, že je již večer a musíme se rozloučit. Smutek z loučení zahnala připomínkou na svůj zbitý zadeček a moje rozedraná záda od nehtů. Máme oba památku. Bude nám to lépe utíkat. Pomalu se oblékáme a doprovázím ji domů. Jdu s ní až domů, aby ji někdo neznásilnil. Před bytem svých rodičů si rychle stáhla miniaturní kalhotky a dala mi je na památku do úschovy do příštího víkendu. To ji chci vzít na chatu ke svému spolužákovi z kruhu. Mizí mi jako přelud za dveřmi bytu.

Celý týden nás bude spojovat jen telefon. Jak to přečkám bez Mirky nevím!

Návrat do seznamu povídek