První zkušenost II

Povídka je pokračováním povídky První zkušenost.

Druhý den po té, co jsem si s Katkou užil v jejím podkrovním pokoji jsem celý prospal. Teta mě vyzvídala kde jsem byl a co jsem dělal. Myslím si, že by neměla pochopení pro naše spankingové hrátky a tak jsem raději mlčel. Třetí den jsem neodolal a zavolal Katce, že bych jí moc rád viděl, rodiče měla ještě pryč a tak souhlasila, domluvili jsme se na malém pikniku někde venku.

Sbalil jsem pár věcí do batohu a vyrazil své dívce snů naproti. Sešli jsme se na návsi podle domluvy, Katka měla taky batůžek, byl jsem zvědavý co asi nese a jestli něco dneska bude.

Řekla, že mi ukáže pěkné místečko, kam nikdo nechodí jak je rok dlouhý. Toulali jsme se přes malý les, až na okraj, kde začínalo pole se stohem. „ To je ono, sem určitě nikdo nepřijde“ řekla svým jemným hláskem. Rozbalili jsme deku na okraj stohu, kde bylo trochu spadané slámy, abychom leželi na měkkém.  Káťa vyndala nějaké pití a pár sendvičů. Leželi jsme a povídali si, nemohl jsem se pořádně soustředit. Pořád jsem myslel na tu skvělou noc a modlil se, abychom prožili ještě něco takového.

Katka se začala ke mně tulit a pomalu jsme se začali líbat, penis mi okamžitě ztvrdnul jako kámen. Když to zjistila, rozepnula mi  kraťasi a začala si s ním hrát. Přitáhl jsem jí za pas, aby ke mně ležela kolmo a já se mohl dostat k její lasturce. Vyhrnul jsem jí sukýnku a začal masírovat její zadeček, když jsem dvěma prstíky zajel pod jemnou látku kalhotek, vzala můj klacek do pusinky a začalo ho fantasticky kouřit, jemně si ho zasouvala až do krku a sála jak zběsilá, kroužila mi jazykem kolem žaludu. Ona měla kundičku pěkně mokrou, tak jsem jí tam zasunul dva prstíky až na doraz. Nedalo se to vydržet moc dlouho, po chvíli jsem prožil skvělý orgasmus a nastříkal jí celou dávku do pusy. Poslušně to spolkla, zvedla hlavičku z mého klína a usmála se na mě „ to já jen, abys mi pak dlouho vydržel“.

Ještě chvilku jsem si pohrával s její lasturkou, pak se přesunula a lehla si vedle mě. Najedou z ní vypadlo „ nechtěl by sis zopakovat tu noc, jestli se ti to líbilo?“, bez váhání jsem souhlasil a zeptal se jí, jak by to chtěla. Chvilku se zamyslela a řekla, ať dojdu do lesa pro nějaký prut, vyskočil jsem a zaběhl jen na kraj, kde rostli nálety listnatých stromků. Našel jsem jeden naprosto rovný asi metr a půl dlouhý, vytáhl jsem nůž a udělal z něj asi metrovou rákosku, oloupal jsem z ní kůru, aby byla hladká a čistá.

Když jsem se vrátil, Kačenka ležela na zádech a pohrávala si svou jeskyňkou, hned jsem toho využil „ale, ale, copak tu děláme, jsi nějak nedočkavá, to tě budu muset pořádně potrestat“, Katka se jen usmála a řekla „ klidně, dělaj co umíš a nestyd se“. Přemýšlel jsem co bych jí udělil za trest, pak jsem ji sdělil verdikt. „ Budou potrestány všechny části těla, které zhřešili a něco navíc“, jen nechápajícně koukala, tak jsem to upřesnil. „ Dostaneš pět ran přes ruku, deset ran přes kundičku a dvacet ran na holou a pak mám pro tebe překvapení“, bylo vidět, že jí to vyrazilo dech, začala smlouvat, že to se nedá vydržet a že nikdy přes kundičku nedostala.

Řekl jsem jí ať si sundá kalhotky a sukni a zaujme polohu, kterou už tak dobře zná. Začala se tedy svlékat, když bylo vše dole, klekla si, položila hlavičku na deku a pořádně se prohnula v zádech. Její mokrá pička trčela vzhůru přímo proti mému obličeji. Musel jsem jí nejprve ztrestat onu ruku, tak jsem jí obešel a řekl ať zvedne pravou ruku. Moc se jí nechtělo, ale poslechla. Rychle za sebou jsem jí pětkrát švihnul, až to zapleskalo. Ruku rychle stáhla k sobě a začala si jí hladit.

Stoupnul jsem si nad ní obkročmo, tak abych viděl na její vyšpulenou prdelku. Prutem jsem jí poděl zajel mezi její pysky a jezdil s ním nahoru a dolů, jako bych hrál na housle. Viděl jsem jak je mokrá vzrušením, trochu se i chvěla, protože věděla co ji čeká. Pak přišel nápřah a první rána dopadla na její kundičku, trhla sebou a zakřičela bolestí, prut dopadl na jeden z pysků. Nedával jsem úmyslně moc velké rány, abych jí neublížil, ale bolet to muselo pekelně. Druhá rána dopadla na druhy pysk, opět křik a trhnutí, slyšel jsem jak brečí. Znova nápřah a úder, rákoska se zakousla přímo mezi pysky, to Katka nevydržela a trochu se počurala. Držel jsem jí sevřenou mezi kolenama. Ohnul jsem se pro láhev se sodovkou a opláchnul jí její lasturku. Pak jsem koncem rákosky vysázel rychle za sebou zbytek rán, Káťa se sesunula na zem je podťatá. Ležela skroucená, držela si obě ruce mezi nohama a na hlas plakala. Začal jsem se bát, že jsem to přehnal. Když se uklidnila, podívala se na mě a já viděl blaženou tvář s pro ní typickým úsměvem.

„ Zbývá ti ještě dvacet ran na holou a to překvapení, tak si zase pěkně klekni“, poručil jsem. Zaujala svou pozici, stoupl jsem si z boku a začal ji tvrdě vyplácet, ale ne tak, abych jí potrhal její jemnou kůži. Začala opět plakat a prosit, ať už přestanu, bylo to marné, opravdu se mi to líbilo a přestat jsem rozhodně nechtěl. Rány dopadali na každou půlku jejího zadečku zvlášť. Trhala sebou, vzdychala a po každé ráně zakřičela. Když jsem jí konečně dovyplácel, řekla mi, ať jí to pořádně udělám, jestli to vydrží se svou nateklou rozbolavěnou kundičkou.

Klekl jsem si za ní a prudce do ní vnikl, až zaskučela bolestí. Nemilostrdně jsem jí šoustal zezadu. A pak přišla ta chvíle na kterou jsem čekal, bylo to krátce před jejím orgasmem „ prst do zadečku, prosím, strč mi prst do zadečku“, namočil jsem si prsty do šťávy, který z ní vytékala a začal jí masírovat dírku do prdelky, občas jsem jí tam vsunul prst, když jí měla dost mokrou a vláčnou, vytál jsem svůj ocas a začal se dobývat do jejího zadečku. Přestala vzdychat a otočila se překvapením, „ do zadečku né, to bude bolet“, roztáhl jsem jí půl od sebe co to šlo a začal jí ho tam pomalu soukat. Káťa fňukala „ prosím né né to bolí“, nedbal jsem toho a stále zajížděl hlouběji a hlouběji. Překvapovalo mě, že říká ne, ale stále drží. Když jsem byl v její prdelce na doraz, rozjel jsem pomalé pohyby. Po dokonalém roztažení zadečku jsem zrychloval a zrychloval, z fňukání se stalo silné vzdychání a prosby o vyšší rychlost. Pak to přišlo, dočkal jsem se společného orgasmu, takového, jakého jsem nikdy nezažil, všechno jsem jí nastříkal do prdelky. Pomalu jsem ho vytáhl a odpadnul na bok. Zapálil jsem si cigaretu a sledoval stále vyšpulenou prdelku Kačenky, která zhluboka oddychovala.

Po uklidnění a odpočinku jsem vše sbalili a šli pomalounku domů, Katce se chodilo dost špatně, ale prohlásila to za svůj nejlepší sex jaký kdy prožila, s čímž jsem souhlasil a těšil se zase na příště. Ale o tom až zase jindy.

Filip

Návrat do seznamu povídek