První zkušenost

Skončil školní rok a čekali mě skvělé prázdniny u mé tety v Jižních Čechách, jezdil jsem tam pravidelně každý rok. Bylo mi v té době 21, protože jsem šel na střední teprve po účňáku, doma mi říkali věčný student.

K tetě jsem dorazil hned 4. července, nemohl jsem se dočkat, až se svou setřenkou vyrazím někam na letní diskotéku. Čekalo mě ovšem nemilé překvapení sestřenka Lenka si našla vážnější známost, takže na mě neměla příliš mnoho času. Přeci jen jsme i s jejím přítelem hned v sobotu vyrazili, s tím že si pořádně užijeme.

Dorazili jsme do sokolovny ve vedlejší vsi, kde byla zábava v plném proudu. Lenka s Martinem si objednali pití a odebrali se na parket. Já si koupil Beton, sedli si ke stolu a začal se nudit. Kouřil jsem jednu cigaretu za druhou a pozoroval místní holky jak se kroutí na parketu. Asi po hodince nudy jsem se přemístil k baru, abych si znovu objednal. A tam jsem jí spatřil, seděla na barové stoličce, měla na sobě rifle, které jí přesně kopírovali její úžasnou postavičku a bílé krátké tričko. Nemohl jsem jí odolat, krásné modré oči a hnědé vlasy, které jí padali na ramena, nemluvě o tvářičce, kterou měla jako panenka.

Rozhodl jsem se, že jí musím oslovit, jinak si to budu vyčítat až do smrti, protože něco tak nádherného se nevidí každý den.

Přišel jsem k ní „ ahoj, nedáš si něco k pití?“ Prohlédla si mě od hlavy až k patě a pak se usmála „ proč ne, dala bych si třeba gin a tonikem“, objednal jsem pro sebe i pro ní. Přiťukli jsme si a seznámili, jmenovala se Katka. Chvíli jsme si povídali a já sbíral odvahu vyzvat jí k tanci. Nakonec jsem se přemohl „nepůjdem si zatancovat?“ Souhlasila a tak jsme se přesunuli na parket, tancovali jsme spolu až do konce diskotéky. Přišla poslední písnička a mě začalo docházet, že i při nejlepším štěstí jí uvidím až na další diskotéce příští sobotu.

Začali jsme ze sálu odcházet s ostatními, pak jsem dostal spásný nápad „ můžu tě doprovodit domů, abys nešla sama?“ Souhlasila! V duchu jsem si mnul dlaně. Doběh jsem za sestřenkou a řekl jí ať jdou s Martinem domů sami, že přijdu později nebo až ráno.

Káťa to měla domů pěkný kousek, tak jsme si povídali a navzájem se zpovídali. Řekla mi, že jí je sedmnáct a momentálně nemá žádného přítele, protože jí z vesnických kluků nikdo nezaujal. Stále jsem musel sledovat její krásné tělo s fantastickým zadečkem.

Asi po 45 minutách jsme dorazili k jejímu domu, byl to klasický rodinný vesnický jednopatrový dům s malou předzahrátkou. Věděl jsem, že nastane čas loučení. Katka mě však překvapila, když mi řekla „nechceš jít na kafčo, naši nejsou doma, vrátí se až za pár dní a mě se ještě nechce spát“, samozřejmě jsem souhlasil.

Když jsme byli uvnitř usadila mě do obýváku a šla udělat to kafe, za chvilku ho přinesla a posadila se vedle mě. Začali jsme si povídat, říkala, že má přísné rodiče a tak si moc zábavy neužije. Kafe bylo v nás a já nevěděl co dál, Káťa se přisunula blíž a položila mi ruku na rameno, začali jsme si koukat do očí, očarovala mě. Nevím kde se to v ní vzalo, ale najednou z ní vypadlo „moc se mi líbíš, nechtěl by ses milovat“, vyrazilo mi to dech, čekal jsem podstatně komplikovanější postup. Jen jsem se zmohl na „s tebou, moc rád“. Řekla mi, že se půjde vykoupat a pak že si můžu zajít i já. Odešla pryč, bylo to nekonečné. Zabalená do osušky vyběhla ven z koupelny a křikla na mě „můžeš, všechno je v koupelně.“ Nikdy jsem se tak rychle nevykoupal jako tenkrát. Vylezl jsem ven v půjčeném županu, pod kterým jsem měl jenom boxerky. Nevěděl jsem kam zmizela, za chvilku se ozvala ze shora, vydal jsem se za jejím hlase a ocitl se v jejím pokoji. Viděl jsem dvě postel u sebe, psací stůl, židli, křesílko a trochu nábytku. Seděla na posteli, měla na sobě bílou saténovou košilku, která jí zakrývala jen to nejnutnější, byl jsem vzrušením bez sebe.

Řekla mi ať se posadím vedle ní, udělal jsem to a rozhodl se, že začnu, abych nevypadal jako nějaký ňouma. Pohladil jsem ji po vlasech a chystal se jí políbil, když v tom ucukla a odtáhla se „musím ti něco říct, nejsem úplně normální, mám ráda zvláštní věci a nevím jak ti to říct“ zvedl jsem obočí a odpověděl: „řekni mi to normálně, já něco snesu“. Pak přišla s tím svým zvláštním „ líbí se mi když před tím dostanu pořádně na zadeček, to mě strašně vzrušuje“, koukal jsem asi jako tele, párkrát jsem si pohrával s myšlenkou o spankingu, ale nevěřil jsem, že bych někdy potkal holku, který by se to líbilo. Nevěděl jsem co říct, nakonec ze mě vypadlo „ tak si řekni jako to chceš a já ti to s radostí udělá“, její odpověď byla okamžitá „ nechám to jenom na tobě, poslechnu tě na slovo a neboj se“. Řekl jsem jí ať si stoupne a jde ke stolu a ohne se, udělala to, košilka se vysunula nad její kouzelný zadeček, viděl jsem bílá lesklá tanga, jak se jí zařezávají mezi půlky. Neodolal jsem a pohladil jsem jí po krásném mladém pevném zadečku. Pak jsem se napřáhl a vcelku lehce jí začal plácat, byla opřená o stůl a nevydala ze sebe ani hlásku. Asi po desáté ráně se narovnala a řekla mi, že to není ono, ať chvilku počkám. Po chvilce se vrátila a v ruce měla bambusový prut asi metr dlouhý a centimetr tlustý. Podala mi ho a řekla, že je to tátův nástroj, kterým vykonává tresty za její prohřešky. „ Můžeš klidně přitlačit, ať to stojí za to“, hlas se jí při těchto slovech chvěl. Stála přede mnou a koukala se do země.

„Sundej si ty kalhotky a klekni si na postel“, řekl jsem důrazným hlase, úplně ze mě opadl stud. Stáhla si je dolů a klekla si na postel jak jsem jí poručil, „ teď si polož hlavu na polštář a předpaž ruce dopředu, budeš v téhle poloze držet dokud ti neřeknu jinak“, položila hlavičku na polštář a předpažila, košilka se jí svezla až k hlavě, měla vysoko vyšpulený zadeček přímo proti mně. Ještě jsem jí pokynul, ať roztáhne nohy trochu od sebe. Teď to byla skvělá poloha, viděl jsem její krásně vyholenou lasturku, která se mírně rozevírala, její dírka do zadečku trčela přímo ke stropu. Usoudil jsem, že pohádkových 25 ran na holou v této poloze bude akorát.

Začal jsem jí prutem hladit po vyšpuleném zadečku. Stoupl jsem si trochu ze strany, ale ne úplně, abych pořad viděl její krásné vyholené nadělaní. Nevěděl jsem jak moc mohu přitlačit, tak jsem jí švihnul tak střední silou, jen sykla. Otočila hlavu ke mně a řekla, že můžu klidně přitlačit. „Tak jo, proč ne“, odpověděl jsem a pořádně se napřáhl. Rákoska dopadla plnou silou na vytrčenou prdelku, objevil se na ní červený proužek, Káťa vyjekla a prohnula se v zádech co to jen šlo. Další nápřah na sebe nenechal dlouho čekat a dopadla třetí rána a pak další a další, švihal jsem jí ze všech sil. Slyšel jsem jí jak na každou ránu zakřičí „ aaaaůůůůů“ a vzdychne. Po patnácté ráně jsem se rozhodl, že jí dám chvilku odpočinku. Podíval jsem se do její kouzelné tvářičky, slzy jí tekli proudem. Přistoupil jsem blíž a prstíkem jí prozkoumal kundičku, byla pěkně mokrá, párkrát jsem jí přejel přes poštěváček a potom zajel dovnitř. Viděl jsem jak jí to dělá dobře a tak jsem začal zrychlovat, když se blížil její okamžik, tak se svalila na bok, přestal jsem. „ Tak ty nebudeš poslouchat, koukej si zpátky kleknou a pořádně vyšpulit“, vytáhl jsem pásek ze županu a svázal jí ruce k sobě, volné konce jsem přivázal k noze postele. Stoupl jsem si do správné polohy k pokračování z výprasku a jako překvapení jí řekl „za tvou neposlušnost dostaneš pět ran navíc“, „ to nééé, prosím, to je moc, to nevydržím, budu hodná“. Byl jsem rozhodnutý nemělo smysl mě přemlouvat.

Napřáhl jsem a začal s trestem dalších 15 ran. Káťa se snažila ranám uhnout, ale o to tvrději dopadaly. Když jsem skončil měla prdelku červenou jak rak. Vzdychala vzrušením i bolestí.

„ Ty sis své užila a co já“, „ prosím, udělej mi to, ale opatrně a zezadu, já jinak nemůžu“. Nechal jsem jí přivázanou, stáhnul si boxerky, vyskočil můj tvrdý úd, myslel jsem, že praskne vzrušením. Pomalu jsem začal pronikat do její lasturky, Káťa jen kňučela. Začal jsem přirážet, pěkně pomalu a do hloubky, plačtivým hlasem mi řekla „ prst do zadečku, prosím, strč mi prst do zadečku“. Tak jsem jí ho tam vsunul, začal s ním jezdit tam a zase ven. Vzdechy nás obou se začali zvětšovat. Přirážel jsem jak zběsilí a orgasmus nás obou na sebe nenechal dlouho čekat. Celou svou dávku jsem jí nastříkal do orgasmem se svírající kundičky. Oba jsme odpadli na bok a leželi tak asi deset minut.

Odvázal jsem jí, Kačenka potom vstala a šla se osprchovat, hlavně si schladit svou rozpálenou prdelku. Po namáhavém výkonu nás obou jsme usnuli vedle se jak malé děti. Ráno jsem dostal snídani a vyrazil k tetě. To léto jsme si dali ještě pár dostaveníček, ale o tom až jindy. Dnes už jsou z nás čtyři roky šťastní a svým zálibám věrní manželé.

Filip

Pokračování: První zkušenost II

Návrat do seznamu povídek