Potrestání II

Tato povídka je pokračováním povídek Můj pán a Potrestání.

Přišla jsem k Pánovi do pokoje, nestačila jsem žasnout. Byla tam velká postel s dřevěnými sloupky. U postele byl stupínek pokrytý kožešinou. Chvíli jsme si povídali, a pak se Pán zeptal, jestli si nechci udělat větší pohodlí. Nejdřív jsem si nebyla jistá jak to myslí „Sundej to“ řekl a ukázal hůlkou na kostým.

„Tak se vysvleč. Vysvlíkej se pěkně pomalu, ať z toho něco mám, ale koukej s tím rychle začít!!“ Styděla jsem se. Zkoušela to proto ukecat, že si myslela, že postačí když si sundám kostým, spodní prádlo by mohlo zůstat, kde je. Věděla jsem, že nemá šanci ho ukecat, věděla jsem, že si tím jenom přihoršuji. Ale možná právě proto to dělám. Jsem submisivní čubička. A chci dostat.. Pořádně ji chytil, pevně natlačil na sebe a políbil. Moc se mi to líbilo a kundička to dává najevo. Najednou mě ale Pán odtrhl od svých úst a vrazil jí facku. A hned další z druhé strany. Trochu zděšeně a trochu nechápavě jsem se na svého Pána podívala. Pak řekl: „Tak bude to?!“, okamžitě jsem se znovu vžila do své role, styděla jsem se. U podprsenky jsem zaváhala. Pán mě chytil ji za vlasy a přitáhl k sobě. Kousl do ucha a pošeptal : „Podprsenku!!!“ Svlékla jsem si ji. „Ukaž prohmatám ti ty cecky, kurvo“, řekl Pán. To, jak je ke mně hrubý, jak si mě nestydatě prohlížel, ale i to, že já jsem úplně nahá a on oblečený, to mi dělá dobře, moje kundička je vlhká. Pak mi můj Pán zmáčkl vší silou prsa a drtil bradavky mezi prsty, bolelo to, ale snažila jsem se být vzorná a nezakvičet bolestí. Ale ta bolest mě rajcuje. „Ty kurvo, ty ten výprask potřebuješ jak sůl, nedovolil jsem Ti, vzrušit se !!!“ Sedl si na kraj postele a přehnul si mě přes kolena. „Ty kurvo, Ty nevíš, jak se máš chovat, děláš, co nemáš bez povolení. Aspoň si užiješ výprask rukou!!“  Při každém slovu se mi poštěváček nalévá krví. Začal mě mlátit. Rukou to tak moc nebolelo, cítila jsem rány a byla jsem totálně vzrušená. Nepostřehla jsem, že už má 25 ran za sebou. Pán přestal s bitím, vjel mi rukou do kundičky.  Stačilo jimi vjet dvakrát tam a zpět a zmítala se v největší orgastické křeči svého života.

Pak mě vzal za ruku a odvedl k posteli. Položil mě na ni a odněkud přinesl hedvábnou šňůru, kterou mě přivázal za ruce ke sloupkům postele. Potom mě začal hladit po celém těle, začal mi hladit prsa, cucat bradavky. Najednou se přesunul níž. Svou hůlkou mě začal dráždit ještě víc a postupně mi ji začal zasouvat do kundičky. Ale to mu nestačilo. Vzal několik polštářů a podložil mi jimi zadek, pak mi zvedl nohy. Natřel mi gelem zadek a pak mi tam vrazil hůlku. Vyjekla jsem bolestí, ale Pán to nevnímal. Pak mi odvázal jednu ruku, dal mi do ní umělý penis. „Uděláš se sama“ přikázal mi. Já se budu dívat jak ti to jde. Už se těším, jak nebudeš stydět a kroutit… Můj Pán dobře ví, že je to věc, kterou nerada, stydím se a připadá mi to, jako že nahlíží moc do mého soukromí. Nechtělo se mi, asi jsem to dala moc najevo a nezačala se uspokojovat dostatečně rychle. Dívej se na mě a dělej si to“ přikázal Pán znovu. Nezačala jsem ani po tomto příkazu…

„Hra skončila, děvče, teď začne tvrdá výchova. Pán mi odvázal ruku, vzal řemen a poručil mi otočit se čelem ke zdi. Trochu mne srovnal, ruce vzhůru, mírně rozkročená, a už jsem čekala na první ránu. Zeptal se, kolik mi je let. Po pravdě jsem řekla, že třicet a dověděla se, že na rozcvičku jich právě tolik dostanu a budu si je sama počítat. Naivně jsem si myslela, že to není tak zlé, ale hned první dopad tvrdé kůže řemenu na mou jemnou kůžičku mne vyvedl z omylu. Ostrá bolest mne přinutila vykřiknout, ale hned jsem se vzpamatovala a špitla „Jedna.“ „Nahlas!“ zařval můj Pán a pásek podruhé dopadl na mou sedínku. „Ááááááuuuuu…dvě!“, teď to bylo určitě hlasité. Za okamžik jsem zase slyšela ostrý svist… Výprask, který jsem právě dostávala, nebyl rozhodně první. Nikdy mne to ale nebolelo tak jako dnes. Nejhorší bylo, když spona dopadla na již seřezané místo, to jsem úplně nadskočila bolestí. Zaryla jsem nehty do zdi, abych tolik nekřičela. Třicátý úder byl skutečně poslední. Postrčil mne k zrcadlu, abych se podívala a já se úplně zděsila, protože má dosud bílá část zadnice, nedotčená sluncem při nedávném opalování, byla teď poseta rudými pruhy. pokoje, já si dle rozkazu lehla na záda a okamžitě vyjekla. Bolest při dotyku seřezané prdelky s postelí byla silnější než já. Přetočila jsem se na bok, ale to se mému Pánovi nelíbilo. Chytil mne za vlasy a dostala jsem takovou ránu pěstí do obličeje, až se mi zatmělo před očima. A tak jsem si poslušně lehla zase na záda.

„A teď už se začni dělat!!“ Nedalo se nic dělat, pohled na něj byl vzrušující a já potřebovala ukojit, tak jsem si zasunula umělý penis do mušličky a začala. Kupodivu se mi to celkem zalíbilo. „No vidíš jak ti to jde“ pochválil mě Pán.

Vytáhl z tašky velké klubko provazu. „Teď si Tě trochu přivážu,“ řekl spokojeně. Pomáhala jsem mu při přípravě svého ponížení. A tak jsem si poslušně lehla zase na záda a roztáhla svou postavu do tvaru písmene X. Každá končetina teď byla na jiném rohu a můj Pán je začal postupně přivazovat k nohám postele. Dělal to velmi důkladně, trvalo nekonečně dlouho, než bylo mé tělo pevně spoutáno a maximálně znehybněno. To byl pro mne, zvyklou sportovat a být v neustálém pohybu, opravdu tvrdý trest, daleko horší než bití. Moje tajemná jeskyňka byla přinucena k širokému rozevření a netrpělivě čekala na své naplnění.

Pán mi vrazil prudce až dozadu do kundičky svůj penis a začal tvrdě přirážet. Ráda bych spolupracovala, ale nemohla jsem – to byl taky účel, zcela mě ovládnout a zdůraznit svou absolutní moc. Já už byla ale vzrušená jako nikdy dříve a hlasitě sténala bolestí i rozkoší. Jeho jazyk útočil na můj mlsný jazýček a všechno dohromady spělo k maximálnímu vrcholu, který jsem chtěla dosáhnout. Byli jsme zase hotovi skoro současně a já jen litovala, že tak brzo opustil mou promáčenou píču. Našel na zemi mé kalhotky a pečlivě si očistil ocas od mé šťávy. Nechal mne však stále pevně spoutanou a pozorně sledoval důsledky naší společné vášně, pomalu vytékající z mé rozevřené kundy. Za chviličku mě odvázal, ale jen aby mě zase přivázal, tentokráte ve stoje. style='color:black'>Poodstoupil, aby si vzal malou devítiocasou kočku z černé kůže. Nedal mi žádný velký výprask, jen jsi tak hrál, švihal mě všude, kam dosáhnul a vyžíval se v tom, jak jsem očekávala ránu vždy úplně jinde, než kam přišla. Pak ale přitáhla Pánův pohled moje nadržená mušlička. Mokrá tak, že už šťáva stékala po stehnech a úplně otevřená. „A subce se to dokonce líbí. No tak ji uděláme radost.“ Pán vzal svorky se závažíčky a nacvakal mi je na pysky, na bradavky a jednu menší i na poštěváček. A znovu sáhnul po devítiocasé kočce a začal mě bičovat, tentokrát již silněji a systematicky. Teď Tě tak seřežu, aby sis navždy pamatovala, jak se máš chovat!! style='font-size:10.0pt;font-family:Verdana'>. style='font-family: Arial'>Zaťala jsem zuby a čekala, až se devět ocasů dotkne mé zadnice. Bylo to strašně kruté, po jednom šlehnutí se vytvořilo hned devět pruhů a já cítila, jak rány padaly nejen na mé půlky, ale i na záda a stehna. Zdálo se mi, jak se mé tělo proměňuje v rozžhavené železo. Sešvihaný zadek pálil a svědil a já už nebyla schopna ho ovládat. Vzdechy přešly v tlumené výkřiky, snažila jsem se zadržovat pláč, ale nevydržela jsem to dlouho. Potoky slz mi stékaly po tvářích a já už brečela nahlas. Kdybych nebyla připoutaná, už bych určitě spadla na zem, skoro jsem teď visela na provazu. Najednou rány ustaly, můj Pán uznal, že trest je dostatečný. Odvázal mě a položil na postel. Opatrně mi setřel slzy ze tváře, pohladil, a pomalu začal mazlit moje kůzlátka. Brzy se mi bradavky vztyčily a toužily po mazlení. A bylo jim dopřáno. Ro style='color:black'>ztáhl moje nohy a začal mi lízat kundičku. Pána vždycky dostane, jak se mi nalijí závojíčky, sama se rozevře a vytuhne oříšek. „A teď Ty, subinko, potěš svého Pána.“

Začínám si pohrávat s jeho varlaty. Nechávám po nich klouzat prsty, svírám svou ruku kolem nich a zahřívám je. Pomaloučku se ohřívají a nalévají, ale jeho penis je stále tak nějak sladce stažený a maličký. Stahuji prsty jeho kůžičku dozadu a pozoruji tmavě rudý žalud. Třemi prsty, které jsem olíznula, navlhčuji jeho citlivou špičku a jeho penis se najednou začíná napřimovat. Ano, tak ho znám, tvrdý a velký. Můj Pán ještě mě sleduje. Mám najednou chuť se o něho postarat. Přibližuji svou hlavu k jeho koulím, vyplazuji jazyk a lehce s ním narážím proti nim. Pak rozvírám rty a jemně nasávám jeho jedno vajíčko. Uvnitř ho olizuji jazýčkem. Teď se chci věnovat také jeho “nejlepšímu kousku”, který již v očekávání ční do výše.

Můj jazyk přejíždí úplně odzdola až k žaludu a opakuji to ze všech stran. Pak se začínám věnovat jeho žaludu. Vyplazuji jazyk a nechávám kapat svoje sliny na jeho špičku, až se jeho žalud vlhkostí leskne. Teprve pak jej beru do úst, polykám ho, jak nejhlouběji to jde. Mému jazyku nechávám volnost a ten olizuje jeho celý penis. Dýchám jeho krásnou vůni a pochutnávám si na něm. Chutná tak vzrušivě, dráždivě a horce. Nechávám ho znovu vyklouznout z mých úst, stahuji jeho kůžičku dozadu a začínám ho s potěšením olizovat.

Jeho penis se začíná cukat, poznávám, že je krátce pod vrcholem. Cítím, jak mám promočenou kundičku, moje přirození sebou také cuká v rozkoši. Polykám znovu jeho vztyčený, velký penis, znovu ho uvolňuji a hraji si s jeho vajíčky. Znovu ho beru celý do úst, když z něho začíná stříkat semeno. Jeho lepkavé sperma vystřikuje do mých úst a já ho svým jazykem otírám o jeho penis. Znovu pouštím napůl jeho úd z mých úst a pozoruji, jak semeno stéká dolů. Rychle znovu skláním hlavu a další výstřik semene vystřikuje a já ho s chutí polykám. A znovu a znovu.

1.díl - Můj pán
2.díl - Potrestání
3.díl - Potrestání

Návrat do seznamu povídek