Potrestání

Tato povídka je pokračováním povídky Můj pán.

Jednou, na další naší lekci, měl pro mě můj Pán připravené překvapení. Měl přání vidět mě v objetí jiné ženy, chtěl si sednout do křesla a vychutnávat si tu podívanou, když jeho oddaná, poslušná subinka se miluje s jinou ženou. Těšil se na to. Věděl, že já moc ne. Měla jsem z toho strach, nikdy jsem to nedělala, nikdy jsem si to ani nepředstavovala, nikdy jsem po tom netoužila. Ale je to přání mého Pána, a každé přání se snažím splnit, proto i dnes jsem se snažila zakrýt své překvapení, své obavy..

Když Pán přivedl druhou ženu a seznamoval mě se svým přáním, všimla jsem si jejích polotvrdých bradavek, které zakrývala jen malé bikinky, toto způsobilo, že mě moje kundička začala svědit a začala jsem vlhnout. Nečekala jsem to.. Tento pocit jsem nečekala, nebyla jsem na něj připravená. Ale neměla jsem čas o tom přemýšlet. Ona se najednou zvedla a vykročila směrem ke mně. Klekla si ke mně. Nadzvedla jsem zadeček a ni vykoukla má kundička. Energeticky mi ji začala lízat a já nechtěla aby přestala, najednou jsem si přála, aby pokračovala dál. Sama jsem si laskala svoje prsa. Strčila mi do kundičky jeden prst a začala v ni rejdit, potom přidala druhý, třetí a nakonec čtvrtý prst. To už jsem dostupovala svého prvního vrcholu. Potom jsem se zvedla a položila ji na postel, svlékla jsem jí zbytek prádlal a začala laskat její už naběhlé bradavky. Zasténala rozkoší a to byl pro mě signál k tomu, abych ji začala sát ještě intenzivněji. Po chvilce jsem ji začala sát její tvrdý poštěváček. Jen co jsem se nabažila chuti její kundičky, tak mi můj Pán podal svého vibrátorek. Když i ona dostoupila vrcholu, tak jsem se oddaně podívala na svého Pána, byl spokojený. Věděl, že jsem dnes překonala sama sebe, protože jsem chtěla splnit jeho přání. Tiše poslal ženu pryč.Přišel ke mně blíž a blíž a já cítila její rostoucí penis a můj Pán zase mé tvrdé bradavky. Dotkl se mého zadečku a to vyvolalo ve mně vlnu vzrušení. Pomaličku mi začal laskat prsa a od prsů pomalu hladil k bříšku a od bříška ještě trochu níž. Velice ho zajímala moje vlhká kundička. Začal mi v ní rejdit vibrátorkem, přivedl mě k dalšímu vrcholu. Ovšem při svém vzrušení zapomínám, že jsem neměla povoleno udělat se… „Zapomněla jsi se zeptat, čubičko…musím Tě za to potrestat“

Sleduji svého Pána a dobře vím, že moje potrestání mu udělá jako vždy velmi dobře a příjemně se tím odreaguje. Výprasky jsou pro mého Pána velkým potěšením. Když uvidí mě bezmocnou, odevzdaně klečící na zemi u Jeho nohou či ohnuté přes jeho kolena nebo židli, zadek vysazený a připravený na výprask, vím, že cítí uspokojení a i lehké vzrušení. Dnes asi dostanu, cítím Pánův pohled a tuším, co bude! Dostanu s opravdovou rozkoší.

Díval se do země, cítím zvláštní náladu. Pán přichází blíže:,,Jak to,že ještě nejsi připravená? Tak to bude o pětadvacet víc!!! Připrav se a přinést mé důtky! Rychle!

A ohnout přes židli..!"

Poslušné plním Pánův příkaz, pospíchám pro oblíbené důtky a okamžitě poslušně zaujímám polohu pro nadcházející výprask.

 

„No proto,“ povídá a jde blíže. Sleduje mě, sleduje moji tvář, mé obavy i mé vzrušení, hladí v rukou svůj oblíbený nástroj. A já jsem teď ohnutá přes trestnou židli a zadnici mám pěkně vystrčenou. Snažím se být v klidu a bez hnutí, protože si moc dobře uvědomuji,že mě můj Pán pečlivě sleduje, ale zároveň vím, že si všiml, že se celá mírně chvěji. Ano, bojím se výprasku, ale současně se na něj těším. Určitě vidí, že jsem neuvěřitelně vzrušená.

Ano, samozřejmě si toho dobře všiml.Ale i na mém Pánovi je znát, že se těší na to, až si mě, oddanou subinku vychutná a úmyslně ten prožitek následujícího výprasku oddaluje...Dnes si se mnou pěkně pohraje a možná mi i něco dovolí...Dívá se na svoji nahou subinku, odkládá důtky a pomalu si sedá kousek před moji hlavu. Ví, že jeho blízkost mě dráždí ještě víc, než li očekávaný výprask. Usmívá se a popleská mě po zadku.

,,No...vidím, vidím, že se na ten výprask ode mě už těšíš, a abys měla na co se těšit, tak dnes bude opravdu důkladný, protože na tebe neplatí nic, jedině výprasky!! Důkladné,výchovné výprasky, pořádně vyplatit na tu tvou zadnici...to potřebuješ!"

Vnímám, jak Pán přechází za mně, bere do ruky důtky. Trochu jsem se zachvěla, ve chvíli když mi s nimi pohladil zadnici. Rozpřáhl se, dopadla první rána, prudce švihl přes zadek. Trochu jsem se trhla, nečekala jsem hned u první rány takovou sílu..

„Ohni se víc... chytni se rukama židle a pořádně koukej vysadit zadek! Ano, tak jsi hodná subinka, přesně tak se mi to líbí.

,,Čubičko, víš, že tě musím potrestat..potrestat pěkně výpraskem, pěkně zahřát zadeček, pěkný dlouhý,spíše jemný ale zato o to více vzrušivý výprask.“ Říká to tak mazlivě, mile.

„Ano, můj Pane.… Zasloužím si být výprask od Vás.. Nepřemýšlím na tom, jak bude bolet…

,,Ale subinko, nic jsem neslyšel, žádnou poníženou žádost o potrestání..Pěkně Nahlas!!! Co si zasluhuješ? Opakuj to svému Pánovi,co si zasloužíš!!", švihl důtkami na můj zadek. Otřásla jsem se leknutím. Nečekala jsem takovou ránu, dnes má můj Pán zvláštní náladu. ,,Ale…snad se nebojíš, mé výprasky přece máš ráda.Vrať se zpět do výpraskové polohy, vysaď zadek a znovu popros o svůj trest! Bude to? Jak myslíš, že budu čekat dlouho!!!“ Na můj zadek začaly dopadat rány. Přesto se nemohu přinutit poprosit o výprask… vnitřní hlas..moje hrdost mi nedovoluje poprosit.. Tiše snáším svůj trest, trest mého Pána… Ale můj Pán není spokojený, zlobí se… „Neslyšela jsi! Popros! Dobře, dokud neuslyším poníženou prosbu pěkně nahlas, rány budou dopadat na Tvé tělo…“ Dostala jsem vysázeno pětadvacet ,ale jen lehkých.To aby se můj zadeček pěkně rozehřál a byl připraven k dalšímu výprasku. „Budeme pokračovat, neposlušná čubo, pohladil mě po červeném, horkém zadečku. Dnes mě čeká dlouhý a důkladný výprask… Další rány dopadají na můj zadek, pěkně mě štípou, začala jsem se kroutit, ale Pán dál počítá rány…

„Ještě nic neuslyším? Žádné prosby?“ „ Ano, můj Pane, zašeptám, potřebuji potrestat, proto vás prosím o svůj výprask.. „ Neslyšel jsem Tě pořádně, musíš mluvit pořádně nahlas!“. Chvíli zase bojuji se svou hrdostí, se svým vnitřním já, které se prosbě brání. Ale nakonec přece jenom svůj boj vyhrávám… moje hrdost je pomalu menší, a já slyším svůj hlas, který prosí Pána.. Ano, konečně je Pán spokojen. „Ano, teď slyším svoji poslušnou subinku.“ Pohladil mě po mém zadečku, a nejen po zadečku, ruka pokračovala stále níž a níž.. Pomalými pohyby mi pohladí kundičku. Ano, nastavuji ji v očekávání… „ Ale, ale, že by čuba neposlušná chtěla odměnu, nezasloužíš si ji, dokončíme výprask a pak uvidíme, ale Pán si odměnu zaslouží, klekni si, potěš mě“

 

Začala jsem Pána vášnivě líbat a přitom jsem ho začala přes džíny pomalu masírovat. Pak jsem si před Pána klekla, sundala kalhoty a pěkně ho pohladím. Netrvalo dlouho a mám plnou pusu Pánova nástroje. Je to skvělý pocit. Nejen pro Pána, ale i mně se to moc líbí. Asi po patnácti minutách to na Pána přišlo. Poznala jsem to a zrychlila tempo. Už to nemohl vydržet a vystříkal mi vše přímo do pusy. Spolkla jsem úplně všechno a neukápla přitom snad ani kapka, tak jak to má rád. Pak jsem ho ještě chvíli hladila a olizovala.. a vychutnávala si své vzrušení..

„Ruce dej za hlavu !“Udělala jsem to a dívám se na Pána odevzdaně, ale jeho zajímají má ňadra. Vzal připravený provaz, obtočil ho kolem mého těla pod ňadry a mezi nimi svázal. Pak oba konce protažené mezi prsy stejně obtočil a svázal vpředu nad ňadry, obtočil kolem krku a přitáhl k spodnímu kruhu. Pak už stažení ňader dokončilo jen stažení obou provazových kruhů na vnější straně prsů. Získaly tak nový, velmi zajímavý tvar bambulek s nádherně vypnutými bradavkami. Nezapomněl mi je poplácat, chtěl zjistit, zda jsou dostatečně citlivé. Reagovala jsem na bolest. „Otoč se, čubičko a ruce dej za záda !“ S vypnutými prsy jsem se otočila a Pán mi svazuje skrčené ruce v předloktí i u loktů. „Sedni si ke stolku a roztáhni pořádně nohy kolem nohou stolku. Přitáhnul mi provazem nohy ke stolku a pak protáhl provaz spodním kruhem pod ňadry a odtud provaz pod stolkem k nohám na opačné straně. Poslední uvázání spojilo vzadu obojek s kruhy od ňader, cítím, že se nemohu sklonit. Sedím u stolku s prsy na desce stolu. Už tuším, jaký trest mě teď čeká. Pán mi dá ještě šátek na oči, abych si pocit mohla pěkně prožít. Nejprve rukou přitlačí vypoulená ňadra k stolní desce a válí do stran. Teď použije příložník. Začala jsem se škubat, ale provazy mě drží pevně. Nemusel použít síly. I slabé rány byly dostatečným trestem. Svíjela jsem se jako had a kňučela bolestí. Po pěti ranách jsem měla místo ňader červeno-fialové koule a moje hrdost, vzpurnost byla pryč. Pak mě Pán odvázal od stolu vzlykala jsem, ale pak si vzpomněla na své povinnosti a se vzlykáním jsem poděkovala.

 

„Přál bych si, abys teď našla sílu a potěšila mě“, přišel ke mně a nabídl mi svůj penis. Ještě se slzami jsem pomalu rty objala penis. Pán mě hladí po vlasech. Jeho penis mi v ústech sílí a nemohouc použít ruce, snažím se alespoň pohybem hlavy a cucáním také přispět. Už cítím, že jsem se uklidnila se, můj Pán penis vytáhl a pohladil moji jeskyňku, cítím to sama, je připravená. Můj Pán připravuje své vibrátory a anální kolíky. „Klekni !“ Klekám si před svého Pána, oddaně ho sleduji. Provazy mi přitahuje kolena k obojku a pak ještě k loktům. Vím, že takto budu muset zůstat s roztaženýma nohama. Zajíždí mi prsty do mušličky. „Nejdřív nakrmíme kundu !“ Rozevírá mé pysky, zasunuje tenký dlouhý vibrátor dovnitř. Syknutím jsem prozradila, že už dál nemůže, trošku si s ním pohrává, jakoby zamíchá v kundičce a vysunuje ji ven až k okraji. Pohybuji zadkem, abych cítila alespoň toto. Střídavě mě dráždí na vstupu a zasouvá vibrátor až na dno. Teču jako vodovod a přitom prosím, aby Pán pokračoval. „Zdá se ti to málo ? Dobře, Tak se podívám, jak to půjde v řiti !“ Bere největší anální kolík a nasazuje ho na řitní otvor, zakrouží v něm a jakmile trošku povolil zasunová ho dovnitř. Otáčením a kroužením kolík zasouvá opatrně stále hlouběji. „Já ti z té dírky udělám kašnu !“ vyhrožuje mi a přitom se dívá, jak mizí uvolnění roztažené kundičky. „Spokojená ?“ zeptal se a zakýval kolíkem trčícím z mého konečníku. „Můj pane, víš, že tě miluji, ale bolí to.“ Snažím se vyprosit si uvolnění. „Tak to ti musím splnit další přání, viď ?!“ Bere tlustý vibrátor a nasazuje ho na již sotva pootevřenou mušličku. Bez ohledu na pysky tlačí dovnitř. Musí i pootáčet, odpor byl zpočátku velký. Pozvolna však ochaboval a stejně sláblo i moje sténání a mění se v jiné, které známe z okamžiků našeho něžného soužití. Sama pomáhám s nasunováním, i když mi přitom pohyby kolíku v konečníku bolí. Chviličku si tak se mnou hraje. Jeho touha už nesnesla zdržení. Kleká si přede mne a zvedá mi hlavu. „Dobře mě ocucej, ať se v tobě hezky hýbe !“ poroučí a strká mi ztopořený penis do úst. Moc si ho ale neužila. Jen než mi z prcky vytáhl vibrátor. Pak si zase kleká za mě, do roztaženého řitního otvoru mi zastrkuje malou tyčku s řetízkem téměř na doraz, vytahuje mi tlustý vibrátor z kundy a nahrazuje ho penisem. Zpočátku roztažení bylo tak velké, že jen trošku cítila mé pohyby ale brzy se přizpůsobila. Při tom mi tahá za řetízek, abych cítila i výplň své řiti a současně aby se otvor ještě roztáhl. Dlouho jsem jeho nárazům nemusela vzdorovat. Ještě mi naposled zakroutí tyčkou v zadku a pak ji vytahuje. Zasunuje bez ohledu na moji bolest penis do řiti a po pár pohybech potlačované vystříknutí semene naplňuje mé tlusté střevo. Dalšími pohyby jsem dokončuje své vyprázdnění. Rozvazuje mi ruce. „Pojď do sprchy !“ poručí mi můj Pán. Rozvazuje mi stažení ňader. Poděkuji.“Osprchuj se a přijď.“

Osprchovala jsem se a šla za svým Pánem. „Jestli chceš něco dobrého, musíš se hodně snažit.“ Snažím se kouřit pěkně, takže se mi po delší době dostává odměny z Pánova penisu. Ani mi nevadí, že mi můj Pán celou tu dobu kouše, líže a prošťourává prsty a tahá za dosud bolavá ňadra. Pečlivě jsem očistila jeho penis od zbytků semene. „Běž dolů !“ pleská mě po zadku. Lehá si do postele a jeho poslední příkaz před klidným spánkem zní : „Až se probudím, chci cítit, jak mi připravuješ penis a pak si lehneš jako pořádná poslušná děvka pode mne. Do té doby mě tu hlídej, čubičko moje !“

1.díl - Můj pán
2.díl - Potrestání
3.díl - Potrestání II

Návrat do seznamu povídek