Odplata za dráždenie

Volám sa Zuzka. Mám 28 rokov, štíhlu postavu so skoro ideálnymi mierami 90-61-89, výšku 173 cm. Prsia mám tak niečo medzi trojkami a štvorkami, s krásnymi bradavkami, ktoré iba pri pomyslení na sex sú okamžite v pozore. Práve preto, že na sex myslím stále, moje prsia rozhodne dosť pútajú pozornosť mužov, čo aj náležite využívam. Rada nosím hlbšie výstrihy, veľakrát bez podprsenky, alebo naopak s hodne tesnou podprsenkou, ktorá moje cecky krásne vytláča dohora.

Som šťastne vydatá, svojho manžela veľmi milujem. Sex s ním je krásny, milujeme sa nežne a v rôznych polohách. Občas však zatúžim po drsnejšom zaobchádzaní a tu nastáva problém. Môj manžel takýto druh sexu odmieta.

Vždy som bola rada stredobodom pozornosti a najradšej som pútala pozornosť starších pánov. Dobrovoľne sa priznávam, že som ich vždy provokovala, aby si ma všímali ako nedostižný objekt ich sexuálnych snov. Veľmi ma vzrušuje, keď si predstavujem ako potom pri spomienke na mňa si honia čurákov. Pri tej predstave si aj ja poriadne premasírujem pičku, tečiem ako vodopád a orgazmus dosiahnem veľmi rýchlo.

Pracujem v jednej firme a domov chodím autobusom, dá sa povedať, že takmer vždy tým istým. Veľmi často v ňom vídavam staršieho chlapa, ktorý rozhodne dbá o svoj zovňajšok a hlavne postavu. Je vidieť, že v posilňovni trávi hodne času. Páči sa mi aj jeho tvár. Jedným slovom sympaťák na pohľad.

Rozhodla som sa ho začať provokovať. Preto som si obliekla jednu z mojich najkratších sukničiek, tričko s hlbokým véčkom a dosť voľne. Pred odchodom z práce som skočila na vécko a vyzliekla si nohavičky. Domov som, ako obvykle, išla autobusom a netrpezlivo čakala, či sa objaví. Mala som šťastie. Okamžite, ako som nastúpila, som ho zbadala stáť a držať sa madla nad hlavou. Sadla som si o jedno sedadlo ďalej a nenapadne na neho pozerala. Po krátkej chvíli sa naše oči stretli. Vydržala som jeho pohľad a málilinko sa pousmiala. Akoby náhodou mi spadli noviny, ktoré som držala v ruke, ja som sa pre ne zohýnala, ale pritom som ho pozorovala. Tričko sa mi krásne odtiahlo a on z výšky, ako stál, mal krásny výhľad na moje cecky. Dosť dlho som tie noviny akože nemohla zobrať. On stále čumel na moje kozy, nemohol od nich odtrhnúť oči. Cítila som ako mi pička začína vlhnúť. Tá hra sa mi celkom zapáčila.

Po chvíľke sa uvoľnilo miesto o kúsok ďalej a on si tiež sadol. To jeho sedadlo bolo cez uličku a bolo otočené smerom ku mne. To bolo pre môj zámer to najlepšie čo sa mohlo stať. Od chvíle, keď mi čumel na kozy už ma sledoval stále a to sa mi práve teraz náramne hodilo.

Trosku som sa zviezla na sedadle tak, aby som posunula lono hodne dopredu. Moja krátka suknička sa týmto pohybom ešte viac posunula vyššie na stehná a keď som zbadala, že zasa na mňa čumí, tak som nenapadne začala rozťahovať nohy. Fascinovane mi hľadel na obnaženú pičku. Oči mu liezli z jamiek a nemohol ich odvrátiť. Hneď som nohy spôsobne stiahla k sebe a chvíľku sa tvárila, akože nič sa nestalo.

Potom som sa mu zahľadela do tvare, naše oči sa opäť na chvíľočku stretli, ja som sa usmiala a znovu pomaličky roztvárala stehna. Môj pozorovateľ sa zosunul na sedadle aby mal lepší výhľad a nespúšťal oči z mojej premáčanej, do hladka vyholenej pičky. Cítila som, že mi šťavička tečie rýhou v zadku až na sukňu. Žiaľ, musela som už vystúpiť. Tak naposledy som poriadne roztiahla nohy, poskytla mu nádherný výhľad do roztvorenej pičky a potom vystúpila. Ešte som si stihla všimnúť aký bol spotený.

Takto to pokračovalo zhruba desať dni. Potom ho zrazu nebolo. Až jedného pekného dňa...

„Dobrý deň slečna“, čakal ma pri zastávke autobusu. „Poďte, odveziem Vás domov, aby ste sa nemuseli trmácať v tom autobuse.“ Ja hlúpa, nič som nenamietala a nastúpila. V tom okamihu cvakli zámky na dverách a my sme vyrazili. Išiel tým smerom ako som bývala a tak som bola kľudná. Až do doby, keď zrazu prudko zabočil na bočnú cestu a my sme sa ocitli pred jedným opusteným domom. Vošiel autom až na dvor a tam sa na mňa vyrútil.

„Tak kurvičke sa zachcelo špásovať? Dobre teda, zašpásujeme si.“ Vystúpil z auta, obišiel ho a vytiahol ma za rameno von.

„Prosím Vás, neubližujte mi, už to viac nespravím.“ Napriek tomu ma však moja pička už pekne svrbela a bola celkom mokra.

„Ak budeš, Ty kurva jedna zmrdaná poslúchať, tak sa Ti nič nestane. Jasné? Okamžite sa ber dovnútra.“ Otvoril dvere a vsotil ma dnu. Najprv som nič nevidela, ale ako si oči zvykali na pološero, začala som rozoznávať podrobnosti. Bolo to dosť čisté a trošku zariadene miestočko. Asi si to tu pripravil. Bola tu posteľ, stôl, stoličky, akási skriňa a ešte zopár veci.

„Okamžite sa vyzleč do naha, nech si môžem poriadne prezrieť tu Tvoju kundu a cecky.“ Ostala som stáť, ani som sa nepohla. V tom som schytala poriadnu facku, až mi hlava skoro odletela. Rýchlo som si stiahla tričko a rozopla sukňu a nechala ju spadnúť na zem. Zaváhala som, ale strašná bolesť, ktorá mi vystrelila zo zadku ma prinútila okamžite zhodiť podprsenku aj nohavičky. Keď som sa pozrela na môjho, teraz už mučiteľa, tak som zistila, že sa pohráva s rákoskou.

Rukami som sa snažila zakryt svoju nahotu, ale to prekukol a nariadil mi, aby som sa postavila do pozoru, ruky si zopla za hlavou a pomaly sa otáčala. Jeho rozkaz som nesplnila dosť rýchlo a tak ďalší červený prúžok ozdobil moju prdelku. Bože, to bola bolesť. Už som na nič nečakala a začala sa otáčať.

„Máš krásnu pičku, tá už iste spoznala celú kopu čurákov, a tie ceciská, ako dojná krava. Roztiahni si poriadne pysky nech vidím až na dno Tvojej piče.“ Horela som od hanby, oči som radšej zatvorila, ale už som si nedovolila neuposlúchnuť. Poriadne som si roztiahla kundičku. Napriek absurdnosti tejto situácie som cítila ako mi šťavy tečú až po stehnách. Samozrejme, že to zbadal aj ON. Začal sa smiať. „Krvička by mrdala, ako háravá fena, že? Povedz, chcela by si vraziť poriadneho vtáka do tej Tvojej nadržanej diery? Odpovedz!“ Pri pohľade na rákosku som už nič neriskovala a iba prikývla na súhlas. „Odpovedz celou vetou a nahlas“, a pritom sa zahnal tou strašnou rákoskou.

„Chcela by som aby ste mi do mojej nadržanej piče vrazili Vášho vtáka“.

„Keď tak pekne prosíš, tak ho dostaneš“: Najprv si však ľahni na posteľ, nohy poriadne roztiahni a vyhoň si tu svoju mrdnu.“ To snáď nie, ja mu tu mam predvádzať ako sa ukájam. To som ešte nepredvádzala ani môjmu mužovi a teraz... Ale nedovolila som si nič povedať a tak som si ľahla, nohy roztiahla, ale akosi som sa nevedela donútiť siahnuť si na kundu.

„Vidím, že stále si nepochopila svoju situáciu. Tu nie si na to, aby si váhala a otáľala s plnením mojich príkazov. Ak to nejde po dobrom, tak to pôjde inak.“ Chytil ma za ruku a stiahol k sebe na stoličku, na ktorú si medzitým sadol. Upravil si ma na kolenách tak, aby môj zadok trčal hodne vysoko, jednou nohou mi znehybnil moje nohy, rukou mi chytil obe ruky za chrbtom a rákoska mala hody. Ostré švihance začali dopadať na moju prdelku v rýchlom tempe. Zo začiatku sa to dalo vydržať, ale postupom času mi zadok horel, neznesiteľná bolesť nútila prosiť vždy, keď som dokázala počas zúfalého kriku niečo povedať. Neviem koľko mi ich vysádzal na moju úbohú riťku. Počas výprasku som úplne stratila hlas a s hrôzou som si uvedomila, že doma sa asi veľmi dlho pred manželom nevyzlečiem. Nevedela som si ani predstaviť ako budem najbližších desať dní sedieť.

„Tak čo, už konečne chápeš, že moje príkazy sa vykonávajú okamžite a presne?“ Rýchlo som prikývla na súhlas. „V tom prípade vieš čo máš robiť.“ Chvíľku som si nevedela spomenúť čo má na mysli, ale v tom som si spomenula a okamžite som si ľahla na posteľ a začala si honiť pičku ako o závod.

Po chvíľke som ucítila na ruke dotyk rákosky. Hneď som prestala s honením čakala čo bude nasledovať. Pomaličky mi odtlačil ruku a rákosku mi začal zasúvať do pošvy. Išlo to ľahko, lebo som ju mala plnú šťavičiek. Chvíľku ma preťahoval s tou tyčkou, škoda, že bola taká tenká. Keď sa mi to začínalo páčiť, tak ma zahriakol.

„Čo sa tu rozvaľuješ ako barová kurva, postaraj sa o mňa,“ a postavil sa tesne vedľa posteli k mojej hlave. Volky-nevoľky som mu začala rozopínať nohavice, čurák mu už pekne stál, že som ho nemohla vyslobodiť zo slipov. „Dokedy mam čakať, Ty kurva, pohni sebou. Tie nohy nechaj roztiahnuté!“ V tom som cítila ako ma začal plieskať dlaňou cez moju mušličku. Neboli to vôbec silne rany a tak moje vzrušenie stúpalo.

Konečne som mu jeho vtáka vytiahla z nohavíc. Panečku, to bol poriadny macek. Moja pička sa až zachvela, keď som si pomyslela čo ma za chvíľku čaká. Okamžite som ho zobrala do úst a začala ho sať a jazdiť jazykom po celej jeho dĺžke. Chytil ma za vlasy a poriadne si ma narazil na ten svoj kyjak. Okamžite som bola zbavená možnosti dýchať, lebo nos som mala vrazený do jeho chlpov a pritlačený na brucho. Dosť dlho ma držal, až som sa začala metať tak povolil, ale iba na kratučký okamih a už som ho znovu mala až v krku. Takto sa so mnou hral asi pätnásť minúť. Potom mi vyvrátil hlavu dozadu, prinútil otvoriť ústa, napľul mi do nich a znovu tam vrazil vtáka.

Keď ho to prestalo baviť, tak ma otočil na brucho, musela som si kľaknúť a on mi ten svoj drúk vrazil na jeden sup až po koreň do kundičky. Len to vo mne heglo a už ma preťahoval ako zmyslov zbavený. Také mocne prírazy som ešte nikdy nezažila. Ale pocit to bol nádherný, kundičku som mala napnutú a vyplnenú. Každý pohyb ma nesmierne vzrušoval a doháňal do šialenstva. Netrvalo dlho a ja som sa zmietala v šialenom orgazme.

On sa odtiahol, znovu ma otočil k sebe, vrazil mi ho do úst a začal tak isto šialene prirážať. Jednou rukou ma držal za vlasy a druhou mi drvil bradavky, ťahal mi cecky raz hore, raz do stany. Potom mi ich krútil a nakoniec aj prefackal. Pritom mi stále nadával do pojebaných kuriev, nadržaných súk, vymrdaných kráv a ja neviem ešte čoho. Všetko toto ma tak vzrušilo, že som sa znovu zmietala v druhom orgazme za krátku chvíľku.

Nakoniec mi pustil zmučené bradavky, oboma rukami ma chytil za uši a poriadne prirazil. Ja som už iba cítila ako do mojich úst strieka svoju mrdku. Ten prúd semena nemal konca kraja. Takmer som sa zadusila, ale nakoniec som to všetko stihla pohltať.

On sa odtiahol, vtáka si utrel do môjho trička, upravil sa a ako by sa nič nestalo, ponúkol mi, že ma zavezie domov.

Návrat do seznamu povídek