Nežné pohladenie

Stojím pred ním ako malé dievčatko. Hlavou mi víria všetky tie krásne predstavy o tom ako by to malo prebiehať. Napriek tomu vôbec netuším, čo sa bude diať v nasledujúcich minútach. Som zmätená a veľmi nervózna. Predstieram, že to tak nie je, ale nejde mi to. Mám pocit, že vie, čo sa mi odohráva v hlave. Jeho oči sa na mňa usmievajú. Prezerá si ma snáď so všetkých strán. Jeho pohľad prechádza postupne od tváre až po končeky prstov na nohách. Buď pokojná, vravím si. Srdce mi búši.

„Tak sa mi ukáž, vyzleč sa“, vyzve ma, neustále očami prepaľujúc moje oblečenie. Ruky sa mi trasú. Zmocňuje sa ma strach a zároveň sa stupňuje moje vzrušenie. Neisto si dávam dolu nohavice. So šibalským úsmevom si prezerá moje obnažené nohy a to, čo ešte stále zakrývajú nohavičky a tričko. „To je pekné, pokračuj...“, pobáda ma s úsmevom.

Pomaly si pretiahnem tričko cez hlavu a podprsenku nechám skĺznuť na zem. Stojím teraz pred ním skoro nahá a neskutočne ma to všetko vzrušuje. Pohľadom láska moje prsia a zaoblené krivky môjho tela. Nečakám na výzvu a vyzliekam aj tú poslednú vec, ktorú mám na sebe. Cítim jeho pohľad úplne všade. Nie, to nemôže byť skutočné, toto všetko je len sen, z ktorého sa o chvíľu zobudím ako mnohokrát predtým. Pritiahne si ma k sebe. „Si nádherná.“, povie a rukami mi postupne hladí šiju, prsia a zadoček. Cítim ako vlhnem a po celom tele mi prebehujú zimomriavky. Okamih splnenia mojich najtajnejších snov sa blíži. „Tak ako by si to chcela?“, spýta sa. „Ja...neviem.“, vykoktám zo seba, „nechám všetko na teba“. Chcem mu povedať, aby si ma prehol cez koleno a naplácal mi ako malému neposlušnému dievčatku, ale nezmôžem sa na slovo. „Chceš dostať na ten tvoj krásny zadoček?“, opýta sa ma a ja ustrašene prikývnem. Ach, ako dlho som po tomto túžila! Chcem to tak veľmi, ale zároveň sa bojím. Čo keď ťa to bude veľmi bolieť? Čo keď to nebude to, čo si chcela?, pýtam sa samej seba.

Sadne si na okraj postele a rukou mi naznačí, aby som si mu ľahla na kolená. Vystrčím zadoček a úplne sa mu odovzdám. Čoraz viac ma vzrušuje predstava, ktorá sa o chvíľu stane skutočnosťou. Rukami prechádza od šije až po spodnú časť nôh. Je veľmi nežný, hrá sa so mnou. Chvíľu ma hladí po zadočku a potom ma niekoľkokrát veľmi jemne plesne. Viem, že to je len na začiatok, ale už som pripravená. Nedokážem myslieť na nič iné. Túžim po tom, aby pokračoval, ale on ma zase hladí. Už nemám strach, horím túžbou. Akoby čítal moje myšlienky....pokračuje, ale tentokrát už nie je jemný. Rany dopadajú na môj zadoček a sú čoraz silnejšie. Bolesť skoro nevnímam, nepočujem nič okrem vlastných vzdychov a zvukov rán. Zrazu prestane. Zadoček mám pekne rozpálený a prerývane dýcham. Pokračuj, chcem ešte viac, neprestávaj, prosím ho v duchu. Hladká mi to rozpálené miestečko. Zdá sa, že je rovnako vzrušený ako ja. Cítim pod sebou jeho tvrdnúcu mužnosť. Ruka mu skĺzne nižšie k mojej mušličke. „Ale toto ???.., ona je už celá mokrá.“, povie a prstami mi po nej prechádza. Na chvíľu sa zastaví pri klitorise a jemne ho masíruje. Áno, áno, áno! Od vzrušenia lapám po dychu.

Trvá to len krátku chvíľu a on už je naspäť pri mojom zadočku. „Trochu nám vychladol, musím ho znova zahriať.“, povie vzrušeným hlasom a padajú ďalšie jemné rany a vzápätí silnejšie a silnejšie. Už to nemôžem vydržať. Po tele sa mi rozlieva horúčava. Želám si, aby nikdy neprestal. Telo mám ako v jednom ohni, vzdychám a vlním sa v bokoch. Je to úžasné, predčí to všetky moje predstavy. „Auu...“, zastonám, posledné rany trochu štípu. Prevráti ma na chrbát a hladí ma po celom tele. „Môžem ísť k tebe?“, pýta sa a presúva ma ďalej na posteľ. „Poď, už ťa netrpezlivo očakáva.“, odpovedám a roztiahnem nohy. Zadoček ma trochu páli, ale je to príjemné. Vniká do mňa a hľadíme si do očí. Mušličku mám úplne mokrú a roztiahnutú. Miluje sa so mnou veľmi nežne, bozkáva mi pritom tvár a šepká do uška: „Ty moje neposlušné dievčatko...“ Miluje ma stále rýchlejšie a môj vrchol je blízko. Kŕčovito zvieram prikrývku, na ktorej ležíme. „Aaaaaach......“, stonám, „ty si úžasný.“, hovorím už spokojným hlasom. V mojom vnútri v tej istej chvíly vybuchol gejzír a celým telom sa mi rozlialo nádherné teplo.

Ľahne si vedľa mňa a objíma ma zozadu. Je to ako sen...on aj jeho nežné pohladenie.

 

Návrat do seznamu povídek