Můj Pán

Jsem vdaná, mám hodného manžela, mám děti, jsem spokojená, ale v poslední době stále častěji si uvědomuji, že mi něco chybí, něco, co by mě naplnilo.. Postupem času si stále více uvědomuji svoji submisivitu.. ano.. jsem submisivní a chtěla bych si splnit svůj sen a najít Pána.. najít Pána, o kterého se občas budu moci starat, který mě za to bude vychovávat a brát jako svoji subinku a otrokyňku, bude přísný, ale zároveň bude umět pohladit..

Vypadá to, že mám štěstí na internetu jsem si našla Pána, už dva měsíce si píšeme a dnes se mi zeptal: „Subi, chybí Ti jen povídání, nebo toužíš po něčem více interaktivnějším? Stačí ti jen pocit subinky a otrokyňky, anebo chceš opravdu zažít ten pocit, kdy jsi hračkou svého Pána a plníš jeho přání a rozkazy....kdy cítíš přímo fyzicky svou submisivitu....kdy si představíš sebe na kolenou s penisem svého pána v ústech....kdy cítíš kolíčky na svém bezvládném těle...cítíš bič a vzrušení z něj....řekni“. Ano, dnes je den, kdy se mohu rozhodnout, zda si opravdu splním svůj sen. Jsem předem rozhodnutá, vím to, chci se stát subinkou svého Pána, jsem připravena přijmout jeho autoritu, jsem přepravena přijmout jeho nástroj, jeho semeno. Ano, chci se stát pokornou, poníženou a poslušnou fenečkou, subinkou svého Pána..

Právě jsem se rozhodla stát se subinkou, v emailu mi přišly přesné instrukce, vím, co mě zítra čeká, ale přesto nemohu večer vzrušením, nervozitou usnout, těším se a zároveň mám pocit nejistoty, zda vše zvládnu a nezklamu svého Pána. Jsem nezkušená a budu se muset hodně učit, ale těším se.. vstávám, připravuji se, vypravím děti do školy, rozloučím se s manželem letmým polibkem a nasedám do vlaku, který mě odveze za mým snem..

Vlak pomalu vjíždí do stanice, hlavou se mi honí myšlenky, zda jsem se rozhodla správně, ale rychle je zaháním. Vystupuji z vlaku a hledám svého budoucího Pána. Ano, už ho vidím, čeká zde na mě. Naše pohledy se poprvé střetly. Musela jsem mít vidět v očích očekávání a nejistotu. Nevěděla jsem přesně, co se stane, co udělám a věděla jsem, že na tento den nikdy nezapomenu.

Nejprve jdeme do kavárny, zde si dáme šálek voňavé kávy a povídáme si, cítím, jak nervozita mizí, povídáme si o věcech, které nás zajímají, které máme společné. Protože venku svítí sluníčko, možná je dnes jeden z posledních krásných podzimních dnů, vydáváme na procházku, máme si hodně co říci, čeká nás dnes velké rozhodnutí a proto ta procházka.. cítím, jak se uklidňuji a vím určitě, že se chci dnes stát subinkou.. Slyším Tvůj hlas, ptáš se mě naposledy: „Subi, jsi připravena odebrat se k přijímacímu aktu, jsi připravena k nasazení obojku a pojmutí mne za svého Pána. V tuto chvíli můžeš ještě odmítnout.“ Ani chvilku nepřemýšlím o tom, že bych odmítla.

Přicházíme do penzionu. Jdu se připravit. V koupelně se vysvléknu, pečlivě vysprchuji, upravím si vlasy, ještě zkontroluješ, zda jsem správně vyholena, zda mé tělo je hladké a hebké. Jsi spokojený a já jsem připravena vstoupit do místnosti. Zde je již vše připraveno na akt nasazení obojku. Na stole hoří dvě svíčky, mezi kterými je položen obojek pro mě. Pokynutím jsem vyzvána, abych šla před stůl a klekla si. Přicházím blíž, pomalu si klekám, cítím svou nahotu. Teď Tě musím poprosit o přijmutí, musím Tě poprosit o nasazení obojku a přijmutí za svou oddanou čubku. Trochu se klepu, doléhá na mě nervozita, ale vím, že to chci a proto tichým, nesmělým, ale přesto odhodlaným hlasem poprosím: “Pane, dovolte mě nehodné, klečící u Vašich nohou poníženě poprosit, o nasazení Vašeho obojku a přijmutí do Vašich služeb. Slibuji, že Vám budu duší i tělem oddána a budu se radovat z Vaší přízně. Prosím pane…prosím“. Poté přistupuješ blíže ke mně, skloním hlavu a zavřu oči a Ty provedeš akt nasazení. Při nasazení mě zároveň pokřtíš čubinčin jménem „Lucky.“ Pak již nic nebrání tomu, abych nastoupila svůj první opravdový výcvik a strávila svůj první opravdový den se svým Pánem…

Den, kdy se Ty změní na Vy…

Roztažené nohy mi můj Pán přivázal k nohám stolku, chtěl mít dokonalý přístup k mému pohlaví. A ruce také, abych se nemohla pořádně hýbat. Začal mě pomalu dráždit. Zdálo se mi, že je příliš brzy, abych se oddávala dráždění. Vůbec si nejsem jistá, co přijde. Můj Pán nepromluvil ani slovo a jeho mlčení prohlubovalo moji nejistotu. Můj Pán pokračoval v pomalém dráždění. Jednou rukou mi mnul poštěváček a druhou laskal kundičku. Zjistila jsem, že mi to začalo být příjemné a rychle jsem zvlhla. Cítila jsem, že mě to vzrušuje a byla jsem rozhodnutá, že si tento orgasmus nenechám ujít. Jenže ve chvíli, kdy Můj Pán spatřil, že už se mi to líbí moc a přestávám vnímat okolí, rychle přestal. Za chvíli mě začal laskat jazykem. Opět velmi pomalu, začala jsem opět vzdychat. A opět můj Pán přestal.. „Prosím, pokračuj“, nechci se vzdát svého prožitku, ale za chvíli zjišťuji, že to jsem neměla dělat..

Můj Pán si přinesl důtky. "Takže ti to řeknu sám. První pravidlo, které jsi porušila, bylo pravidlo o tvém mlčení. Nedovolila jsi se mě jestli můžeš promluvit. Za to bude ledový dárek." odsoudil jsi první můj prohřešek a doprovodil svůj rozsudek několika ranami důtek. "Dál: nechovala jsi se ke mně s náležitou úctou. Nebo si myslíš, ty čubko že tykání je projev oddanosti a podřízenosti? Za to budou tvoje kozy půl hodiny podvázané, abys pochopila, jak se ke mně máš chovat." pokračoval jsi. "Třetí tvoje chyba byla, že jsi mi řekla ať tě udělám. Ty mi nebudeš nic nakazovat ani navrhovat, jasné? Já udělám co uznám za vhodné a až to uznám za vhodné a ty to budeš jenom poníženě přijímat. Za to tě potrestám... hmm... už vím, dostaneš nářez přes ty svoje kozy, až ti je svážu."

Dívám se, jak mi můj Pán podvazuje moje kůzlátka, bere do ruky provaz, obmotá mi prsa 3 otáčkami pod a 3 nad a mezi kozičkami spojí pevně k sobě. Ale to mu ještě nestačí, vezme další provázek a pevně obmotává jednotlivé kozičky, pevně stahuje, až cítím bolest, prsy začínají tmavnout. Najednou jsou nesmírně citlivé, bradavky ztmavnou a vystoupí. Můj Pán už je konečně spokojený. Bere důtky a začíná vyplácet prsa. Pěkně to štípe, snažím se být statečná, snažím se být tichá, ale slzy mi tečou po tváři. Přestává, bere do ruky kostky ledu a opatrně jezdí po červených, horkých kozičkách. Chlad mi zmírňuje bolest.. pomalu mi sundá provázek, opatrně mi mne prsa, aby se pořádně prokrvily, jemně a citlivě, jako by litoval, že mě musel potrestat.

"Měla by ses mi odvděčit?" řekl můj Pán. A začal se svlékat. Dívala jsem se na svého Pána. Musel cítit můj pohled v zádech, ale schválně byl ke mně obrácen zády. Nechal si jen slipy, kterých jsem ho musela zbavit . Neměla jsem ale volné ruce, takže Pán očekával, že ho svléknu pusou. Slipy jsem měla přímo před obličejem. Snažila jsem se chytit okraj do zubů, ale moc se mi to nedařilo, nakonec s pomocí Pána jsem je stáhla až ke kolenům. Můj Pán si nechal lízat koule a penis, ale nejdříve pouze jazykem, pak jsem ho směla vzít do úst. Penis mu stál jako dřevěný kolík. Opět jsem se špičkou jazyku vrátila na jeho vrchol a slízla bělavou kapičku. Chutnala hořkokysele a byla lepkavá. Hrotem jazyku jsem otevírala štěrbinu na žaludu a snažila se vniknout co nejhlouběji. Pán dýchal stále rychleji a i vztahy a záškuby údu byly stále intenzivnější. Opět se na vrcholu objevila kapka jeho semene a já ji vysála. Nyní měla chuť po vlašských neloupaných jádrech. Obemknula jsem rty jeho penis, jazykem kroužila po uzdičce a ústy sála jeho žalud. Pán se prohnul v bocích a já si nestačila ani uvědomit, že může ejakulovat. Bylo to tu. Najednou jsem měla plná ústa teplé lepkavé hmoty, náraz jsem cítila až na mandlích. Překvapilo mě to a musela jsem polknout. Než jsem zaznamenala na jazyku chuť té lepkavé teplé hmoty měla jsem ústa opět plná Pánova semene. Jeho penis mi zajel až do krku a já se zakuckala.

Pak jsem dostala šátek na oči. Můj Pán vzal ze stolu důtky a švihl mě přes zadek. Rány důtkami pěkně štípaly. Napůl jsem ležela přehnutá přes postel, se zadkem vystrčeným a rukama spoutanýma pevně za zády. Další rána přistála mezi mýma nohama na vystrčené kundičce. Pak mě můj Pán pohladil dlaní pomalu červenající zadek Pak důtky zasáhly zadní stranu jejích stehen. Pomalu Pán přejel konečky pramenů mezi mými půlkami a lehce, opravdu lehce jsem zasáhl jedním úderem přímo mojí mokrou kundičku. Naposledy mě můj Pán švihl a obrátil na záda. Nohama jsem stála na zemi a kolena jsem měla ve stejné výši s pánví. „Roztáhni nohy, otrokyně,“ řekl můj Pán. Udělala jsem to, můj Pán si sedl vedle mě na postel a začal mě dráždit konci důtek. Lehce jsem mě švihal přes kundičku. Líbilo se mi to, těžce jsem dýchala. Můj Pán se zasmál a trošku na důtky přitlačil. Vyjekla jsem a málem se udělala. Chybělo mi k tomu to, aby můj Pán ve švihání klína pokračoval. Přestal, jakmile jsem poznal, že se blížím k vrcholu, počkal, nechal mě zase vychladnout a začal znovu. Tentokrát prostřídal dráždění silnějším švihnutím buď přes nohu, prsa, nebo kundičku. Když jsme skončili, byla jsem úplně zpocená, nepředstavitelně vydrážděná a nekontrolovatelně se třásla. Pak mě můj Pán otočil opět na břicho a začal mi dávat sadu poměrně ostrých štípavých ran na zadek. Měla jsem celý zadek červený. To ale ještě neměl být celý trest za její prohřešek. Odložil důtky bičík, sundal mi z očí pásku, pomohl mi vstát a odvedl mě vedle.

Můj zadek byl citlivý, ale přesto mě můj Pán několikrát udeřil dlaní, až to hlasitě plesklo. Z poličky si podal svíčku a zapalovač. Plamínek dohořel až k vosku a začal ho roztavovat. Můj Pán podržel svíčku nad mým zadkem. Za krátkou chvilku se utvořila na vrcholku svíčky kapka, která se utrhla a spadla na citlivou a podrážděnou pokožku. Zakňučela jsem. Další kapka na sebe nenechala dlouho čekat. Dopadla kousek od první. Pokusila jsem ovládnout svou bolest. Jednou rukou mi můj Pán roztáhl půlky zadku a další kapku nasměroval do citlivého místečka mezi nimi. Další kapka žhavého vosku šla o něco níž, a tedy blíž k její zadní dírce. Můj Pán svoji dlaní přejel můj zadek, aby zkusil jak teplé ještě kapky vosku jsou. Chladly rychle, tak znovu obrátil svíčku a znovu objel celou zadnici. Zakončil to další kapičkou vosku k mému análu. Můj Pán zvedl mé nohy a provaz přehodil přes tyč, která byla zavěšena u stropu. Měl teď krásný přístup i k mému zadečku. Vzal svíčku a začal protahovat moji kundičku. Když byla svíčka olepená, začal ji tlačit do análu. Moc dobře to nešlo, tak ji opět navlhčil v pochvě a pokračoval tak dlouho, dokud svíčka nebyla do půlky zasunutá. Můj Pán vzal vibrátorek a vrazil mi ho do kundičky. Trochu jsem zasténala. Pustil ho na nejvyšší obrátky a čekal, až budu těsně před vrcholem. Začala jsem sebou mrskat a svíčka mi vypadla ze zadečku. Rychle vibrátorek vytáhl.Pak přistoupil ke mně a stiskl poštěváček. Na tváři se mi objevil bolestný výraz. Pak jsem se nerozpakoval a tvrdě do mě vniknul. Začal mě šukat rychlými a tvrdými strky. Po předchozím dráždění jsem byla hodně vzrušená. Stačilo málo a byla jsem opět těsně před vyvrcholením. Přestal přirážet a zůstal ve mně. Můj Pán dobře poznal blížící se vrchol a v posledním okamžiku mě pořádně štípl do poštěváčku. Zařvala jsem bolestí, orgasmus byl ten tam. A můj Pán mě trápil dál.. Brečela jsem, ale až tak mi to nevadilo. Jenom jsem doufala, že příště mi proboha dopřeje aspoň malilinkatý orgasmus...

1.díl - Můj pán
2.díl - Potrestání
3.díl - Potrestání II

Návrat do seznamu povídek