Michal a Klárka

Jmenuji se Michal a ve svých dvaceti letech jsem nastoupil do Brna na Masarykovu univerzitu, kde jsem začal studovat právnickou fakultu. Jelikož jsem byl mladý a nevybouřený student a chtěl jsem si tak nějak trochu užít studentský život, šel jsem bydlet s podobně mladými lidmi jako já na privát. Mými spolubydlícími byl starší bratranec a kamarád se svou přítelkyní mladší přítelkyní Klárou, která v té době byla v maturitním ročníku v Brně. Tento příběh se odehrává zhruba na jaro roku 2013 ve druhém semestru mého studia. Ale než přistoupím k tomu, na co nejspíše čekáte a proč tuto povídku čtete, řeknu Vám o našem společném „přežívání“ trochu více.

Už od začátku zde byl problém s úklidem a vynášení odpadků, jediní kdo na bytě něco dělal, jsem byl já s bratrancem, který byl ale také líný, takže jsem dělal většinu jenom já. Z domu jsme byli zvyklý alespoň uklidit totálně plesnivou koupelku, dva týdny neumyté nádobí či umýt tři týdny zaneřáděnou kuchyň. Bohužel, naši dva spolubydlící měli opačné návyky a nebyly schopni ani této skromné činnosti. Kamarád neudělal takřka nic, možná tak nepořádek a jeho přítelkyně už vůbec a celý den koukala jen na seriály, nebo po večerech kalila do rána, nebo kouřila cigaretku. Neříkám, že jsem si představoval nějaký úplně precizně uklizený byt, ale alespoň aby byl vhodný k životu, a ne jenom zaneřáděné doupě hrůzy.

Situace se stala neúnosnou, a tak jsme se velmi pohádali s kamarádem. Spíše se hádal kamarád a jeho přítelkyně mlčela, házela jen takové znechucené pohled, ale shodou náhod, jsem našel jednou na stole jeho počítač, otevřený a rozkliklá konverzace s miláčkem Klárou. Nechtěl jsem být krysa a koukat se do věcí, kam mi není třeba, ale udělal jsem to. Dozvěděl jsem se o sobě krásné věci, jak jsem s prominutím kokot, můj bratránek je kokot a že nás alespoň před konce semestru musí pořádně využít, když mě baví tak uklízet. V podstatě ta potvůrka kamaráda proti nám štvala a byla takový ten tichý záškodník.

Teď blíže k této milé dívčině. Klárka měla 18 let, byla z celkem bohaté rodiny, zázračným způsobem prošla až do čtvrťáku a říkalo se, že se vždy činil tatíček, protože měla několikrát propadnout. Byla líná, kouřila deset cigár denně a ráda chodila po barech. Na druhou stranu na ni bylo cekem radost pohledět. Byla to brunetka, kočičí oči a měla dlouhé nohy, luxusní kulatou prdelku a na to, že byla velmi štíhlá, tak měla skoro čtverky prsa. Po bytě tradičně chodila v legínách či úzkých kalhotách a velmi ráda nosila nátělníky, kde byly vidět ty její balóny. Chodila prostě oblékaná aneb Kluci, podívejte se. Bohužel, její povahu to neměnilo, spíše možná k horšímu. Ale prsa měla teda fakt skvostné.

K mému činu, který jsem neměl vlastně ani v plánu, mě vyprovokovali tři věci. Zaprvé to, že bez našeho vědomí, zorganizovali v bytu Party jako ďas a mně se ztratil mobil a klíče (k čemu by mohl chtít někdo klíče..). Klárka to okomentovala s uculením a zamrkáním: „Asi jsi ho někde ztratil, nemyslíš Michale?“ Dále se mi ztratili tři stovky z peněženky a jsem si téměř na sto procent jistý, že to byla ona, protože jsem ji zapomněl v kuchyni a jediný, kdo byl na bytě, byla tahle krásná nestvůra. A za třetí tento týden Klárka velmi provokovala. Byly jsme na bytě sami, protože její přítel byl na kurzu v Praze a bratránek nemocný doma poté, co tvrdil, že papuče na bytě přeci nepotřebuje. Já seděl v obýváku a učil se na zkouškové, což je mimochodem jedno z nejhorších období, které znám. Najednou vidím, že se otevřeli dveře od pokoje Kláry a někdo jde po chodbě (dveře do chodby byly otevřené). Zničehonic vejde do pokoje naše slečna a to pouze v tričku a na sobě má jenom bílé tanga. Málem jsem se zakuckal, prdelku má opravdu neskutečnou, kulatou a hrozně pevnou. Kdyby si jen šla pro nějakou věc, ale ona prošla kolem mě na balkon, na který mimochodem z obýváku vidím. Dělala, že tam nesedím, zapálila si cigaretu a stoupne si tak, aby mi celou dobu ukazovala svoji prdelku a ještě s ní „nechtěně“ celkem kroutí ze strany na stranu. Neskutečně drzá holka!

A ona situace, o které píši, se stala za dva dny večer. Došel jsem ze školy tak kolem 18:00 a šel jsem si do obýváku pro cigarety, že si půjdu zapálit (kouřím taky, já pokrytec). V obýváku seděla již Klára, oblečený měla, bílí nátělník s neskutečným výstřihem, moje oblíbené černé legíny a pila víno. „Ahoj Michale, sedni si ke mně, nedáme vínko, hrozně se nudíím?“ řekla s hlasem jako Mílius a mě se po ní chtělo hodit mobilem a zároveň ji ošoustat. Sedl jsem si a Klára, že mi teda naleje, tak si stoupla a jak se ohla pro o víno, legíny se jí na prdelce rýsovali a měla stoprocentně velmi úsporné tanga. Klárka byla v rozverné náladě, vykládala o svých kamarádkách, o tom, jak se jí daří na výšce a další ženské bláboly. Často se smála a její prsa se přitom třepali jako Nepálské stavby.

Pak ale přešla k tématu, které se mi nelíbilo. „Víš, ten Petr, nám už to vůbec neklape. Je takový nudný a asi to ukončím, potřebuju kluka, který mi v životě dá vzrušení a více akce,“ začala kamaráda pomlouvat mírně přiopilá Klára. Takže tak ty potvoro, říkám jsem si. Kamaráda pomlouváš, ale proti nám ho dobře poštvalas, no počkej. Zničehonic jsem se rozhodl. Já ti dám akci na, kterou do smrti nezapomeneš.

Stoupl jsem si a řekl: „Kláro, okamžitě ho přestaň pomlouvat, si rozmazlený fracek. Snažíš se nás rozdělit, si líná, ochlastaná a už mě pěkně sereš,“ velmi vtipný proslov, ale já se prostě neudržel. Klárka si stoupla, v očích dva blesky a z blízka mi něco řekla o tom, co jsem a kam mám jít a zmínila, že i moje břicho a něco, že si nikdy nenajdu ženskou. Ani nevím, jak se to odehrálo, ale z ničeho nic jsem viděl rudě a seděl na gauči s Klárou přehlou přes kolena. „C- c – CO to děl, děláááš,“ ozvala se úplně šokovaná Klára. „To co je potřeba zlato,“ odpověděl jsem a plácl ji přes zadek. Klára šokovaně vypískla.

Začal jsem ji pěkně vyplácet přes tu její prdelku, levá půlka a práva půlka. Ale přizná, že to nebyla žádná sranda. „Pusť měě, sakraáá, Petr tě zabijeee, nešahej mi na prdeel sakraaa“ začala křičet Klára a hrozně sebou šila a bojovala. Ze začátku jsem dostával spíše já rány na bradu, škrábanec na krk a kousnutí do kolena. Sice jsem Kláru plácal dostatečně, pěkně se ro rozléhalo po pokoji a prdelka mlaskala, ale přes ty legíny to bylo spíše ponižující, než že by to bylo nějak zvlášť trestné. Poté, co jsem dostal pecku loktem, jsem se opravdu naštval a zařval jsem: „Seru na tebe, ty krávo!“ Po této mojí hrdinské větě, jsem Kláře stáhl legíny a zařízl jsem jí její krásné černé tanga, až zařvala. „Ty debile! Natáhni mi legíny, to je znásilnění, okamžitě mi je natáhni, nemůžeš se na mě takto dívaááát“ začalo křičet naše milé stvoření a snažilo se mi vyškrábat ornamenty do čela. To už bylo na mě moc a hrábl jsem pro její kartáč na vlasy, který čistě neskutečnou náhodou, ležel na gauči. A začal ji prdelku už řezat, ne plácat.

Druhá část výprasku začala a já ji mydlil zadek kartáčem, že to vydávalo krásné plesk, plesk. „ Achhh, Aůůů, to bolí, přestááň, ježiši áuuu“ křičela Klára a kroutila zadečkem. Kartáč byl o hodně účinnější a Klára už spíše bojovala o to, aby nedostala další ránu, než aby se mně pokoušela ublížit, takže párkrát dostala i po prstech a začal jsem ji trestat i stehna. Prdelka začala pěkně modrat a zvuk plácání byl opravdu nádherný a Klárinka nám zpívala: „ Au, au, au. To, to, to bolíííí. Michale puuusť, já mám osmnáct roků ježiši! Nebudeš mi tady řezat zadek jako maléé, auuu, prosíím.“ Neodpověděl jsem a pokračoval jsem v trestání toho krásného pozadí.

Pak mě napadla ďábelská lest. „Víš co Klárko, dobře, myslím, že už svůj trest máš za sebou,“ řekl jsem a pohladil ji po prdelce, což přineslo protesty. Avšak Klára přestala bojovat a já ji hodil obličejíčkem k zemi a chytil ji jakoby do kleští, takže měla obličej v nepohodlné pozici na zemi a já ji svíral nohama přesně v pase a měl výborný přístup na její prdelku. „Myslím si Klárko, že jsi zlobila natolik, že si zasloužíš výprask na holou, co myslíš?“ zeptal jsem se škodolibě. Klára, která neměla moc možností se bránit, začala nadávat a přitom brečet jako želva, absolutně nechápala, že dostane v osmnácti od známého na holou. Na nic jsem nečekal a s rychlostí dravce jsem jí stáhl ty její úsporné černé tanga. Krásná holá prdelka, s krásnou růžovou lasturkou a moje pádná pravice. Jelikož jsem si chtěl trošku vychutnat tu měkkost, tak jsem začal vyplácet rukou a občas nenápadně jsem jí prdelku zmáčkl či zajel mezi půlky. Ani nevíte, jaký je to pocit, plácat po úžasné kulaté prdelce někoho, kdo Vás velmi štve a zároveň vzrušuje. Ještě, když se holka snaží vyprostit, ale nemůže a piští, jak ji to hrooozně bolí.

Po půl hodině plácání byla Klárka ubrečená, upocená a ve velmi mizerné náladě, heh. Její prdelka vypadala trochu jako prdel Snowbordového začátečníka, modřinka sem, jelítko tady a barvičky se na mě smály. Ale já jsem nehodlal přestat, vzal jsem do ruky kartáč a opět ji začal mydlit. „Au, aúúú. Michale, pusť mě už prosím,“ žadonila při slzách Klára a slibovala, že bude uklízet, mýt nádobí a dalších tisíce věcí. Holka nevěděla, že mi o to už vůbec nejde. Já chtěl pouze jednu věc.

„Já už budu hodnááá. Prosíííím, auuu, ty mi vážně ublížííííš,“ křičela po další půl hodině Klára a začala se mírně třepat, protože prcku měla už více modrou než růžovou a seřezaná byla už opravdu dostatečně. Rozhodl jsem se zkusit, jak je Klárka povolná. Na nic jsem nečekal a posadil jsem si ji na klín i s bolavou řiťkou. Klára hrozně brečela a uhýbala před mým pohledem, ale tričko s podprsenkou si sundat nechala. Na jednu stranu se jí nedivím, tohle není typ holky, co by byla zvyklá dostávat od kamaráda na holou a já ji tu prdel seřezal hrozivě. Na tohle ponížení už nikdy nezapomene a nesedne si taky pár týdnů!

Podíval jsem se na ni a řekl: „Tak Klárinko, doufám, že si se polepšila, protože už tě čeká jenom jedna část trestu,“ zašeptal jsem jí do ouška. Klárka vyšpulila svoje hnědé oči a začala zase brečet. „Víš, všiml jsem si, že nějak moc často piješ alkohol a to není pro osmnáctiletou holčinu vůbec dobré, víš? Takže uvidíme, jestli se polepšíš, když ti ten alkohol naleju druhou stranou,“ řekl jsem opravdu nechutným tónem. Klára se snažila v ten moment utéct, ale neměla šanci. Chytil jsem ji za vlasy a švihl s ní před opěradlo. Surově jsem jí roztáhl půlky a začal ji strkat láhev od vína dovnitř do prdelky. Klára začala ječet, tak hrozně, že jsem se bál, že na mě někdo zavolá policii, nemůžeme se jí, ale divit, kdo by neječel. A udělala přesně to, co jsem chtěl. „Počkéééj, prosííím, počkéééj. Já udělám cokoliv jiného, prosííím, cokoliv!“ začala ječet. Na tuhle větu jsem přesně čekal.

Za chvíli jsem seděl na gauči a Klárka klečela. Klárka nahá, její velké cecky se třepali a kouřila mi mého kamaráda. Klárka kouřila opravdu zkušeně a strach ji dovedl k výkonu, jaký jsem opravdu nečekal. Oblizovala, sála a tahala mě za kulky. Uslzený obličej, velké prsa, které jsem mačkal a její drzá pusinka, která saje mého velkého Dicka (Jo, jsem celkem vybavený, nebo možná taky ne). Nepotřebujete slyšet další detaily, prostě stačí věřit tomu, že to neskončilo jenom u kuřby a Klárka divoce skákala a dokonce začala křičet: „Joo, přiraž!“

Klára je dnes mojí přítelkyní a není už s kamarádem, jsem taky trochu podlý, no. Klárka ale uklízí, vaří a dobře se učí. Klára dostává pravidelné výprasky a pravidelně kouří. Bohužel, ještě pořád chlastá, ale to dělám taky. Důležité je, že se máme rádi a v tom, co si nedokázala nikdy představit, že by se jí mohlo stát, našla zalíbení.

Věřte, nebo ne, ale povídka je založena na podobné, ne úplně přesné zkušenosti. A postavy jsou inspirací skutečných lidí.

PS: Jestli se Vám povídka líbila, zkuste napsat, jaké téma z „moderní“ doby nebo Fantasy světa by se Vám líbilo. A chtěli byste, abych ho zkusil vytvořit. Zásadně nepíši nic z 20. stol či starší. Nalhol@seznam.cz

S pozdravem

Mladý milovník výprasků Radim

Návrat do seznamu povídek