Mariáš na chalupě

Beskydy, duben 2004

Během velikonočních svátků, které jsme si prodloužili čyřmi dny dovolené, jsme byli v Beskydech. Ve staré dřevěnici, doslova na samotě u lesa. Je to chaloupka rodičů mé přítelkyně a jezdíme tam pravidelně na víkendy.

Byli jsme tam čtyři. Já Karel, moje přítelkyně Jana, její sestra Katka s přítelem Pepou. Přes den většinou chodíme po okolí, na hřiby a tak podobně. Večer pak zapínáme televizi jako kulisu a přitom hráváme oblíbený desetníkový mariáš. Máme tam krabici plnou schovaných desetníků a dvacetníků. Rozdělíme si drobné, každý v hodnotě pěti korun a hrajeme. Hráváme pauzírovaný mariáš a pauzírujícího hráč se stará o občerstvení. Hrajeme vše, flekujeme pouze za účelem navýšení hry. Když někdo prohraje svých pět korun odevzdá část svého oblečení a peníze se znovu rozdělí. Hra většinou končí, když je některá z holek holky pouze v prádle a má odevzdat jeden z posledních dvou kusů oblečení. My s Pepou to nechceme lámat přes koleno a podrobíme se. Pak se většinou rozejdeme do svých pokojů, kde se věnujeme svým partnerkám, neboť jsme mladí a chutná nám to vždy a všude. A svlékací mariáš nás vždy řádně rozparádí. Nevím proč, ale holky jsou většinou svlečené dřív než my.

Jana má 25 let, má hezkou tvář, drobnou postavu s vyvinutým poprsím, štíhlým pasem a větším zadečkem. Katka je o 3 roky mladší a je velmi sebevědomá mladá žena. Je o hlavu vyšší než Jana, má velké pevné prsa, pěkný, pevný zadek a štíhlé nohy. Je velice hyper aktivní a do všeho jde bezhlavě a bez rozmyšlení. Neustále vymýšlela nějaké pravidla a paličatě trvala na jejich dodržení.

. Včera jsme se s Pepou domluvili a v podstatě jsme my dva hráli celé odpoledne nahatí – Katka nevěřila, že to uděláme, když však měla sundat podprsenku ona, hra skončila a šlo se na pokoje. Milování bylo nádherné, Janu naše nahaté pobíhání řádně rozhajcovalo. Přiznala se, že kdyby měla sundat prádlo ona, asi by to udělala.

Ve středu jsem po snídani nachystal karty – opět pršelo. Sedli jsme si ke stolu, dali si po skleničce, já jsem rozdal karty a Jana rozdělila peníze. Pauzírující Katka pustila televizi. Dávali tam nějaký dokumentární pořad o středověkem školství a používání

rákosky, jako účinného výchovného prostředku. Katka najednou během hry prohodila: „Lidi, takhle to už nebaví, musíme zkusit něco, co tu hru oživí!“

„Jsem pro každou špatnost, ale nic mě nenapadá“ odvětil Pepa na půl úst.

„A co kdybychom, hráli takovou otužovaní hru. " říká Katka, zřejmě inspirovaná probíhajícím pořadem v televizi. Budeme hrát karty o trest Mám teď na mysli tělesný trest – jakým je nasekání na holou, výprask páskem a rákoskou, Ten co prohraje pět korun dostane 25 ran rákoskou na holou prdel. To je podle mne nejúčinnější trest. Při bití na holou zadnici nemůže na rozdíl od facky dojít k trvalým následkům, protože je zároveň je vidět, jak je zadek zbarvený, aby nedošlo ke zbytečnému poranění kůže.

„Jak chceš hrát o výprask na holou prdel, když nechceš ani ukázat kozy!“zeptal jsem se, abych si do Katky rýpnul a rozvinul zajímavou debatu.

„A jak si to vlastně představuješ?“ zeptala se Jana.

„No, ten co prohraje svých pět korun, sundá kalhoty a a ten kdo bude mít nejvíc peněz, mu vyplatí 25 rákoskou. “ rozvíjela Katka

„Jestli chceš dostat na holou, musíš sundat mnohem víc, než kalhoty“ řekl významně Pepa.

„Nevím, kdo tady včera pobíhal nahatý“ vyjela na Pepu Katka, povzbuzená včerejší hrou.

„A kde bys ten výprask chtěla dostat? To tě mám honit s rákoskou v ruce po lese?“se zeptala Jana.

Katka :“Proč mluvíš o mě?To platí pro každého!“

„Ty se vždycky vykrucuješ! A tys to vymyslela, tak mysli především na svůj zadek!“přidal jsem do fóra

„No dobře, takže přineseme z venku kozu a prohraný se o ní ohne. “nevzdávala se Katka

To je jedno kde a jak tě zmlátíme, ale jak nám zaručíš, že když bude řada na tobě, že zas necukneš, jako vždy“ vyjádřila obavu Jana.

„Já přísahám, že tentokrát určitě neuhnu, i kdybych měla dostat třikrát po sobě jenom já. “ Na Katce bylo vidět, že se do toho tématu tak vžila, že ho chce prosadit, za každou cenu.

„Katko 25 ranách na holou prdel budeš určitě nepoužitelná pro zbytek dovolené, pro jakoukoliv činnost a to určitě nikdo z nás nechce. “vyjádřil obavu Pepa.

„Nemyslíš, že přeháníš?A o mně se nestarej, už se těším až ti rákoskou zmaluji prdel!“gradovala Katka

„A proč chceš tedy čekat, až na prohraného búra! Já tě ráda zmlátím po každé hře!“s úsměvem prohodila Jana. “Mimochodem, kde chceš sehnat rákosku?“

„Tak tě budu bít řemenem!“ opáčila Katka

„A co kdyby si každý sám nachystal nástroj, kterým chce být bit? zeptal jsem se.

„A ty si přineseš plyšového medvídka, že!!!!!!!!!“ vyjela na mě Katka.

„Medvídka? dobrý nápad! Už se ale těším, až tě nafilmujeme jak řveš, až tě bude Jana vyplácet“opáčil jsem. „Pustíme tři kamery ze všech stran!“

„Žádné kamery, žádné focení, “ řekla ostře Jana, ale souhlasím s Pepou, že není účelem hry si vzájemně ublížit, ale oživit naši oblíbenou hru.

„Na kolejích jsme jednou odpoledne hráli mariáš – měli jsme hodinu čas mezi přednáškami – a ten co vyhrál, dal každému poraženému třemi kartami po uchu“. Rozvíjel Pepa

„Třemi kartami po uchu! To by jsi z toho vyšel levně!Já tě chci zmlátit na holou!“trvala na svém Katka. „To je lepší, než sundávat podprsenku a ukazovat všem kozy!!“

„Tak tomu tedy určitě neujdeš a ještě ti rozsekám zadek!“ s úsměvem prohodila Jana - inu sestry jsou sestry.

„Už to mám!“ Katka najednou prudce vyskočila a hnala se ven. Vrátila se za chviličku a v ruce držela Pepovou velikonoční pomlázku z osmi prutů, asi metr dlouhou, kterou holky v pondělí vyplácel. „Aspoň chlapi poznáte jak to bolí. “

Odsunul jsem tedy karty, vytáhl notebook a pravil jsem. “Hra o výprask je něco úplně jiného, než nezávazný svlékací mariáš!Musíme přesně a písemně a předem jasně stanovit pravidla karetní hry, trestní řád – to je kolik a za co, a přesná pravidla pro vykonávání trestů – to je kde, jak a čím. “Počítal jsem s tím, že když nasadím takový oficiální tón, že Katka přestane vymýšlet a budeme konečně hrát osvědčený mariáš. „Tyto protokoly pak všichni podepíšeme a tajným hlasováním schválíme!“

„Proč tajným“ divila se Katka. „Aby potom nemohl nikdo nikomu nic vyčítat, že on to nechtěl“ odpověděl jsem jí.

Následující celé dopoledne jsme dobře bavili utvářením pravidel všeho. Byly sepsány a pravidla hry – hlavně ceny a trestný řád a nakonec Pravidla pro udílení výprasků.

Pravidla hry:

Hra0, 10
sedma0, 40
tichá sedma0, 20
hra červená0, 40
sedma červená0, 80
sto0, 80
sto a sedma1, 20
sto červených1, 60
sto a sedma červených2, 40
betl0, 50
durch1, 00
Navýšení hry: 
flekx2
rex4
tutix8
botu, frutix16
tichá stox2

Hraje se vše, neflekovaná hra má hodnotu 0, 10 Kč

Hlášená stovka musí být uhraná s první hláškou, do výpočtu se však v případě výhry počítají všechny. Pří neuhrané stovce se však počítá jen první hláška. Flekování betla, durcha a hlášených stovek provádí každý sám za sebe.

Jiné navyšování hry není povolené.

Ustanovení o renoncích:
Renoncem je:
1. nesprávné rozdání karet 2 Kč všem a po jedné ráně od všech
2. nepřiznání barvy
3. nepřebití nižší karty
4. nesprávný počet karet v talonu
5. eso nebo desítka v talonu (vyjma betla a durcha) 10 Kč

Další řešení renonců:
1. Strana, která udělala uznaný renonc (vyjma bod1), okamžikem uznání vše prohrála.
2. Renonce se nedohrávají.
3. Výpočet hory se provádí na maximum vyflekované hry.
5. Hráč, který se dopustil renoncu platí i za svého spoluhráče ve hře a přijímá za něj trest
6. Je-li hráč, který se dopustil renoncu sám, zdvojnásobí se mu trest.
7. Poškozený spoluhráč hráče, který se dopustil renoncu, vyplatí provinilci 2 rány navíc.
8. Při špatném rozdání karet zaplatí rozdávající oběma spoluhráčům po koruně a rozdá znovu. Po skončení hry dostane od každého hráče (i pauzírujícího – neboť ten je zdržen) po jedné ráně, bez ohledu na výsledek hry. Poté dojde k vyplacení hry dle stanoveného pořadí hry.
9. Na renonc může upozornit i pauzírující hráč.

Trestný a hrací řád:
1. Hráči si vylosují pořadí – kartami – velká dává. Po levé ruce bude mít hráče s druhou největší kartou, ten bude volit. Hráč s nejmenší kartou bude pauzírovat.
2. Po každém kole se vyhodnotí hra a vyplatí se peníze. Prohraje-li někdo svých 5 korun, odevzdá 1kus oblečení. (to jsem proti Katce prosadil já!)
3. Po každém kole se vyhodnotí trest – prohraná částka v korunách se zaokrouhlí nahoru a tím udá počet ran. TJ. – 0, 20-1, 00=1 rána, 1, 10 – 2, 0=2rány adt. Po každém kole dojde tedy k vyplacení minimálně dvou ran!
4. Výherce(ci) vyplácí poražené(ho)(nou)! – je-li výherce sám, potrestá dvě poražené osoby jejich počtem ran každou zvlášť.
5. Je-li poražený sám, dostane od každého z výherců jednu polovinu trestu.
6. Poslední trestaný hráč v každém kole pauzíruje a hráč po pauze sedá na jeho místo a rozdává.
7. O veškerých změnách musí rozhodnout tajné hlasování.
8. Ukončení celé denní hry rozhodne na výzvu některého z hráčů tajné hlasování.

Pravidla pro udílení výprasků:
1. Výprasky budou udíleny přes zadek a stehna.
2. Trestající vykoná trest výpraskem nástrojem určeným před zahájením hry.
3. Tento nástroj bude během hry ležet na stole a všichni na něj musí vidět.
4. Trestaná osoba je povinna do pěti minut po ukončení hracího kola (cigareta, záchod aj. ) obřadně odstranit část oděvů dle pravidel hry, zaujmout pozici určenou k výprasku a o určený výprask poprosit
5. Jsou – li trestaní dva pak má přednost ten, kdo měl více v talonu, případně losem – menší má přednost.
6. Výprask o vyšším počtu ran, je možné rozdělit do více sekvencí s přestávkou
7. Počet ran je možné snížit vykoupením svlečením 1 a více kusů oblečení – 1kus= 5 ran. Minimální počet ran po vykoupení – 1 zůstává. (již ve středověku se mohli bohatí provinilci od výprasku vyplatit)
8. Trestaná osoba je povinna sama si počítat rány
9. Po ukončení trestu je trestaná osoba povinna trestajícímu za výprask poděkovat a uklidit nástroj na místo.
10. Pro dnešní hru je určeno široké křeslo v obýváku. Trestaná osoba se ohne ze zadu přes opěradlo a chytí se madel a poprosí trestajícího o výprask.
11. Pro dnešní hru je nástrojem pro udílení výprasku určena Pepova pomlázka.
12. Odhalí-li si trestaná osoba při zaujímání polohy k trestu svou prdel a zřetelně řekne chci na holou, trest se mu sníží na polovinu, min. 1 rána zůstává. Je-li trestaná osoba již průběhem hry nahá, tato možnost zaniká. (Prosadila Katka)
13. NIC NELZE VYNUCOVET NÁSILÍM. VŠE SE VYKONÁ NA ZÁKLADĚ DOBROVOLNOSTI A VŮLE KAŽDÉHO HRÁČE. Je věcí ctí každého, aby se podrobil sjednaným pravidlům hry. NIKDO NEBUDE NIKDY NIKOMU NIC VYČÍTAT.

Tajným hlasováním pomocí kuliček a tmavé sklenice jsme vše nakonec schválili a po obědě jsme mohli začít hrát. Katka měla velmi dobrou náladu, protože se jí podařilo prosadit výpraskanou hru. Všichni jsme ji dávali jasně najevo, že uděláme vše proto, aby byla bita jako první a pořádně. Počítali jsme s tím, že Katka jako vždy ucukne pak hra skončí. Upřímně však musím přiznat, že mě myšlenka na tuto hru a její příprava dost vzrušovala. Během přípravy oběda jsem se setkal s Janou sám v kuchyni a zeptal se jí co na tu hru říká.

„Docela mě to vzrušuje a těším se, ale nevěřím, že se Katka svlíkne a nechá se zmlátit. Na to ji dobře znám!“

Katka vešla do kuchyně a spustí: „Já jsem tě slyšela sestřičko, o mě se neboj. Ale na tobě si zgustnu!!!

Nutno přiznat, že oběd proběhl celkem rychle. Všichni jsme bohatě diskutovali a těšili se na novou hru.

Po obědě jsme zatopili v kamnech, bylo chladno. Pak jsme dali doprostřed obýváků stará velké křeslo. Katka přes něj přehodila čisté prostěradlo se slovy „přece si nebudu lehat nahá do toho stoletého prachu“. Katka byla celkově jakoby v tranzu. Holky uklidily stůl po obědě. Hrát se bude v kuchyni, trestat v obýváku. Pepa nachystal karty, Jana rozdělila drobné, já jsem nachystal víno a Katka položila na stůl významně Pepovu pomlázku. Mohli jsme začít.

Katka začala losovat. Sejmula a otočila karty – měla červeného krále. Pepa měl křížovou dámu, Jana kulovou desítku a já jen sedmu zelenou. Rozdávat tedy začala Katka a Pepa volil. Sedli si ke stolu, já jsem pauzíroval a s napětím pozoroval následující děj. Katka s chvějícími rukama zamíchala karty a nabídla Janě k přeložení. Pak rozdala karty dle pravidel. Ještě si však nestačila srovnat karty, když Jana vítězně prohlásila „ mám jenom devět karet“.

Katka zčervenala „to musely být slepené karty“

„Víš co to znamená, že? A nezdržuj a rozdej znovu. “

„A já měl takové dobré karty. “ posteskl si Pepa.

Katka dala Pepovi i Janě po koruně a rozdala znovu. Suverénnost z jejího chování se však vytratila, asi začala uvědomovat co ji čeká a patrně začala přemýšlet jak s tím vyjebat. Podruhé rozdala bobře. Barvu měli všichni dobrou.

Pak Pepa vyhlásil „červené“

Jana se podívala na Katku a řekla „flek“

Katka mlčela a Pepa dodal „Re!“

Jana se znovu podívala na Katku a řekla „tuti“

„Mě nenasereš sestřičko, nezapomeň, že hrajeme spolu a tím pádem ohrožuješ i svůj zadek“

Pepa se podíval na Katku a řekl „fruti“. Předpokládal, jak mi potom později řekl, že Katka vše jako obvykle zruší, když uslyší výpočet ran prvního výprasku. Podle svých karet věděl, že stovku hlásit nemůže, ale že budou bity holky, věděl určitě. A předpokládal, že to ví dobře i Jana s Katkou.

Jana se opět podívala významně na Katku a řekla se škodolibou radostí v hlase „sedma proti“

„Neboj se, já ti to taky spočítám sestřičko!“ vyjela na ni Katka, která pochopila oč Janě asi jde. Ale už se tak nesmála.

„Flek na sedmu proti a jedu, jo?“ohlásil Pepa a Jana přikývla.

Pepa vyjel zelenou hláškou, Jana přebila esem a Katka přidala desítku. Jana vyjela kulovým esem Katka přihodila osmičku a Pepa kulovou hlášku. Jana tedy vyjela kulovou desítkou. Katka ji přebila trumfovou osmičkou a Pepa přidal krále. Jana vynesla žaludské eso, Pepa přebil trumfovým klukem, Jana přihodila desítku. Katka se na ni vyčítavě podívala, ale nic už neřekla. Načež Pepa vysázel karty na stůl: „Trumf eso, trumf 10 trumfových 40, zelený král, červený král. Vše za mnou. “

Nastalo hrobové ticho, vše bylo jasné, nebylo co dodat. Pepa spočítal své uhrané karty „50 a 80 v hláškách, to je 130“.

„Já mám 30“ hlásila s úsměvem Jana. Katka měla tedy pouze 10.

Pepa začal vážným hlasem počítat peněžní vyhodnocení hry „Tak to máme flek = 0, 20, re = 0, 40, tuti = 0, 80, fruti = 1, 60, tichá 100= 3, 20, v červených = 6, 40. Dále pak hlášená sedma v červených proti = 0, 80 s flekem = 1, 60. To máme tedy celkem 8 Kč od každé z vás. Souhlasí?“ Obě dívky přikývly.

„Takže Jana přesáhla násobek 5 Kč jednou, odevzdá tedy 1 kus oblečení a dostane ode mě 8 ran. Při výprasku má přednost a dostane za hru jako první. Souhlasí?“ Pokračoval dál Pepa ve výpočtu. „Souhlasí, “přikývla Jana „ale nezapomeň na ty špatně rozdané karty“.

„Nestarej se“odsekla Katka, které ztuhl úsměv a bylo na ní vidět, že usilovně přemýšlí.

„Takže Katka prohrála 8 Kč + 2Kč = 10Kč = 2 ks oblečení. Dostane tedy po jedné ráně od každého z nás za špatně rozdané karty. Pak uvolní místo Janě. Ta odevzdá obřadně1 kus oblečení a zaujme polohu k trestu 8 ran pomlázkou. Jak skončím s Janou nastoupí opět Katka, odevzdá obřadně 2 kusy oblečení, podá mi pomlázku a v patřičné poloze mě pěkně poprosí o svých 8 ran. Po každé exekuci bude 15 minutová přestávka na cigaretu a uklidnění. Po skončení exekuce Karel rozdělí opět peníze a rozdá karty. Protože pauzírovat bude Katka, volit budu opět já. Je to tak správně Katko?“ dokončil výpočet Pepa.

„Jo!“řekla nasraně Katka, vzala cigarety a pomlázku a vyběhla s chaty ven.

„Trošku jsi to přehnala, s tím licitováním, ne?“Zeptal jsem se Jany „kdyby ses necukala, bylo by to po 0, 80 h a po jedné ráně. A to buď ráda, že nehrajeme nad sto, to by to bylo 52, 8 Kč. I tak bude Pepu bolet ruka. “

„Neboj se, Katka za chvíli přijde, řekne že jsme pitomci a maximálně si sundá ponožky a tu pomlázku už teď seká na kousky, takže ze dvě hodiny se budeme milovat v pokojíčku. “ Řekla Jana. Pepa se jen usmál, „máš asi pravdu“ a zapálil si cigaretu.

Náhle vběhla do kuchyně Katka. „To se vám to na mně domlouvá, když tu nejsem, co!!!!???“ zahulákala a z pomlázkou v ruce zmizela v obýváku. Udiveně jsme se na sebe podívali. „Neboj já to vydržím“, řekla tiše Jana Pepovi, „ale na ní si pak dej záležet“.

„Jak dlouho na vás budu čekat?“ozvalo se náhle z obýváku. Vešli jsme tedy do obýváků. Tam stála Katka s pomlázkou v ruce a podávala mi ji se slovy „ jdeme na to srabe“. Byla celá červená, rozechvělá, avšak s pevným pohledem a plným odhodlaní dotáhnout vše dokonce. Vždyť si to sama vymyslela.

„První je na řadě Pepa“ řekl jsem a podal mu pomlázku. „Předpokládali jsme však, že od toho utečeš, jako obvykle.

Katka se na mě s úšklebkem podívala, beze slov se přehnula přes vysoké opěradlo křesla, chytila se obou madel a pro zvýšení stability opět lehce roztáhla nohy. Tím perfektně vystrčila své pozadí a řekla: „Prosím, tě Pepo, ztrestej mě řádně za to, že jsem ti špatně rozdala karty. “

„Já ji chci vidět do tváře“, řekla Jana a rychle přinesla zrcadlo, která postavila před Katku.

Pepa se mezitím přichystal k ráně. Přiložil Katce pomlázku na prdel a naposledy se zeptal “Nerozmyslíš si to?Zaručuji, že se ti nikdo nebude smát. “

„Nerozmyslím a dělej, ta poloha není moc pohodlná. “!

„Jak chceš“ řekl Pepa rozmáchl se nahoru za sebe a pak -*Lusk!*, první švihnutí dopadlo na svůj cíl. Byl to tvrdý úder, který donutil Katku k ostrému výkřiku.

„Jaaááúú to bolí“Katka vyskočila z křesla a začala Pepovi nadávat, jak ses mohl opovážit mě tak praštit! – víš, jak strašně to pálí?!!??

„Tys to chtěla, já tě varoval, jestli chceš tak končíme !!!“ řekl Pepa klidným, ale přísným hlasem. „a nehraj nám tu divadlo! Tak co končíme?“

„Ne“ řekla Katka a pokračovala „jedna, děkuji ti Pepo, za tvůj trest“Vzala mu pomlázku z ruky a beze slov ji podala Janě.

„To je dobře, že víš, co je tvoje základní povinnost“ řekl, jsem.

Katka se znovu přehnula přes vysoké opěradlo křesla, chytila se madel a opět lehce roztáhla nohy a řekla „Prosím, tě Jano, ztrestej mě řádně jednou ranou za to, že jsem ti špatně rozdala karty. “ a bylo vidět, jak zavřela oči.

Jana k ní přistoupila z druhé strany, než Pepa. Zvedla pomlázku a nechala ji prudce bez míření dopadnout dolů. Pomlázka zklouzla níž a tvrdě zasáhla Katku napříč stehny mezi spodním okrajem zadečku.

„Jaůů! jedna“ ozvala se Katka hlasitě, a zvedla se z křesla. Pak se ale ovládla a řekla“ „děkuji ti Jano, za tvůj trest“Vzala Janě pomlázku z ruky a beze slov mi ji podala. Znovu se přehnula přes vysoké opěradlo křesla, chytila se madel a roztáhla nohy. „Prosím, tě Karle, ztrestej mě řádně jednou ranou za to, že musíš čekat na hru, protože jsem špatně rozdala karty. “ a bylo jí vidět na tváři, že se dostává zpět do auforie, se kterou celé dopoledne připravovala tuto hru.

. Abych výprask neprodlužoval, rozmáchl jsem se a švihl. Bolestí zasykla, prudce sebou škubla a postavila se. "Jedna, děkuji ti Karle, za tvůj trest“ a vzala mu pomlázku z ruky a beze slov ji odnesla do kuchyně na stůl, kde si sedla a zapálila si cigaretu. “Než začnete s Janou, tak zavolejte, chci ji vidět do tváře. “řekla po chvíli vesele a napila se vína.

Chvíli jsme stáli v obýváku jak nás Katka nechala a mlčky se na sebe jenom dívali. Asi po minutě se vzpamatovala Jana, která srovnala prostěradlo na křesle a řekla tiše“ já vím, terazky je řada na mně. Jdu si zakouřit. “ Vzala cigarety a šla ven.

My s Pepou jsme si šli sednout ke Katce do kuchyně na skleničku. „Nesměj se, Katko, to horší tě ještě čeká. Osm ran od Pepy, tak to bude teda nářez. “řekl jsem věcně. „Neboj se, “ řekla Katka a bylo vidět, že jí něco napadlo.

Ze chvíli se vrátila Jana. “Musela jsem se vyčůrat, abych se u toho nepochcala“ řekla zapálila si cigaretu. V klidu ji vykouřila, napila se vína a řekla bez emocí: „Kačenko a pánové jdeme na to. Vstala, vzala do ruky pomlázku a vykročila do obýváku. Šli jsme tady s ní. Jana pustila CD přehrávač, počkala až budeme všichni v obýváku, postavila se doprostřed ke křeslu a podala Pepovi pomlázku. Všichni tři jsme mlčky stáli a čekali co bude Jana dělat. Dokonce i Katka byla potichu a napjatě čekala. Musím se přiznat, že mě to začalo vzrušovat.

Jana se začala vlnit do rytmu hudby a po chvilce tančení si začala rozepínat lehký pletený svetřík. Pomalu, nespěchala. Po dvou minutách pomalé rozepínání měla rozepnuto. Stáhla si svetřík z ramen, postavila se čelem před oba chlapy a prudce vypnula proti nim své velké pevné prsa s rukama dozadu, takže svetřík pozvolna sklouzl na zem. I přes košili a podprsenku jsme jasně viděli jak jí trčí bradavky. Jana se chvíli kochala pohledem na dva nadržené samce, kteří nemohli odtrhnout oči z její košile, otočila se a přistoupila ke křeslu.

„Jen se z ní neposerte“ ozvala se Katka, která se žárlivě dívala na Pepu jak zírá na Janiny nádherné knoflíky. „drž hubu Katko, však tebe to taky ještě čeká. Uvidíme, jak se budeš vykrucovat.

Po chvilce přemýšlení se Jana otočila „ žádám o snížení trestu odevzdáním dalšího kusu oblečení. “ Řekla hlasitě. „Je to podle pravidel, “odpověděl Pepa. “ jeden kus oblečení je pět ran, zbudou ti tedy jen tři. Jana udělala krok vpřed a teď už bez vlnění si pomalu rozepnula košili, svlékla ji a hodila na gauč. Měla na sobě nádhernou aprikotovou podprsenkou ze saténu a hedvábí. Bradavky jí trčely jako knoflíky od rádia. Pomalu se otočila, vypnula CD přehrávač a přistoupila ke křeslu. Pomalu se přehnula přes vysoké opěradlo, chytila se madel a roztáhla nohy „Pepo, prosím tě, vyplať mi můj zasloužený trest – tři rány pomlázkou a zavřela oči. “

„Jano, jde o celistvý trest třech ran rychle za sebou, takže se můžeš zvednout a po třetí ráně, jasné?!“zavelel Pepa a připravil se k ráně. Jana měla zavřené oči a tak nevěděla v kterou chvíli přiletí rána. Pepa se rozmáchl a švihl. Janě projela zadečkem ostrá bolest “Aůůůůů, ”zaječela a rychle dodala „jedna“. Druhá rána dopadla vzápětí, a reakce na ni byly ještě prudší. “ Jáááááááá”, ječela Jana „dvě“ a otevřela oči „Au, Aúúú!“ při třetí dopadlé ráně už bylo o poznání hlasitější. Jana vyskočila a třela si rukama svou prdýlku. „Děkuji ti Pepo, za to, že jsi mě poctivě vyplatil. “ vzala Pepovi pomlázku z ruky a kulhavě ji odnesla do kuchyně na stůl. Opatrně si sedla a zapálil si cigaretu. Bradavky se jí schovaly. Třela si zadek a těžce oddychovala.

„Dvacet minut pauzy, bolí mě ruka“ Řekl Pepa a zapálil si cigaretu. „Povoleno je 15 minut, “ řekla Katka a opět vyběhla ven. Po chvíli se vrátila a položila na stůl 4 kožené řemínky. „Budete mě muset přivázat, jinak vám uteču. A včil se jdu vyčůrat“ Sdělila nám Katka a odběhla na záchod. Podívali jsme se na sebe a přiťukli jsme si skleničkama. Všichni tři jsme s napětím očekávali, co bude. Katka přišla a vesele zvolala. “Jdeme na to srabi“ Vzala pomlázku a šla do obýváku pustit CD přehrávač.

Vešli jsme do obýváku a zavřeli dveře. Pepa přiložil do kamen a sedl si k nám na gauč. Katka podala Pepovi pomlázku a postavila se doprostřed. „Mám povinnost odevzdat dva kusy oblečení, že?!“ Nečekala na odpověď a začala si stahovat svetřík vrchem přes hlavu. „Nespěchej“ ozval se Pepa. Taky ji přes halenku a podprsenku jasně trčely bradavky. Zejména když měla ruce nahoře. Stejným způsobem si sundala i halenku. Dychtivě jsme pozorovali její bílou skoro průhlednou podprsenku.

Chvíli stála bez hnutí s vypnutýma prsama a dívala se na nás jak ji pozorujem. Přitom jí ještě víc ztvrdly bradavky. Podíval jsem se na Janu, měla je tvrdé taky. Pak se šibalsky podívala na Pepu „ mám dostat osm ran, že?“ Pepa kývl. „Chci dostat na holou prdel!“

„To jsou čtyři rány dolů“řekl Pepa.

„A teď odevzdám další kus oblečení a je po trestu !!“ Vítězně prohlásila Katka a začala si rozepínat kalhoty.

„To je velice zajímavé vysvětlení pravidel“ zarazil jsem ji. “Zapomněla jsi však na pravidlo minimální jedné rány. Odevzdej jeden díl oblečení a příprav se na jednu ránu na holou svoji prdel. Zase jsi s náma chtěla vydrbat! A než si svlékneš další kus oblečení, nezapomeň že hra bude ještě pokračovat!“

Katce ztvrdl úsměv na rtech. Dlouze přemýšlela pak si šáhla dozadu a sundala si podprsenkou. Oba dva jsme se s obdivem dívali na její velké nádherné prsy. Po dlouhých dvou minutách těžkého oddychování, se Katka otočila a přistoupila ke křeslu. Stáhla si džíny a kalhotky těsně pod prdel, pomalu se přehnula přes vysoké opěradlo, chytila se madel a řekla „přivažte mě prosím!“. Vzal jsem dva řemínky a připevnil Katce ruce k madlům křesla. Přitom jsem pozoroval, jak se její nádherné kozy chvějí. Bradavky měla nalité k prasknutí.

Pepa se mezitím snažil přivázat její nohy ke křeslu. Musel jí stáhnout džíny a kalhotky úplně. Lehce jí roztáhl nohy a přivázal Tím vystrčila a rozevřela své perfektní pozadí. Pro všechny okolo se tak naskytl skvělý pohled na nádherné polokoule, se třemi jasně červenými pruhy z prvního trestu. „Pepo, prosím tě, vyplať mi můj zasloužený trest!“ ozvalo se z křesla.

Pepa k ní přistoupil a začal ji hladit po prdeli, sem tam zajel prstem do skulinky a řekl „není škoda bít takovou nádheru? Víš co, my tě teď s Karlem párkrát postupně vymrdáme a bude to. “

“Nééééé, ”zaječela Katka a vzepjala se v poutech.

Jak chceš řekl Pepa a přiložil pomlázku na vršek vyčkávajícího zadečku a s potěšením zaregistroval. Jak se Katka zachvěla už při pouhém dotyku pomlázky. Rozmáchl se nahoru za sebe a pak -prásk švihnutí dopadlo na svůj cíl a Katce projela zadečkem ostrá bolest.

“JAůaůaůaůaů, ”zaječela Katka. Byl to tvrdý úder, její zadeček se nevyhnutelně stáhnul a rozvlnil. Katka se vzepjala a padla. Byla tak zkoprnělá, že zůstala ležet bez hnutí. Rychle jsme ji odpoutali. Katka se pomalu zvedla a s bolestným sykáním si oblékla kalhotky. Džíny nechala ležet na zemi. Otočila se na nás. „Děkuji ti Pepo“řekla krátce. Byla celá červená a bradavky měla nalité k prasknutí. Podívala se na Pepu a uviděla jeho hrbol na teplácích. Vzala mu pomlázku a se slovy „mrd pauza, za hodinu pokračujeme“ ho táhla do pokoje.

Podíval jsem se na Janu. Ta bez slova ke mně přistoupila a políbila mě. Byla hrozně vzrušená. Přitáhla mě ke křeslu a vtlačila mě do něj. Stáhla si džíny a vlhké spodní kalhotky. Klekla si na všechny čtyři a rychle mi stáhla kalhoty i trenky. Pohladila můj vztyčený kyj vstala a sedla si obkročmo na mě. Doslova se na mně napíchla a začla vrnět. Pak mi teprve rozepnula košili a já ji sundal podprsenku. Udělala čtyři pohyby a už to do ní stříkalo. Začala mě vášnivě líbat. Péro mi stát nepřestalo. Po chvilce se začla Jana znovu pomalu pohybovat. Péro jsem měl stále napnuté a hlubko zaražené. Jana pohyby zrychlovala a z hlasitým sténáním se dopracovala k mohutné křeči orgasmu. Zařvala a schoulila se mi k nohám. Uviděla moje sále trčící péro. Klekla si přede mě a pusou ho přivedla k mohutnému výstřiky. Měla sperma mezi očima, podnosem v uchu i na kozách.

Utírala se do prostěradla a dodala. “Ta Katka tu asi vytekla, ta plachta je mokrá, proto byla taká červená. “

Z hora bylo slyšet hlasitá hekání a sténání, tak jsme se přitulili nazí k sobě a spokojeně usnuli.

Bylo to nádherné odpoledne. 10 minut hry a pak dvě hodiny vzrušující exekuce s následnou totální mrdačkou.

Večer budem určitě pokračovat.

 

Pokračování: Karty na chalupě - Klára

Návrat do seznamu povídek