Kamarádka

Stalo se to jednou v pražském klubu Radost. Vyrazili jsme jako obvykle s partou v pátek večer zapařit. V Radosti byla nějaká zajímavá párty, proto jsem se rozhodli tentokrát pro tenhle klub. Bylo nás asi osm, což je takové to skalní jádro naší skupinky. Nemá cenu tu jmenovat všechny členy, nehrají v tomto příběhu velkou roli. Až na Šárku. Je to přítelkyně dalšího kamaráda Karla. Stáli jsme takhle u baru, povídali si s ostatními. Já jsem byl už dosti posilněn několika pivy a pár panáků taky padlo. Nevím, co mě to napadlo, stál jsem hned vedle Šárky a letmo jsem jí pohladil po zádech až k boku. Rychle se na mě podívala, v očích tázavý výraz se slovy: „Co to děláš?“

„Dotýkám se tě, ne“, odpověděl jsem s úsměvem.

„A proč to děláš?“, usmála se také.

„Protože se mi líbíš!“, překvapil jsem sám sebe.

Pravdou je, že Šárka je moc milá holka. Žádná kráska dle vzoru vychrtlých modelek, spíše pomenší, štíhlá, malá prsa, zato pěkný kulatý zadeček, přesně tak akorát k její postavě. Delší vlasy hnědé barvy roubí velice hezký dívčí obličej. Mladší o rok než já, tedy 23 let.

Ještě více se usmála. „No jo, ale já mám Karla, vždyť to víš.“

„Jasně že to vím, ale nemůžu si pomoct.“

Nic jsem od toho neočekával, bylo to spíše takové poblouznění způsobené alkoholem a kouzlem okamžiku.

„Nemůžu říct, že by mi to bylo nepříjemné, to ne, ale nechci být Karlovi nevěrná.“

To mě docela překvapilo.

„Já tě k ničemu nutit nebudu, vždyť Karel je můj dobrý kamarád.“

Tohle byl takový nevinný začátek, kterým to asi mělo skončit. Ale něco se změnilo. Vždycky když jsme takhle někde s partičkou seděli, nenápadně jsme po sobě pokukovali, báli se, aby si toho nikdo další nevšiml. Když byla příležitost, šli jsme spolu tancovat, dívali jsem se při tom jeden druhému do očí, říkali si hezké věci. Jednou jsem jí pozval na oběd. Bylo to moc příjemné, výborně jsme si rozuměli a padla i nějaká ta pusa. Shodli jsme se, že si to musíme zopakovat. Já jsem v té době nikoho neměl, takže mi to nevadilo. Trápilo mě svědomí vůči Karlovi, ale nemohl jsme si opravdu pomoci. Ta holka mě moc přitahovala.

Občas jsem se takhle scházeli, líbali se, ale k ničemu jinému zatím nedošlo.

Až jednou jsme byli u kamaráda na chatě, dost jsme pili, všichni postupně odpadávali až jsme zůstali jen já a Šárka. Přesunul jsem se vedle ní na lavici, objal jsem ji a začal něžně líbat. Postupně jsem se jí druhou rukou začal dotýkat. Předpokládal jsem, že se bude bránit, vždycky větší intimnosti odmítala, ale tentokrát mou ruku nezastavila. Pomalu jsem jí pronikal pod tričko, dotkl se holého bříška a postupoval nahoru. Brzy jsem narazil na malé prso, které jsem uchopil a lehce promnul. Prsty jsem začal masírovat rychle tuhnoucí bradavku. Z pusy se jí vydral první lehký sten. Postupně jsem přešel k druhé bradavce, aby jí to nebylo líto. Zdálo se, že se to i Šárce líbí čím dál tím více. Chtěl jsem jí tričko celé vysvléci. To mi však zatrhla: „Co když se někdo vzbudí a uvidí nás tu?“

„Tak se půjdeme projít.“

Byla vlahá noc, šli jsme ruku v ruce, ale ne moc daleko. Zastavili jsme se na blízkém paloučku a začali se zase líbat. Postupně jsem si lehli do chladivé trávy a mé ruce putovali zpět pod tričko. Šárka se viditelně uvolnila, dech se zrychlil a vzdechy zesílily. Nehodlal jsem však zůstat jen v těchto partiích. Měla na sobě obtažené sportovní tepláky, začal jsem jí osahávat štíhlá stehna, postupně přecházel od kolen přes vnitřní strany stehen až k její mušličce. Lehce jsem se jí dotknul. Ani teď neucukla, naopak mírně roztáhla nohy, což byl pro mě pokyn ke zvýšení úsilí. Přes tepláky jsem jí masíroval kundičku a líbal její hebké rtíčky tak, až jsem je téměř pokousal. Náhle jsem jí prudce zajel rukou pod tepláky a rovnou pod kalhotky. Asi jí ta náhlá změna trochu překvapila, protože přestala dýchat, ale když jsem se zase už něžně prodíral jejími jemnými chloupečky, opět se uvolnila a roztáhla nohy ještě více. Začal jsem prozkoumávat partie, které mi dosud zůstávaly skryty. Byla velmi vlhká proto mé prsty klouzaly po její mušličce lehoučce. Roztáhl jsem vnější pysky, abych pronikl ještě hlouběji, přejížděl jsem po malých pyscích nahoru a dolů, ty se postupně začaly zvětšovat. Šárka vzdychala čím dál tím více. Našel jsem po chvíli její knoflíček slasti a začal jej svižně masírovat. To jí přivedlo až téměř do extáze, dokonce mi naznačila, abych trochu zpomalil, asi to na ní bylo moc. Po chvíli jsem došel k názoru, že už je vlhká dost a začal jsem pomalu pronikat dvěma prsty do její dírečky. Šlo to překvapivě dobře, pronikl jsem dovnitř jako po másle a začal rukou v její štěrbince kmitat nahoru a dolů. Začala vzdychat pravidelněji, postupně zrychlovala, evidentně směřovala k orgasmu.

Najednou mě přestala líbat, podívala se na mě a řekla: „Ale ty jsi celý oblečený, to je nespravedlivé!“

Otočila mě tak, že jsem teď ležel na zádech já, položila se ke mně bokem. Vytáhla mi tričko a začala líbat moje bradavky. To byl pro mě balzám. Že provádím takové věci právě se Šárkou jsem si dosud pouze představoval. Postupovala níž a začala mi rozepínat džíny. Nejdříve pásek, pak knoflíky u kalhot. S posledním rozepnutým knoflíkem poklopce vyskočila její ruce naproti mírná boule na trenýrkách. Trochu mi kalhoty stáhla pod zadek, což jsem jí umožnil, že jsem se nadzvedl. Hladila mě po stále se zvětšující bouli, masírovala mi penis přes látku, což bylo taky velice příjemné. Pak pomalu začala pronikat pod trenýrky. Už jsem to nemohl vydržet, tak jsem jí pomohla stáhl si je sám. Svojí jemnou ručičkou držela můj naběhlý penis, prohlížela si ho.

„Ten je hezký!“, pronesla líbezným hláskem.

„Tak si s ním hraj“, odvětil jsem hlasem třesoucím se vzrušením.

Začala tedy přetahovat předkožku nahoru a dolů, při to mě opět začala líbat na ústa. Bylo to úžasné. Měla tak hebkou dlaň i prsty. Občas si pohrála s kulička a prstem sáhla ještě níže mezi mé nohy směrem k zadečku a trošku mi poškádlila řitní otvůrek. Jako by věděla, že si mi právě tohle líbí. Nechal jsem jí dělat co chce a užíval si to. Postupně jsem si začal uvědomovat, že jestli to takhle půjde dál, za chvíli se udělám, což jsem nechtěl.

„Chci tě!“, řekl jsem jí s významným pohledem.

Usmála se a neznatelně přikývla.

Do mě jako by vjel blesk. Přetočil jsem se na ní, roztáhl jí nohy a začal pronikat do její štěrbinky. Teď se mi zase úplně podala ona. Prudce jsem do ní zarážel svůj pyj, pořád jsem zrychloval, až jsem myslel, že už budu. Raději jsem ho vytáhl.

„Chci tě zezadu!“

„Ja taky!“

Otočila se ke mně zády, klekla si a udělala krásnou kočičku s prohnutým hřbetem a vystrčeným zadečkem. Mušličku měla rozevřenou jako bránu. Hned jsem tedy do ní vstoupil a začal opět prudce přirážet. Netrvalo dlouho a vystříkal jsem do ní plnou dávku. Pak jsme oba padli na bok a těžce oddechovali.

Takhle skončilo naše první intimní setkání. Postupem času jsem se takhle sešli několikrát a opravdu jsme si to užívali. Už jsem ani neměl špatné svědomí kvůli Karlovi a jí to taky zřejmě moc netrápilo.

Jednou jsme se měli sejít zase u mě doma, čekal jsem, ale ona nešla. Najednou zvonek a u dveří stála udýchaná Šárka.

„Máš hodinu zpoždění“, řekl jsem trochu nakvašeně.

Mile se usmála, čímž mě odzbrojila: „Promiň, musela jsem být déle v práci“.

Pak jsem se zase postupně líbali a svlékali až jsem leželi na pohovce úplně nazí. Masíroval jsem jí zadeček, čímž mě napadla myšlenka: „To zpoždění ti jen tak neprojde, dostaneš ode mě na zadeček“.

Ona se na mě tak zvláštně podívala a zašeptala: „Proč ne?“

To mě trochu udivilo, ale sednul jsem si a přehnul jí přes koleno. Vůbec se nebránila. Začal jsem jí vyplácet rukou, nejdřív mírně, pak tvrději. Nechtěl jsem to přehnat, šlo přeci o legraci. Ale ona jako by se jí to líbilo, zdálo se mi, že jsem zaslechl i nějaké vzdechy. Po chvíli jsem přestal a začal jsem se zaobírat intimnějšími partiemi což přešlo v obvyklé milování.

Ten výprask mi trochu vrtal hlavou, tak když už musela odejít jsem se zeptal: „Tobě se ten výprask líbil, viď?“

Sklopila oči a řekl: „Líbil.“ A dívala se pořád do země.

„Copak?“, zeptal jsem se. „Ty se stydíš?“

„Trochu ano, nechci, aby sis myslel, že jsem úchylná.“

„Úchylná? A proč? Počkej tobě se ten výprask opravdu moc líbil?“

Začalo mi svítat, ale bál jsem se pomyslet na to štěstí. Mě samotného výprasky děvčat moc vzrušovaly, ale pouze v představách. Nikdy jsem žádnou, které by se to líbilo nepotkal, ani ve snu by mě nenapadlo se na to některé zeptat. A teď tahle křehká bytost.

Začala mi vyprávět, že už od dětství se jí líbilo, když byl ve filmu někdo vyplácen nebo třeba vtipy od Neprakty, kde mnohdy chlape dívce maluje zadek na červeno prutem. Je to však její tajemství, nikdy doopravdy nedostala, od rodičů jen občas pohlavek. Snažila se to navrhnout Karlovi, ale ten řekl, že se snad zbláznila, že jí přece nebude mlátit.

„Tak co kdybychom to zkusili spolu? Budeme dělat vše postupně, jak se nám to bude oběma líbit. Až to bude moc, prostě toho necháme.“

Podívala se na mě celá červená v obličeji: „Moc ráda bych to zkusila, ale mám taky trochu strach. Ráda bych zkusila i výprask pravítkem nebo proutkem, ale to asi bude hodně bolet, co?“

„Víš co, tak já si pro tebe něco zajímavého připravím, až se příště sejdeme, ju?“

„Tak dobře….“

Pak jsme se rozloučili a mě už pracovala fantazie naplno.

Řekl jsem si, že si na příště připravím několik trestných nástrojů, aby bylo na výběr. V parku jsem natrhal pár lískových prutů různé délky, v květinářství koupil bambusovou hůlku na způsob rákosky, z kalhot vytáhl již nepoužívaný pásek, z linky vyndal vařečku a ze šuplíku pravítko. Tohle byla již dostatečná zásoba na pořádný nářez. Ale nechtěl jsem to přehnat.

Asi za týdne jsme se se Šárkou domluvili, že se opět můžeme vidět, zase u mě, což bylo ideální. Šárka opět přišla pozdě, asi o deset minut.

„No, to tedy pěkně začínáš, za každou promeškanou minutu jedna rána, rozumíš?“

Udiveně se na mě podívala. Ale hned pochopila, sklopila oči a jen špitla: „Ano.“

„Ták, máme tu od minule nějaké resty, přišla jsi pozdě o hodinu, ani ses neozvala telefonem, takže to máme za každou minutu jedna rána, tedy šedesát. Plus dnešních deset, to je sedmdesát. A za to, že ses ani neozvala dostaneš zvláštní překvapení.“

„Sedmdesát?! To je hrozně moc, to přece nemůžu vydržet!!“

„Jó, za všechno se v životě platí. A ty zaplatíš výpraskem!“, spiklenecky jsem na ní mrkl, aby věděla, že to je jen hra.

„Trest ti rozdělím mezi různé nástroje a části těla. Nedostaneš tedy jenom na zadeček, ale po celém těle. Mám tu dost nástrojů, abych tvůj nemravný chtíč plně uspokojil.“, a ukázal jsem na řadu připravených nástojů.

Viděl jsem v jejích očích děs, ale ani nepípla.

„Takže můžeme začít. Pro zahřátí dostaneš deset na zadek páskem a to přes kalhotky. Další část trestu ti vždy řeknu až po skončení předchozí části. Sundej si tedy džíny a stoupni si do pozoru!“

Pomalu si svlékala džíny až přede mnou stála v blůzce a kalhotkách. Všiml jsem si, že to jsou tanga. „Tak to sis nevybrala dobré spodní prádlo, takhle do budeš mít jako na holou. No tak se támhle přehni přes stůl a košili si vytáhni nad pas“

Pomalu se otočila k oknu a šla k psacímu stolu. Svůdně se přehnula a vystrčila na mě svou krásnou prdelku. Jen tenký proužek uprostřed zakrýval intimnější partie.

Vzal jsem do ruky pásek a stoupnul si za ní.

„Tak připravena?“

„Jo.“

Napřáhl jsem se a asi tak poloviční silu jí švihl doprostřed zadku.

„Au“, vykvikla pouze.

Rozhodl jsem se tedy přidat.

„Auuuuu, jauuuu, áááááá….“

Střídaly se její výkřiky, jak jsem pokračoval ve výprasku.

První část byla u konce.

Otočila se na mě. Byla rudá v obličeji, ale slzu neuronila.

„Jsi statečná. Jak se ti to líbilo?“

„Bolelo to, ale zase ne tak moc.“

„Cože?! No jak chceš! Tak tedy i kalhotky dolů, kleknout na postel na všechny čtyři a pořádně vyšpul zadeček. Dostaneš dvacet ran lískovým prutem přes zadek a stehna. Já ti ukážu!“

Vybral jsem jeden se silnějších prutů.

Krásně už klečela na posteli, otáčela na mě hlavu a dívala se na prut.

„Pořádně se prohni, ať vidím všechno. Hlavu na polštář, zadek co nejvíc do výšky. A v této poloze zůstaneš, nebo dostaneš přidáno!“

Napřáhl jsem se a dost velkou silou jí švihl, až to zasvištělo.

„Auuuuááááá, to štípe!!“

Ale ze své polohy neuhnula. Pokračoval jsem ve vyplácení. Sázel jsem jí jednu ránu za druhou různou intenzitou a na různá místa. Na zadečku jí začaly vystupovat rudé pruhy. Někdy křičela dost nahlas, jindy se mi zdálo, že vzdychá rozkoší.

Konečně padla dvacátá rána a ona se zhroutila na postel. Bylo toho na ní dost.

„Tak co, už je to lepší. Teď už to bolelo dostatečně?“

Otočila na mě tvář, která byla mokrá od slz a kývla hlavou.

„No, ale to ještě není konec! Další pokračování bude na úplně jinou část těla, aby si zadeček odpočinul. A to přes holá prsa! Dostaneš deset přes každé pravítkem.“

„To snad ne!!!! Pře prsa přece ne, co když mě zraníš?

„Ale nezraním, bude to jen pěkně štípat. Takže blůzku a podprdu dolů, stoupnout do pozoru, ruce za hlavu!“

Postupně mi odhalila má malá prsíčka, které dalších pár minut budou vystavena umělohmotného trestnému nástroji. Postavil jsem se k ní z boku. Pravítko jsem držel v jedné ruce a druhou jej napínal až se vymrštilo a s plesknutím dopadlo na dolní část bělostného ňadra.

„Jauvajs, to štípe, to nevydržím!!“

„Ale ano, a už je tu druhá.“ Plesk!

A další, a další, postupně jsem střídal jedno a druhé, občas trefil bradavku. Prsa měnila barvu z bílé na sytě červenou. Bradavky měla naběhlé, čím dál více mě lákalo se do nich trefovat.

„A poslední!!“ Pořádně jsem napnul pravítko, až téměř prasklo a plác, další červený proužek se objevil.

„Ruce můžeš dát dolů. A co tohle, bylo to podle tvého gusta?“

Trochu se na mě usmála zpod rozmazaných očí a hlesla: „Ano.“

„Tak to máme padesát, zbývá ještě dvacet. Teď dostaneš deset přes chodidla a to touto bambusovou hůlkou. Takže lehnout na postel na břicho a chodidla nahoru!“

Potěžkal jsem v ruce bambusovou hůlku. Byla tvrdá a ne příliš pružná. Musím s ní opatrně. Jednou rudou jsem jí uchopil nohy nad kotníky a držel je u sebe. Druhou jsem se napřáhl a trefil obě chodidla současně.

„Auuuuu, to je hodně nepříjemný!!“

„Ale účinný!“

A další rány jsem jí rozséval po jejích malých nožkách. Nedával jsem do úderů plnou sílu. Chodidla jsou hodně citlivá a potom by nemohla pořádně ani chodit.

Po desáté ráně jsem jí nohy pustil. Hned se otočila na záda a vyčítavě se na mě dívala.

„Tohle se mi tedy opravdu nelíbilo. Přes chodidla už mě nebij, to mě vůbec nevzrušuje!“

„Dobrá, zkusíme něco jiného. Obleč si teď kalhotky, abych ti neublížil.“

Tázavě se podívala, ale já čekal až se obleče.

„Tak a teď si lehneš na záda, zvedneš nohy a přitáhneš si je rukama až k hlavě. Takhle si je budeš držet a já ti vyplatím deset zbývajících ran lískovkou přes stehna!!“

Tentokrát neprotestovala. Lehla si na záda, švihem zvedla nohy až skoro za hlavu a ruce spojila ve výši kolen. Byla velice pohyblivá.

Vybral jsem tentokráte tenčí lískovku, aby to bylo pěkně cítit.

„Můžeš se mi při tom dívat do očí, jestli chceš“, usmál jsem se na ní.

A ruka mi stoupala do výše a pak prudce dolů. Rána dopadla na přechod mezi zadečkem stehny.

Vymrštila se a pustila si nohy

„Tak to ne! Takhle budeme přidávat!!! Musíš zůstat ve stejné pozici celou dobu! Poslední varování.“

Opět upravila pozici a následovala druhá, stejně intenzivní rána. A další. Švih!

Pěkně jsem jí maloval tenké proužky na stehýnka. Byla jako nějaký zvláštní druh zebry. Výskala u toho dost hlasitě, ale v pozici už vydržela.

„No vidíš, už to máš skoro za sebou.“, sdělil jsem jí po dopadu poslední rány. Hned pustila ruce a převalila se na bok. Na zadek a stehna si lehnout nemohla.

„Au au, to to pálí!!! Ještě že už je konec. Teď mám zase na dlouho vystaráno, než se mi ty šrámy zahojí. Nepřehnal jsi to trochu?“

„Počkej, to ještě není konec. Slíbené překvapení! Sundej si zase kalhotky a zaujmi stejnou polohu jako před chvílí. Jen nohy nedrž u sebe, ale co nejvíc je roztáhni! Ať mám hezký přístup k tvé mušličce. Dostaneš pět ran vařečkou právě přes tvou neposednou lulinu!“

„Cože?! To nemůžeš myslet vážně! Co když mi něco uděláš? To odmítám, to už je moc!“

„Neudělám! A nebudu s tebou diskutovat, okamžitě si lehni, gatě dolů a roztáhnout nohy!!“, zvýšil jsem hlas.

To zabralo. Neochotně srolovala svá tanga a lehla si na záda. Kolena u brady a já už viděl tu krásnou kytičku, z ní vykukují okvětní lístky orámovanou jemnými chloupečky.

Vzal jsem vařečku, byla to taková ta středně dlouhá. Chytil jsem jí nohy, aby se moc necukala a krátkým švihem jí pleskl přes kundičku.

Pěkně sebou zaškubala, ale spíše vzdychla. Trochu jsem přidal na intenzitě a druhá rána již měla hlasitější ohlas. Třetí jsem uštědřil stejnou intenzitou. Pak jsem se k ní natočil bokem, její nohy si opřel o svá záda a uvolněnou rukou roztáhl její pysky. Další dvě rány dopadly přímo na růžové masíčko. Byla úplně vlhká a s každou další ránou jako by z její dírky vytekla další šťávička.

„Tak a tohle už je úplně všechno. Máš to za sebou.“

Chvíli ležela na boku, rukou si držela pohlaví a odpočívala. Pak se zvedla a oznámila, že se jde osprchovat.

Čekal jsem až skončí. Bál jsem se, že jsem to opravdu přehnal a bude konec našeho vztahu. Ze sprchy se vrátila zase už usměvavá: „Děkuji ti za krásný zážitek. Možná to tak nevypadalo, ale fakt jsem si to užila. A víš co se mi líbilo nejvíc? To poslední, přes pipinu…..“

No a tak se spolu scházíme dále……

Návrat do seznamu povídek