Hrátky s kamarádkou

Jsme dvě kamarádky. Já se jmenuji Alena je mi 16 let a jsem blondýnka. Moje kamarádka se jmenuje Aneta je jí taky 16 let a je černovláska.

Jednoho dne jsem Anetě vyprávěla o svém zážitku, kdy jsem doma dostala výprask od svojí sestry, za to že jsem se válela v posteli obutá a neudělala jsem, co mi uložila.

Dostala jsem jich opravdu nepočítaně a to nemluvím o tom, že to bylo šťípavou rákoskou.

Svěřila jsem se Anetě také s tím jak jsem po výprasku onanovala a vzpomínala u toho na okamžiky poněkud zvláštní slasti, při výprasku prožité. Bylo tomu skutečně tak. Jsem masochistka.

Po tom co jsem skončila vyprávění, jsem u Anety zpozorovala jakýsi nepokoj. Po chvíli z ní vypadlo že i Aneta občas při onanii sní o tom vyzkoušet jaké to je dostat výprask. Domluvily jsme se že to vyzkoušíme spolu a smluvily jsme si onen čas na druhý den po škole.

Celý druhý den ve škole jsem byla nervózní a nemohla jsem se dočkat až se konečně sejdu s Anetou. Učení mi ten den obzvlášť nešlo a já dostala z matiky kouli. Konečně slyším zazvonění a o několik minut později už s Anetou míříme kousek za město k velkému rybníku, u něhož má Anetin táta rybářkou chatu. Aneta se mi mimojiné svěřila že je tak trochu fetišistka gumy a chtěla by dostat výprask právě gumovým páskem ustřiženým ze staré pneumatiky od traktoru, kterou včera našla v příkopě kousek prěd rybníkem. Onu pneumatiku jsme tam skutečně našly.

V chatě vzala nůžky a nastříhala tři kusy pásků asi tři centimetry silných a šedesát centimetrů dlouhých. Dva k pevnému spoutání rukou a nohou a třetí k bití. Jelikož bylo léto a v chatě dost teplo sundaly jsme si šaty a přemýšlely jak to provedeme. Aneta mi podala dlouhé gumové rybářské holínky svého táty a já se do nich nasoukala. Poté jejich horní část upnula ke koženému řemenu který jsem si zapnula kolem pasu. Takto jsem vyhlížela jako skutečná domina.

U jedné stěny se nacházel ve výši asi dvou metrů trámek a dole u podlahy konzole k připevnění radiátoru. Dohodly jsme se že první bude na řadě Aneta a tak jsem se ujala velení.

"Ke zdi !" Poroučím přísným hlasem a sleduji jak Aneta nejistým krokem přistupuje ke stěně.

"Ruce nahoru !" Rozkazuji dál a poté co Aneta poslechne pevně přivazuji mírně se chvějící ruce gumovým páskem k trámku. Následně provádím totéž s nohoma a vše velice pevně dotahuji.

Kousek poodstoupím a dívám se na Anetu připravenou k výprasku. Holý zadek se jí chvěje a Aneta se nemůže pohnout ani o centimetr.

Vezmu si do ruky třetí pásek, přistoupím k Anetě rozmáchnu se a švihnu ji přes zadek.

Pleskavý zvuk vystřídá Anetino zaskučení "Aůůůůůů.....". Na zadničce vyplašené Anety naskočí rudý pruh. Nečekám co na to Aneta řekne a švihnu ji podruhé. Znovu se chatou rozlehne pleskavý zvuk a následně nový Anetin výkřik.

"Né tak móóóc Prosííím" prosí Aneta skoro plačícím hlasem.

"Drž hubu, teď tu velím já" zakřičím na svou kamarádku.

Aneta už neprotestovala a já se rozmáchla potřetí.

Když jsem uštědřila Anetě asi pětadvacátou ránu prěstala jsem. Anetě se koulely po tvářích slzy jako hrachy a byl slyšet bědavý pláč. Zadek měla rudý jako pekelný oheň a také ji tak pálil, jak mi později řekla. Odpoutala jsem svoji kamarádku od stěny a ona kousek poodstoupila.

Chvíli koukala mlčky před sebe a nevěděla co má říct. Následně mi šeptem prozradila, že něco takového ještě nezažila. Jak jsme si ale vzápětí všimly byla mezi nohama úplně mokrá vzrušením. I ona měla ve svých snech pravdu. I ona byla masochistka.

To co se vzápětí stalo mě trochu šokovalo. Aneta se promněnila z masochistky v sadistku a ujala se velení pro změnu ona.

"Teď jsi na řadě ty" zakřičela tak výhrůžně, že jsem se jí úplně lekla.

"Boty dolů !" poroučí Aneta a čeká až si bude moci obléci naše provizorní roucho dominy.

Když se tak stane následuje Anetin hlasitý rozkaz abych si stoupla ke zdi.

"Fofrem ke zdi !" zařvala ještě víc, když viděla jak váhám.

Pomalu jsem tápavým krokem přistupovala ke stěně. A pomalu si uvědomovala, že za chvíli na tom můj zadek o proti tomu Anetinému nebude o moc lépe.

"Ruce nahoru !" rozkazuje Aneta a následně mi pevně připoutává ruce gumovým páskem k trámku.

Hned na to mi připoutává stejným způsobem nohy k železné konzoli, na které visí v zimních měsících radiátor. Aneta mi chvíli stojí za zády a vychutnává moji mezmocnost. Nečeká však dlouho a ujme seakce. Švihne mě páskem a já poté hlasitě zakřičím. Zadkem mi projede dost ostrá bolest.

Aneta nečeká a švihá podruhé.

"Aůůůůůůů...." zakřičím znovu a opět pocítím ránu gumového pásku na své červenající se zadničce.

"Švih. Aůůůůů.." další rána a z očí mi vytryskly slzy.

Asi po pětadvacáté ráně jsem měla zadek v jednom ohni a hlasitě jsem naříkala. Aneta prěstala.

Odhodila pásek a začala mě odvazovat. Konečně jsem měla ruce volné a mohla si vydechnout.

Chvíli jsme obě stáli na místě a koukali na sebe. Pak jsme si lehli na pohovku a vykládali si o svých pocitech. Potom jsme si obě sáhly do svých ne příliš chlupatých rozkroků a začaly jsme onanovat.

Po chvíli jsme to dělali i jedna druhé. Za několik okamžiků jsme se obě tak krásně udělaly, jako nikdy před tím. Byla to paráda.

Když jsme se začaly oblékat a chystat k odchodu domů, domluvily jsme si schůzku zase za týden.

Po cestě domů jsme přemýšlely i o tom jaké by to bylo s nějakým jiným bicím nástrojem. Příkladem uvedu třeba rákosku, řemen, důtky zhotovené z gumy od traktoru apod. Jen jsem měla strach, aby se ta koule z matiky obešla doma raději bez rákosky.

Návrat do seznamu povídek