Evička

Všechno začalo ještě když jsem chodil na gymnázium. Jednou, asi měsíc před maturitou za mou přišla Eva, nejkrásnější holka ze třídy. 19let, tak 170cm, krásná postavička, v obličeji jak panenka, a hlavně ty její kozičky, tak 3ky, které vždy ráda ještě zvýrazňovala svým oblečením. Prý jestli bych ji mohl doučit matematiku. Já s tím samozřejmě hned souhlasil. Už delší dobu jsem se ji stejně jako většina mých vrstevníků pokoušel sbalit, ale ona na naše návrhy nikdy nereagovala, tak jsem v tom teď viděl svou šanci. Domluvili jsme se hned na dnešek, že přijdu v 5 hodin k nim do vily. Bydlela sama se svou matkou, otec se jí zabil před čtyřmi lety při autonehodě. Její matka, právnička, po něm převzala řízení úspěšné advokátní kanceláře, tak trávila většinu času bud sama doma, nebo pořádala s kamarádkami bouřlivé noční tahy městem, kde prý občas sbalila nějakého kluka na jednu noc, ale s nikým nechodila.

V pět hodin jsem u ní zazvonil, uvedla mne dál, ale řekla mi, že ještě musí skočit nakoupit, že její matka má dnes poradu a to se vždy protáhne tak do osmi. Jestli, ale chci tak prý můžu počkat tady a zatím si zahrát třeba nějakou hru na PC, nebo se dívat na TV. Nakonec jsme se domluvili, že si zatím trochu zaserfuji na netu. Ani nevím jak jsem klikl na historii prohlížených stránek, ale jejich obsah mne zarazil. Jednalo se převážně o erotické stránky s BDSM tématikou. Se zájmem jsem si některé s nich prohlídl. Toto téma mne totiž dost zajímalo, často jsem na netu podobné stránky sám navštěvoval a představa, že si mohu takhle hrát a mučit ženské tělo mne hodně vzrušovala. Nejdál jsem se zatím, ale dostal k tomu, že jsem si na netu začal psát s jednou starší ženou kolem 40let, byla to subinka, dozvěděl jsem se od ní spoustu užitečných věcí, jen mne mrzelo, že se se mnou nechtěla setkat v realu. Nakonec mne napadlo se trochu porozhlédnout po disku a co jsem našel mi vyrazilo dech. Měla tam několik giga videí a fotek stejného zaměření. Se zájmem jsem si to začal prohlížel, ale stihl jsem toho k mé smůle velice málo, když jsem uslyšel, že se Eva vrátila z nákupu. Vše jsem pozavíral a vrátil se zpět na net, kde jsem si otevřel nějakou sportovní stránku a dělal, že se nic nestalo. A vtom mě to došlo. Ona bude určitě subinka, ano všechno to mělo jedno společné, jednalo se výhradně o výprasky a mučení dívek a žen. Tak jsem se rozhodl, že tuto šanci nesmím pustit, vždyť o tom jsem sníval a teď předemnou stojí holka, které se to evidentně líbí a navíc takhle nádherná, ale jak to jen navléknout……

Začali jsme se učit matematiku, já jí vysvětloval nějaké příklady, ale při tom jsem myslel na něco úplně jiného. Ona si toho všimla, protože jsem několikrát udělal nějakou fatální chybu a někdy jsem ani nezaregistroval na její dotaz.. Ptala se mne co semnou je. Řekl jsem, že nic, že jen myslím trochu na něco jiného. Pak jsem ji dal dva celkem lehké příklady, aby si to zkusila sama. Moc jí to, ale nešlo a nakonec nespočítala ani jeden dobře. Provinile se na mne podívala a řekla: “já jsem hrozná, ty to tady do mne půl hodiny hustíš a je to k ničemu, zasloužila bych pětadvacet na zadek“ a krásně se pousmála. Řekl jsem si, že to je to na co čekám a rychle jsem dodal: „ jo to bys zasloužila a pořádných a na holou“, snažil jsem se to říct přísně. To ji trochu vyrazilo dech, určitě to nečekala, nevěděla co říct a tak se na mne tázavě podívala. Snažil jsem se tvářit vážně. Po chvíli se nesměle zeptala: „ myslíš to vážně“? Odpověděl jsem, že úplně, a že to byl vlastně její nápad a třeba jí to učení pak půjde lépe.

„Tak dobře, ale 25 na holou je moc, dostanu přes oblečení“ snažila se mne ukecat

„no to ne to by nemělo žádný smysl, to bys vůbec necítila a nemotivovalo by tě to k dalšímu učení“

„tak přes kalhotky, já mám dnes stejně jen tanga, přece nebudu nahá“

Nakonec jsme se domluvili na kompromisu, já jí dám ještě jeden příklad a když ho spočítá tak to bude přes tanga a když ne tak na holou. Vybral jsem příklad který sice nebyl s nejtěžších, ale byl jsem přesvědčený, že ho stejně nespočítá, ale ať má šanci. V nejhorším dostane přes tanga, vždyt to není také špatné. Někde uvnitř jsem byl, ale přesvědčen, že i kdybych se jí zeptal kolik je 2*2 tak schválně odpoví špatně, vždyť ona to chce….. a toto je jen hra, samozřejmě, že mi neřekne přímo, že je subinka a že se jí to líbí, neví jak bych reagoval. Ale já mám v této hře jistou výhodu, já to o ni vím….Z mého přemýšlení mne vyrušila její věta: „já už nevím jak dál“

Podíval jsem se na příklad a k mému překvapení měla úplně správně začátek a pak najednou udělala naprosto zbytečnou chybu a příklad nedokončila. Za normálních okolností by ho určitě dopočítala, ale….

„tak to je Evo půl na půl, tak 10 přes tanga a 15 na holou, souhlasíš?“ vynesl jsem verdikt

přikývla a řekla polohlasně souhlasím

„ a ted ještě vymyslet trestný nástroj, co navrhuješ, Evo? “

„ já myslela, že jen rukou…“

„ no to ne, to by moc nebolelo a navíc tu zbytečnou chybu si musíš zapamatovat, dám ti na výběr řemen nebo vařečka?“

„ tak tu vařečku, ale jen část trestu, to by vážně moc bolelo“

„ tak uděláme změnu 15 přes tanga, z toho 10 rukou a 5 vařečkou a pak to stejné na holou“

Eva s tím souhlasila. Byl jsem spokojen s dohodnutými podmínkami a už se moc těšil až ji uvidím nahou a budu ji vyplácet na holou. Šli jsme do kuchyně vybrat vařečku. Nakonec jsme vybrali dvě jednu opravdu velkou kulatou a druhou takovou užší delší. Eva navrhla, že trest provedeme v obýváku, že je zde víc místa. Pohodlně jsem se usadil do křesla a Eva zůstala stát předemnou.

„tak Evičko začneme, svlékat!“

Eva nic neřekla, jen se ohla a na jeden zátah stáhla své kraťasy, zůstala předemnou stát jen v tangách, které toho opravdu moc neskrývaly a tričku pod kterým jí podprsenka krásně tvarovala prsa. Nechal jsem ji tam chvíli tak stát, a kochal se pohledem, nic neříkala a její pohled byl upřen do země, kupodivu si ano rukama nesnažila zakrývat rozkrok.

„tak Evičko pojd se mi položit na kolena a začneme, budeš je počítat a za každou poděkuješ, když se náhodou spleteš, nebo zapomeneš tak začneme od začátku a navíc dostaneš speciální trest.“

Eva se mi ohnula přes kolena, byl to nádherný a vzrušující pohled, pohladil jsem ji po vyšpuleném zadečku, měla ho prakticky nahý, jen mezi půlkami byl slabý proužek látky.

Začal jsem ji pomalu vyplácet, první ránu nečekala, dopadla na pravou půlku

„auu, jedna, děkuji“

„dvě, děkuji“

a tak to šlo až do deseti, nedával jsem žádné velké rány, ale dost jsem si to užíval, občas mezi ránami jsem ji prdelku pohladil, bylo to jen zahřívací kolo.

„deset, děkuji“

„ted budeme pokračovat vařechou, nejlepší bude, když se ohneš přes křeslo“

Eva se mlčky zvedla a přešla ke křeslu a ohnula se přes opěrák

Já jsem si zatím došel pro vařechu, vybral jsem si tu větší kulatou. Stoupl jsem si za ni.

„připravena?“

„ano můžeš“

Napřáhl jsem se a udeřil ji přes pravou půlku.

„aaaůůůůůů…..“ viditelně tak silnou ránu nečekala, i já jsem byl trochu překvapen, asi jsem přesně neodhadl jak taková vařecha působí. Rána zanechala na jejím zadečku krásné červené kolečko.

„Na něco jsi zapomněla, tak začínáme od začátku a nakonec ještě něco zajímavého vymyslíme jako trest“

„omlouvám se“

Znovu jsem se napřáhl a udeřil stejnou silou na druhou půlku.

„aaaůůůůů……jedna, děkuji“

Chvíli jsem počkal a trefil to stejné místo.

„aaaůůůůů…..dva, děkuji“

Ted zase rána na pravou půlku.

„aaaaůůůůůůů….tři, děkuji“

A zase levá, ještě jsem přitlačil.

„aaaůůůůůůůů….čtyři, děkuji“

S poslední jsem chvíli počkal, a jak jinak než na zpět na pravou půlku.

„aaaaůůůůůůů…..pět, děkuji“

Po poslední ráně jsem ji opět přejel rukou po zadečku, měla ho krásně teplý. Pak jsem ji řekl, že se může narovnat a šel jsem si sednout zpět do křesla. Stoupla a začala si hladit zadeček.

„Na to budeš mít čas potom, to byla jen první půlka, tak rychle pokračujeme, kalhotky dolů“

Moc se jí do toho nechtělo, otočila se ke mně bokem a pomalu si je sundala, rychle si před ni dala ruce a pomalu se otočila čelem ke mně.

„děj ty ruce hezky kolem těla, nebo ti ještě přidám“

„když já se strašně stydím“

„na to jsi měla myslet dřív, tak bude to“

Pomalu je oddělala a mně se naskytl krásný pohled na její krásnou téměř vyholenou kundičku, mela tam jen nad štěrbinkou takový malý trojúhelníček. Chvíli jsem se jí bezostyšně díval mezi nohy. Pak jsem se jí podíval do obličeje, oči měla sklopeny do země a byla úplně rudá, asi se vážně styděla….

„tak pojd, však to už znáš“

Rychle přišla až ke mně a položila se mi na nohy. Opět jsem ji pohladil po zadečku a tentokrát jsem zajel až na kundičku, měla ji vlhkou. Však mě už také stál a ona to musela na břiše cítit.

Řekl jsem ji at trochu rozkročí nohy, okamžitě tak učinila a já s radostí zjistil, že ted mám pro výprask krásně přístupnou i její kundičku, jak tam ty tanga předtím zavazely. Až ted jsem si všimnul jak jí pěkně visí prsa. Neodolal jsem a také přes ně přejel, sice měla tričko a podprdu, ale i tak to byl pěkný pohled a hlavně příjemné na dotyk. Však s těmi si dnes ještě také pohraji.

Levou rukou jsem ji přidržoval na zádech a daleko větší silou než v prvním kole jsem ji udeřil.

„aaaaaaůůůůůů“

„a počítat bude kdo? vždyt jsme tu kvůli matematice“

„jedna, děkuji“

„to je pozdě, první teprve přijde“ Ani jsem tu větu nedokončil a přišla a na stejné místo.

„aaaaůůůůůů….. jedna, děkuji“

A do třetice na stejné místo.

„aaůůůůů……dvě, děkuji“

Pohladil jsem ji kundičku a udeřil jsem ji přes ní, sice daleko slabší ránou, ale efekt nebyl špatný.

„aaaaaaůůůůůůůů….tři, děkuji“

Pak následovaly dvě rány na druhou půlku.

„aaaaůůůůůů….čtyři, děkuji“

„aaaaůůůůůů….pět, děkuji“

Dalšími čtyřmi ranami jsem pravidelně střídal půlky.

„aaaůůůůůůůů….devět, děkuji“

„a hádej kam přijde poslední“

„ne tam ne, prosím“

„ale ano, roztáhni ty nohy co nejvíc…….ještě to jistě půjde“

Nejdříve jsem ji tam trochu dráždil, i jsem ji strčil dovnitř dva prsty, byla už úplně mokrá.

Pak jsem je rychle vytáhl a bouchl.

„aaaaaaůůůůůůůůůůůůů…..deset, děkuji“

Ještě nezbytné pohlazení zadečku na závěr a budeme pokračovat…

„tak Evičko, hezky rychle ke křesílku a ohnout“

Eva se ohla přes křeslo a sama od sebe navíc ještě roztáhla nožičky, takže jsem ji krásně viděl až někam…samozřejmě mne tento pohled velmi potěšil.

„připravena?“

„ano“

na nic jsem nečekal a okamžitě jsem ji uštědřil nejsilnější ránu tohoto výprasku, přesně doprostřed levé poloviny zadečku, její reakce byla nečekaná…

„aaaaaaaaaaaaůůůůůůůůůůůůůů“ strašně vykřikla, okamžitě vyskočila a začala poskakovat a třít si zadeček. V první moment jsem se jí chtěl omluvit, že jsem to přehnal, ale nakonec ve mně zvítězily moje choutky…

„ale Evičko, copak to je? okamžitě se vrat se do své polohy!“

„ale, když to strašně bolí, toto jsi přehnal!!!“

„o tom rozhoduji já! Mám ti snad ještě přidat!“

Bylo na ní vidět, že ji to opravdu moc bolí, a někde uvnitř sama se sebou bojuje, jestli má pokračovat, nebo to rázně ukončit. Její vzrušení a chtíč je však silnější. Znovu se ohýbá přes křeslo, jen nohy už tak neroztahuje od sebe.

„tak slečinko pokud se to stane ještě jednou tak ti přidám ještě něco daleko horšího a navíc jsi zapomněla počítat, tak jedem od jedničky a pak stejně ještě něco přidáme za tvé prohřešky…“

Rukou jsem ji přejel po zadečku a i na dotyk bylo cítit kolečko, které tam zanechala vařečka. Asi jsem to vážně přehnal, pomyslel jsem si. Vzal jsem do ruky vařečku a začal s ní přejíždět po jejím zadečku, vařečkou jsem jí trochu roztáhl nohy. Ona se tomu nebránila, za chvíli byla opět pěkně otevřená.

Napřáhl jsem se a udeřil, menší silou na druhou půlku.

„aaaaaaůůůůůůůůůů…děkuji, jedna“

a druhá na skoro stejné místo

„aaaaaaaaaaaaůůůůůůůůů…dvě, děkuji“

vykřikla o poznání více, měla trochu i problémy udržet pozici, ale nakonec to ustála.

třetí ránu jsem směřoval na obě půlky současně, ale nějak se mi nepovedla, aspon neměla ten efekt co jsem čekal.

„aaaaůůůůů…tři, děkuji“

čtvrtou jsem mířil níže.

„aaaaaaaůůůůůůůůůůůůů…čtyři, děkuji“

neskutečně se prohnula, ale opět vydržela v pozici.

poslední ránu jsem mířil na to nejbolavější místo. Reakce mě nezklamala.

„aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů“

vyskočila a chtěla si sáhnout na zadeček, v poslední chvíli si to rozmyslela, rychle se znovu ohla a poděkovala.

„děkuji ti za tento výchovný výprask“

„nyní můžeš vstát“

okamžitě toho využila a začala zkoumat svůj zadeček, naprosto bezostyšně se předemnou nakrucovala…vyrušil jsem jí…

„nyní musíme dojednat tvé další potrestání za nakázen při výprasku“

vyděšeně se na mne podívala

„no já…..“ začala cosi nesrozumitelně koktat

„no já…..už bych asi další výprask nevydržela, podívej jak mám zničený zadek, už prosím ne“

„a kdo říká, že musíme pokračovat na tvém zadečku, na těle jsou i jiná vhodná místa“

krásně jsem se na ní při těch slovech pousmál a zadíval jsem se na její prsa.

„co tím myslíš? co chceš dělat?“

„výběr vhodného místa nechám na tobě, nabídni mi něco…, ale uvědom si, že podle tvého výběru určím počet a trestný nástroj“

bylo ji jasné, že chci vidět její prsa, podívala se na mne a řekla

„prosím potrestej mne přes prsa“

„výborný výběr“ pochválil jsem ji

„ještě musíme vymyslet způsob trestu… a víš co? když jsi si ty kozičky vymyslela tak navrhni i trest, ale pokud se mi bude zdát malý, tak ti pak přidám daleko víc a nezustanu jen u prsou, máš ještě kundičku…“

chtěl jsem nenápadně vysondovat, kam můžu zajít, co si mohu dovolit

„když já vážně nevím, to je blbé si sama určit trest“

„ale není, musíš si být vědoma vážnosti svého provinění…jenom přemýšlej“

Při těch slovech jsem se znovu usadil do křesla a pozoroval ji v její nejistotě.

„můžeš přemýšlet při svlékání, svlékni se do naha!“

Nijak neprotestovala, jedním tahem si sundala tričko a rozepla podprsenku.

Její kozičky byly opravdu nádherné, přesně jak jsem si je představoval.

Začala, ale protestovat, že neví zda jsme to s tím výpraskem přes prsa nepřehnali, že nechce mít následky a neví zda by jí to nemohlo ublížit.

„neboj já bych ti neublížil, ale tobě se to líbí, že mám pravdu?“

Ještě víc zrudla, ale nakonec přiznala, že ano, že o tom již dlouho sní a že to chtěla zkusit.

„No to vidím a slyším pěkné věci. Co to tady děláte?“

Otočil jsem se za tím hlasem a ve dveřích stála její matka…

 

Pokračování příště

Budu rád pokud mi na mail radekk3@seznam.cz napíšete své reakce na tento příběh, zda se vám líbil, nebo naopak ne…, budu rád za každou reakci. Rovněž i vyzívám přítomné slečny a paní, které by chtěly něco takového prožít, ať se mi ozvou…

Návrat do seznamu povídek