TOP SECRET!

Elizabeth

USA, stát Minnesota, 11. 12. 2012.

Elizabeth Carringtonová, 33-ti letá mladá žena se znuděně dívá na televizi. Je sama. Manžel bývá dlouhé dny pryč za prací. Před léty odešla z Evropy. Našla zde práci a pak i manžela. Po čase koupili samotu nedaleko kanadské hranice a Hořejšího jezera. Své původní jméno nahradila anglickým ekvivalentem.
Otevírá okno. Venku hustě sněží. Je slyšet vytí vlků. Ty potvory zde žijí ve volné přírodě a odvažují se až k lidským obydlím, ale problém nikdy nebyl. Ale, proboha! Co to je? Na velké „plazmě“ se objevují dva muži v kuklách. Táhnou nahou ženu, přivazují ji k nějaké lavici a nemilosrdně bijí rákoskou. Žena křičí a na zadku se objevují fialová „jelita". Elizabeth až zamrazí a cítí obrovské vzrušení. Od mládí ví, že je orientována na spanking. Viděla dost filmů s touto tématikou a v Evropě to zkusila i „naostro". Scéna brzy končí. Zůstává sedět. Nevydrží to! Svléká se a sama se bije elektrickou šnůrou. Štípe to, ale ona potřebuje bolest. Silnou bolest! Manžel sice občas poslouží, ale nemá to v sobě. Nemůže ji pochopit. Ale přece i v Americe musí být jedinci, kterým je to vrozené. „Internet“!, bleskne jí hlavou. Ano je toho tam spousty, ale samé BDSM. Samý úchyl. Listuje dál. Společnost BXB-netradiční sex. Praktiky - email. Zkusí to?? Vnitřní hlas napovídá ANO. Obratem dostává elektronický formulář. Vyplní pravdivě. Konkrétní nabídka na sebe nenechá čekat. Výprasky na holý zadek bez sexuálních aktivit provádějí a je možné i doma. Uveďte termín a přesnou adresu. Je libo jednoho muže, dva, ženu či pár. „Jednoho muže, raději staršího, hned zítra 12. 12. 2012 v 11. 00 dopoledne, rákoska, do 25-ti úderů.“ sama se diví své rozhodnosti. Po 10-ti minutách pouze lakonické OK druhé strany. Spí špatně. Je velmi vzrušena.
12. 12. 10. 55 am. Asi 200m od domu si razí cestu sněhem terénní automobil. Přesně v 11. 00 stojí u brány starší, již šedivý muž. „Jmenuji se Backham, Matt Backham a jsem z BXB", podává ji ruku. „Mrs. Elizabeth Carrington, smlouva 35SP25?", zní otázka. „Ano, souhlasí, pojďte dál", prohlíží si ho. Je to ten typ muže, u kterého věk neodhadnete. Může mu být 50 stejně dobře jako 60. Tlustý není, spíš štíhlý atlet. Tak 180cm. Modré oči. Není v nich krutost ani výsměch nebo arogance. Jsou spíš měkké. Není to ani typ, za kterým se každá ženská otočí. Elizabeth necítí žádný respekt. Muž hovoří „oxford english“. Hlas má příjemný. „Hm, chtěla staršího, ale ne starého", napadá ji reklamace. Celkově je jí něčím sympatický. Neví čím. V ruce drží pouzdro na golfové hole. Je jí jasné, že golfové hole tam asi nebudou.
Uvádí ho do ložnice. Exekuce má být vleže. „Tak madam, bude to výprask na Vaši holou ctěnou prdelku vleže s připoutáním v počtu 25 ran“, rozhlédne se. „Tam k té posteli. Při problémech slovo STOP! Pokud usoudím, že je oprávněné, výkon zastavím. Otázky?" Elizabeth váhá. Proč jí říká madam? A ta angličtina! „Pane, Vy jste Američan?, "osmělí se. „Ne, pocházím z kontinentální Evropy, tedy ani Brit. „Odkud tedy jste?“ zkouší to. Otázka zůstává bez odpovědi. „Svléknout, mladá dámo", zvyšuje hlas. Poslechne. „Ty kalhotky taky, je to na holou!", hlas nabyl na razanci. No nebude mu snad ukazovat všechno! „Tak to ne!“, protestuje sebevědomě. „Zavři zobák“, zní to jak výstřel z revolveru a Elizabeth v okamžiku leží na posteli bez kalhotek a bez sebevědomí. Nasazuje jí pouta. Taková, jako používá policie. Nohy široce roztažené váže k čelu postele. Je vidět úplně všechno. Zjevně ho to nevyvádí z míry. Ještě protahuje pod postelí dlouhý řemen a upevňuje ji v pase. Vytahuje z pouzdra asi metr dlouhou a ne moc silnou rákosku. Pozoruje svoji „objednávku“ – „Sakra, je to pěkná ženská! A ten zadek!! Za hřích by stála“, je stále ještě muž v plné síle. „Dost, jsi tu na práci!“, vlastní mozek ho zarazí.
Na pozadí mladé ženy dopadá první rána. 10 sekund a druhá. Elizabeth se v duchu usměje –„Nic moc, v Evropě to bylo horší“. Ten chlap snad čte myšlenky! Třetí rána je jak kdyby ji přetáhl žhavým železem. Čtvrtá a pátá totéž. „Pauza madam“, máte tu přetopeno. Sundává si svetr. Pod ním má jen černé tričko bez rukávů. Jemně rukou zkoumá její zadek. Elizabeth ho nyní vidí zblízka. Snědší pleť, velké žilnaté ruce, svalstvo vyvinuté, ještě neochablé. „Hm, tohle není někdo, kdo občas zajde do fitka. Ten chlap musel být kdysi dobrý“, napadá ji. Dvě hluboké vrásky kolem nosu - mají je muži, kteří tvrdě pracují. První rána druhé série přeruší její úvahy. Je stejně silná jako ty předchozí. 7, 8, 9, 10, intenzita se už nezvyšuje. Pauza. Zadek již nese stopy exekuce. 11, 12, 13. Cítí silné vzrušení. Tam dole je úplně mokrá. Měla to tak vždy. Určitě si toho všiml. 14, 15. Pauza. Šestnáctý úder je silnější. 17! „To nevydržím!“, začíná křičet. 18, 19 - nemůže si nijak ulevit. Přivázal ji pevně. 20. Delší pauza na vychutnání. 21, 22, 23, už nekřičí, ale řve – „STOP, STOP!“. Backham odkládá nástroj. Prohmátne zadek a zkusí tep na zápěstí. „No ty dvě ještě musíte snést, dámo. Jsme solidní firma. Jde o Vaši spokojenost.“ Zadek Elizabeth už přechází od červené k fialové. 24, rákoska praská po délce. „Kurva, do prdele", opouští Backham angličtinu. Elizabeth vyhrknou slzy. Ta dvě slova zrovna nejsou perlami jejího mateřského jazyka, ale zní jí jak pohlazení. Otře jí tvář kapesníkem – „končím, dámo!“ „Ne, pokračujte Mr, Backham!“ Poslední rána novou rákoskou je už spíš formalitou. „No vidíte madam ani to nebolelo“, jeho hlas zní poprvé ironicky. Musí ale uznat, že tahle štíhlá žena je fakt dobrá.
Bolest i rozkoš nebo lépe rozkoš z bolesti se jí rozlévá celým tělem. Něco podobného orgasmu, ale není to pravý orgasmus. Zažila to už v Evropě. Po 10-ti minutách ji odvazuje. „Faktura Vám přijde poštou, madam. Good bye“, odchází. Tak, jak je nahá, vyběhne za ním - „Mr. Backham, mohl byste za měsíc znovu?“ „Yes, no problem!“ „Nedáte si kávu na cestu?“, snaží se ho ještě zdržet. Nedá! Večer musí být v Minneapolis. Dvě zakázky. Celkem 100ran.
Slyší už jen motor těžkého offroadu, který proráží závěje. Zas připadlo 5cm. Zvoní mobil – „Brownová BXB, byla jste spokojena Mrs. Carrington? Výhrady žádné?"“ Ano, byla velmi spokojena. Příště by prosila opět Mr. Backhama.

Tento příběh se odehrál pouze ve fantazii autora. Jakákoliv podobnost s osobami žijícími či již zesnulými je čistě náhodná.

Návrat do seznamu povídek