Disko holka

Byl pátek večer a já se chystal na diskotéku do vedlejšího města. Moc jsem to tam neznal, ale spousta lidí mi vyprávěla jak je to tam super. Měl jsem skvělou náladu a těšil se na nějaký úlovek nebo spíš jsem v něj doufal. Zavolal jsem si taxi a nechal se odvést.

Když jsem dorazil na místo sedl jsem si k baru a rozhlížel se po sále jestli neuvidím nějakou pěknou kost a také někoho známého, abych pokecal. Lidí mraky, pěkných ženských taky, ale známí žádní. Popíjel jsem drinky jeden za druhým a pozoroval holky kroutící se na parketu, nálada ze mě začala opadat a začínal jsem to vidět na pro nuděný večer. A to až do chvíle, kdy se u baru objevila ona. Černé tričko na tělo, bílá minisukně s tenkým páskem, blond vlasy pod ramena a kouzelný obličejík. Odhodlal jsem se k oslovení. Ahoj nechceš si přisednout? Jasně, ahoj já jsem Petra. Já Filip, co si dáš k pití? Díky už mám objednáno.

Tak jsem tam seděli spolu a povídali si. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých informací, jako že jí je 17 a je momentálně bez kluka, protože zatím nenašla toho pravého. Nejprve mě to zarazilo, chce se snad vdávat nebo co, ale pak jsem to pustil z hlavy. Přesunuli jsme se na parket a odtancovali pár bloků. Když přišlo na ploužáky, tiskli jsme se k sobě jako bychom se znali už léta. Netrvalo dlouho a začali jsme se líbat. Rukama jsem jí něžně hladil po celém těle. Chvíli po půlnoci mi rukou přejela poklopec a řekla mi, že asi já budu ten pravý. Krapet jsem se zaleknul, ale vidina fajn sexu byla silnější. Po nějaké době mi pošeptala jestli bychom nešli ven. Drapnula mě za ruku a vytáhla před diskotéku. Řekl jsem jí, že to tu neznám, že si sama musí říct kam zajít.

Odtáhla mě do nedalekého listnatého lesa, prošli jsme mezi stromy na malinkatý palouček na kterém ležel padlý mohutný strom. Byli jsme pěkný kus od diskotéky, nedoléhaly k nám ani zvuky ze silnice.

Tohle je moje tajné místečko, jak se ti tu líbí? Je to tu moc fajn, máme štěstí, že je krásně teplo, pěkně nám svítí měsíc, tak se tu nebudeme hledat. Posadil jsem se na kmen stromu, sedla si obkročmo na mě a začali se líbat. Hladil jsem jí po zádech, až na prdelku, rukama jsem jí zajel pod sukýnku. Cítil jsem napnutá zařezávající se saténová tanga mezi její drobné půlky. Když jsem rukama vklouznul pod kalhotky narazil jsem na čerstvě vyholenou kundičku, už byla pěkně vlhká, chvilku jsem jí masíroval poštěváček a potom mi vjely dva prstíky dovnitř. Odtrhla se od mých rtů, zaklonila se a vzdychala z plných plic. Druhá ruka, která jí do této doby přidržovala mi automaticky vklouzla pod tričko, rozepnul jsem jí podprsenku, která zakrývala krásný dvojky, tak akorát do ruky. Pohrával jsem si s jejíma kozičkama a ona si to naplno užívala. Náhle se ke mně přiklonila a rozepnula mi poklopec. Vytáhla mi ven ptáka a pořádně ho masírovala. Myslel jsem, že vybuchnu vzrušením. Sklouzla ze mě a přisála se mi k němu svými rty. Kouřila mi ho s takovou chutí a vervou, že se to nedalo vydržet. Po pár minutách jsem jí explodoval do úst. Úplně mě vysála.

Doufám, že jsme to tím neukončili? Jsi zlobivá holka, teď jsi na řadě ty. No jasně, jsem zlobivá, teď to teprve začne, měla jsem na tebe hroznou chuť. Co s tím uděláš, když jsem tak zlobivá? To nevím, zasloužila bys naplácat. A na holou? Jo na holou a pořádně. Už jsi holce někdy naplácal? Ne, zatím, ale rád si tu premiéru vychutnám. Otočila se ke mně a na chvilku mi ukázala zadeček a pak ho zase schovala pod sukni. Usmála se na mě. Dobře, ale bude to po mém. Opravdu bys chtěla nařezat? Rozmyslel jsi to? Ne, určitě ne. Tak povídej jak bys to chtěla. Sedla si mi na klín a šeptala mi do ucha. Víš, mám to ráda v kombinaci něžně a tvrdě. Chtěl bych, abys mě svázal ruce za zády, nařezal mi na zadeček a pak mě to tvrdě udělal. I v měsíčním světle bylo vidět, že se červená. Políbil jsem jí a začal pomalu rozjíždět naší hru. Byl jsem pěkně nervózní. V podstatě cizí holka, v lese a chce, abych jí zmaloval zadek. Měl jsem nervy na dranc, abych něco nepodělal a celé to nepokazil.

Postavil jsem jí na zem a stoupnul si k ní. Začal jsem jí líbat, vytáhnul jsem jí uzoučký pásek ze sukně, přetáhnul jí tričko přes hlavu, podprsenka jí sklouznula sama na zem. V měsíčním svitu jsem viděl její postavu, byla k nakousnutí. Otočil jsem si jí k sobě zády a jejím páskem jsem jí pevně svázal ruce za zády. Dovedl jsem jí před kmen, hodil přes něj její tričko a položil ji na něj. Měla teď na mě vysoko vystrčenou prdelku v sukýnce. Uchopil jsem ji za okraj a stáhnul jí dolů. Pak jsem jí stáhnul bílá saténová tanga. Petra se celá chvěla, bylo z ní cítit vzrušení i strach. Její nádherná prdelka na mě svítila. Hladil jsem jí po vystrčených půlkách, při prvním dotyku sebou celá trhla. Zajel jsem jí mezi půlky a hladil jí po kundičce. Rozhodl jsem se přikročit k exekuci.

Přišel první nápřah a padla rána. Lehce to plesklo, Petra sebou trhla a jen sykla. Můžeš víc. Plácnul jsem jí podruhé a o dost přitlačil. Ozvalo se tiché auu. Další rána dopadla na druhou půlku. Opět jsem jí protáhnul prstáka kundičku, úplně tekla vzrušením. Tak zlobivá holčička chce dostat nařezáno, při těchto slovech jsem jí vyplácel jednu za druhou. Chvíli jsem vyplácel jednu půlku, pak zase druhou. Začínal jsem se dostávat do varu. Pěkně mě to vzrušovalo. Ruka mi poskakovala po jejím zadečku, který se pěkně otřásal a z Petry se ozývaly jen sykavé výkřiky. Nyní jsem se pořádně rozpřáhnul a vší silou jí plácnul, až mě pálila dlaň jako čert. Hlasitě vykřikla, auuuuu. Chtěla bys dostat řemenem? Ano, prosím, seřeš mi prdelku do ruda.

Vytáhnul jsem si černý kožený pásek z kalhot, přeložil jej na půl a začal znovu s vyplácením. Teď už sebou trhla po každé ráně. Muselo to pěkně bolet, protože její výkřiky se proměnily v pláč. Vysázel jsem jí tak třicet ran přes obě půlky vyšpuleného zadku. Chystal jsem se celou akci ukončit, chtěl jsem ji plácnout přes jednu půlku, špatně jsem to odhadl a konec přeloženého pásku jí zasáhnul kundičku. Její pláč zesílil a sesunula se na zem. Schoulila se do klubíčka. Tak tohle opravdu bolelo a moc. Bál jsem se, že jsem to přehnal. Zvedla ke mně hlavu, ještě, pokračuj prosím. Koukal jsem jako blázen, zvedl jsem jí a položil ji zpět přes kmen stromu. Chystal jsem se pokračovat ve výprasku, když mě zastavila. Počkej, prosím, nasekal bys mi mezi půlky? Vem si třeba nějaký proutek, chtěla bych dostat i přes štěrbinku. Nijak jsem neváhal a utrhnul ze stromu slabounký proutek, otrhal z něj lístky a stoupnul si přímo za ní. Nejprve jsem ji švihnul přes dírku do zadečku, trhla sebou, teď níž. Tentokrát jsem jí na přání trefil kundičku. Teď dovnitř, prosím. Prstama jsem jí roztáhnul pysky od sebe a švihnul přímo doprostřed. Ozvalo se dlouhé auuuuuuuuuuuuu. Ještě, prosííííím. Jednou rukou jsem jí držel roztaženou mušličku a střídavě jí šlehal přes obě dírky.

Vraž mi ho tam, dělej, vraž mi ho tam, vykřikla ne mě s plačtivým hlasem. Odhodil jsem proutek, vytáhnul svoje péro z kalhot, které bylo k prasknutí. Přiložil jí ho ke kundičce a prudce do ní zajel. Její tělo se prohnul v křeči bez výkřiku. Po pár pořádných přírazech se konečně ozvala. Mrdej mě, pořádně mě mrdej. Tohle bylo to pravé povzbuzení. Držel jsem jí za kyčle a bušil co jen to šlo. Věděl jsem, že už brzy přijde konec. Chytil jsem jí za půlky. Pořádně je roztáhnul, přimáčkl jí ke stromu a držel to zběsilé tempo. Vzdychala jako šílená.

Teď do zadku, mzdej mě do zadku, dělej, chci to. Vytáhnul jsem čůráka z její mokré jeskyňky a přitlačil na její análek. Začal jsem se drát dovnitř, šlo to dost špatně, přesto mi vyšla tělem ještě vstříc. Ta holka měla bolest opravdu ráda. Překonal jsem odpor svěrače a zajel do ní až po kořen. Prudce vydechla, pomalu jsem ho povytáhnul a znovu prudce vyrazil dopředu. Už to šlo mnohem líp. Zažil jsem análek poprvé. Těsnost její prdelky byla fantastická. Pořádně jsem to v její prdelce rozjel. Roztahoval jsem a drtil její bolavé půlky, dokud to na mě nepřišlo. Když jsem jí začal stříkat svojí dávku do zadečku udělala se ona. Začala křičet, že to muselo být slyšet, až před diskotéku. Prudce jsem z ní vytáhnul ptáka. Sesunula se na kolena. Když uviděla pomalu ochabující péro před svým obličejem, chňapla po něm svými rty. Byl to pohled, zmlácená nahá holka se svázanýma rukama, který jsem vytáhnul ptáka ze zadku mi ho teď kouří jako zběsilá, jako by neměla dost. V tu chvíli přišlo to nečekané, opět jsem ucejtil vzrušení. Chytil jsem jí za hlavu a začal jí rvát čůráka do krku, až se dávila. Vydávala jen chrčivé zvuky. Šukal jsem jí do pusy, jako smyslů zbaveném. Konec tu byl dost rychle. Nabodnul jsem ji hlavu na svůj kůl a nastříkal jí to všechno až do krku. Dávila se mým semenem. Dokud mě to nepřešlo. Vytáhnul jsem jí ho po chvíli z pusy. Zhluboka dýchala a lehla si na zem. Měla dost. Rozvázal jsem jí ruce. Ležela na zemi, hladila si kundičku a usmívala se na mě.

Po cigaretě jsme se oblékly a vrátili se na končící diskotéku. Když si šla odskočit na záchod, tak mi teprve došlo co myslela tím, ten pravý a to, že mě pěkně zmanipulovala. Zavolal jsem jí taxi. Pošeptala mi do ucha, byl jsi skvělej, nasedla a odjela. Neměl jsem příjmení, ani telefon. Užil jsem si nejlepší sex v životě. Těším se na další víkend, doufám, že se zase potkáme.

Návrat do seznamu povídek