Dvadsaťpäť! Ako v rozprávkach.

Odkedy si odstrihla vrkoč, pripadala mu ako sexy spratok. Sedela na posteli so založenými rukami, strapatými skrátenými havraními vlasmi a nekonečne dlhé opálené nohy mala skrížené. Pohupovala chodidlom, rovnako ako mačka v zlosti mrská chvostom. Aj ona sa hnevala. Mala zlosť, že mu príliš rýchlo a nadšene dala najavo, jako veľmi jej chýbal, hoci na letisku si to plánovala inak. Chcela aby to spravil on prvý. Chcela aby sa k nej rozbehol, aby ju rozmaznával, nosil na ramenách a namiesto toho sa mu hneď roztúžene hodila okolo krku. Pozerala, ako sa blíži k posteli. Na jeho temnej postave sa leskli kvapky vody a v ruke držal jej mokré šaty. Ešte z nich odkvapkávala voda na podlahu. Keď ju pred chvíľou volal k sebe do vody, ona len s úsmevom krútila hlavou a hodila mu svoje šaty. Chvíľu tancovala nahá na móle a keď sa k nej začal blížiť, obrátila sa na útek k chatke. Našiel ju vnútri, len v šortkách na posteli. S odstrihnutým vrkočom mu pripadala ako nezbedný frivolný spratok. Lichotilo jej, keď sa na ňu pozeral ako vzrušený chlapec, ale hravo sa odtiahla, keď hľadal jej pery.

"Zatvor, je mi zima."

Bez slova zatvoril dvere a vrátil sa k nej. Hravo jej postrapatil vlasy, ale opäť sa vyhla jeho perám.

"Miláčik, nepustíme si nejakú hudbu?..", zašepkala.

Vzdychol a začal sa preberať albumami.

"Čo by si rada? Stinga?"

"Čo tam je ešte?"

"Stilskin...Dusty Springfield, hmmm, Clapton, Mado...

"Erica."

Pustil ho a opäť sa blížil k posteli. Už obozretnejšie. Bol zmätený a trošku tušil, že si s ním zahráva. Akoby pred myšiačikom poťahovala kúsok syra priviazaný na motúze. Ani ho nenechala dôjsť k posteli a vypýtala si cigarety, hra sa jej zapáčila.

"Stále čosi!"zašomral a káravo na ňu pozrel.

"Sú tam na stole", vystrela panovačne štíhlu ruku. Doniesol jej ich a pritúlil sa k jej rozhorúčenému telu. Jemne ju kusol do ucha, keď si zapálila. Nechala sa, tak si pomyslel, že už je hre koniec. Ale ona ešte nechcela skončiť. Bola rozhodnutá ešte myšiačika trošku potrápiť a potiahla motúzik so syrom opäť.

"Nehnevaj sa, ale nemohol by si vypnúť telefón?" Prestal s láskaním.

"Vieš,....aby nás neprerušili v najlepšom...."

Posadil sa s nespokojným vzdychom. Vzdorovito našpúlila pery.

"Prosím." Ale on sa nepohol, len ju skúmavo pozoroval.

Začínal chápať jej hru.

"Len to?"

"Áno, len to."

"A potom už nebudeš nič chcieť a necháš sa konečne pomilovať?"

Prikývla. Prekvapil ju rýchlou, vášnivou pusou a urobil čo chcela.

"A už buď poslušná!"

Skĺzol od jamky nad kľúčnou kosťou dole a jej bradavky sa pod jeho citlivými prstami vztýčili. Prsia sa

dvíhali a klesali rýchlejšie, pery nabehli. Celé jej telo zvláčnelo, ale ani v tom vzrušení si neodpustila poslednú nezbednú zlomyseľnosť.

"Prepáč,ešte....nemohol by si ......doniesť popolník?"

Zasmial sa nad jej neposlušnosťou. Posadil sa, vytiahol jej dohorievajúcu cigaretu spomedzi pier a odhodil ohorok do kúta miestnosti. Potom si ju pomaly prehol cez koleno a zvodné krivky jej zadočku sa lákavo vyšpulili pod ultrakrátkymi šortkami. Zachichotala sa.

Mala krásne tvarovaný zadok. Keď ju prvýkrát uvidel, kráčala pred ním a pod krátkym kabátikom sa zadok zvodne pohojdával. Ľavá, pravá.

Ohúrila ho bezstarostnosť s akou vystavovala svoj zadok na obdiv. Raz sa mu priznala, že jej bývalý jej pri milovaní niekedy naplieskal.

Vravieval, že je to za jej hriechy. Tentoraz mala riťku vyšpúlenú na Jeho kolenách. Srdce jej splašene poskakovalo v predtuche toho, čo malo nasledovať.

Zahákol prsty za gumičku šortiek a povytiahol jej ich vyššie. Nad opálenou pokožkou nôh spod okraja šortiek vykukol spodok alabastrovej riťky. Tupo to plesklo, keď ju na ňu nesmelo udrel.

Zalapala po dychu. A znova, nesmelý úder krížom cez obe polky.

Vyplatený zadoček pod dlaňou ucukol a nohami mierne šklblo.

"Au!"

Cítila, ako jeho dlaň skĺzla po hodvábnej pokožke zadočku a vyletela do vzduchu, nepokúšala sa však uniknúť a nechala sa vyplatiť zas.

Osmelil sa - dlaň sa odrazila od jednej polky až to zazvonilo, a hneď nato aj od druhej. Vláčne ženské telo sa vyplo ako luk.

Pauza.

Vyťahoval lem šortiek, preč z cesty. Bradavky sa vzrušením vztýčili a dole sa jej rozlievalo príjemne tekuté teplo. Ruka opakovane s hlasným plesknutím vracala na zadok, po každej ňou trochu myklo. V duchu si počítala. Dvanásť! Trinásť! Štrnásť!

Zhlboka vydýchla a výprask sa prehupol do druhej polovice. Pätnásť!

Tam kde sa opálené nohy stretávali v pomyselnej línii s alabastrovou riťkou, jasnel teraz červený kruh ako žiariaci terč. Energicky naň prikladal ruku a sýtil červeň jemne napuchnutého zadku. Zmätená zo sladkého mixu bolesti a vzrušenia už ani nevedela, aké číslo nasleduje. Ako sa blížil k dvadsiatim piatim, nechával ju na každú jednu "porciu" výprasku chvíľu čakať. Dvadsaťpäť! Ako v rozprávkach.

Pretočil si ju na kolenách a sklonil sa k nej, až sa dotkli špičkami nosov. Zreničky mala rozšírené.

"Teraz už budeš poslušná?"

So šibalským úsmevom prikývla a konečne sa nechala pobozkať.

 

Návrat do seznamu povídek