Odkazy na stránky podobného zaměření


Český BDSM server

Obrovský a fantastický server BDSM komunity u nás spravovaný Riderem. Všechna čest, tohle je nejlepší BDSM server široko daleko, najdete tam všechno. Vstupte.


Diskusní fórum BDSM na Lopuchu

Tady se diskutuje o všech možných věcech souvisejících s BDSM. Právě probíraným tématem je dědičnost sklonů k BDSM. Vstupte.


Diskusní fórum Spanking na Lopuchu

Tady se diskutuje o všech možných věcech souvisejících s výprasky. Vstupte.


Diskusní fórum Erotický spanking na Lopuchu

Tento klub je určen pro všechny, kteří jsou zastánci spankingu v lehčím, spíše erotickém pojetí tzn., že si ho spojují s milováním a dalšími příjemnými partnerskými hrátkami. Rádi si hrají hru "na zločin a trest", ale nevnímají spanking jako životní styl, či výchovnou metodu. Vstupte.


Diskusní fórum SM fantasy na Lopuchu

Víte, jak dlouho přežije svázaný elf? Vstupte.


Bičování ve filmech

Oslo Netfetter je fanoušek ženského bičování. Prodává sestřihy zajímavých scén, některá jeho díla už se objevily jako ceny povídkové soutěže. Stránky jsou v angličtině. Vstupte.


Rape, Pillage and Plunder

Alebeardova kolekce násilnických povídek je obrovská a unikátní. Za 10 dolarů za měsíc si ji můžete procházet celou, rovněž tak slušně velkou galerii kreslených obrázků a fotek. Zadarmo si můžete přečíst pouze pár povídek. Stránky jsou v angličtině. Vstupte.